Antares kód ©

Ak chcete spoznať svoju galaktickú minulosť, Antares kód © vám v tom môže byť nápomocný. Solárny Antares kód © je cesta, ktorá vám vie pomôcť v danom roku ako galaktický solárny horoskop.

Kniha Hviezdne rody – rodiny duší je veľmi individuálna cesta poznania, priam cesta zasvätenia, k čomu odporúčam hneď od začiatku si zadovážiť svoj Antares kód © (narodeninový). Ten je vhodný skúmať cez vlastné pocity. Knihu aj kódy si môžete objednať na streáne autoriek Dr. Czeizel Beatrix a Greskó Anikó: Hviezdnerody.com

Ako v klasickom horoskope existuje solárny horoskop, tak pri hviezdnej mape Antares kódu existuje Solárny Antares kód ©, ktorý prináša vplyv energii hviezd v danom roku.

Poznať svoj Solárny Antares kód je výhodné aj preto, aby ste odsledovali váš (každoročný) vývoj v jednotlivých oblastiach života, ktoré ste si pred narodením určili (karmické záťaže, sľuby, harmonizácia energii).

Viac o Solárnom Antares kóde
a ponuku k jeho čítaniu/konzultácii uvádzam na tejto stránke.

Od roku 2013, kedy som sa prvýkrát stretla s učením o Hviezdnych rodoch poznám svoj Antares kód a každý rok som si dávala vysvetliť aj môj Solárny Antares kód ©. Odvtedy som postupne začala chápať vplyvy a mnohovrstvový význam hviezdnych vplyvov v horoskope a aby som tomu ešte viac rozumela, okrem astrologických základov som ukončila aj ročný kurz o Astrozófii, čo je náuka staršia ako astrológia, keďže nepracuje len s jednou hviezdou (Slnko), ale aj so súhvezdiami, ktoré rovnako vplývajú na náš moment narodenia.

Prepojenie týchto troch vrstiev (astrológia, astrozófia a vedomosti o Hviezdnych rodoch) ma dostalo k bližšiemu poznaniu pre výklad Antares kódu.

Dodnes sa vzdelávam u autoriek knihy Hviezdne rody – rodiny duší.