Ak chcete spoznať svoju galaktickú minulosť, Antares kód © vám v tom môže byť nápomocný. Solárny Antares kód © je cesta, ktorá vám vie pomôcť v danom roku ako galaktický solárny horoskop.

Kniha Hviezdne rody – rodiny duší je veľmi individuálna cesta poznania, priam cesta zasvätenia, k čomu odporúčam hneď od začiatku si zadovážiť svoj Antares kód © (narodeninový). Ten je vhodný skúmať cez vlastné pocity. Knihu aj kódy si môžete objednať na streáne autoriek Dr. Czeizel Beatrix a Greskó Anikó: Hviezdnerody.com

Ako v klasickom horoskope existuje solárny horoskop, tak pri hviezdnej mape Antares kódu existuje Solárny Antares kód ©, ktorý prináša vplyv energii hviezd v danom roku.

Solárny Antares kód je hviezdny horoskop od narodenín k narodeninám daného roku.

Napríklad, ak máte dátum narodenia 10.3.1971, potom Antares kód © získate k tomuto dátumu.

  • Pre rok 2023 bude Solárny Antares kód vytvorený k 10.3.2023 a platí na celý rok, čiže do 10.3.2024.
  • Pre rok 2024 bude vytvorený k 10.3.2024 a platí na celý rok, čiže do 10.3.2025, atd.

Poznať svoj Solárny Antars kód je výhodné aj preto, aby ste odsledovali váš vývoj v jednotlivých oblastiach života, ktoré ste si pred narodením určili (karmické záťaže, sľuby, harmonizácia energii).

Pochopenie týchto vplyvov hviezd vám môže pomôcť čo najlepšie využiť nasledujúci rok a na čo najvyššej vibrácii zažiť vývojový cyklus života, ktorý je pred vami.

Solárny Antares kód si tiež viete nacítiť podľa knihy, no ak túžite mať výklad čo najskôr, aby ste poznajúc vplyvy hviezd už v roku, ktorý žijete, alebo v tom prichádzajúcom vedeli spracovať svoje skúsenosti čo najskôr (priam okamžite v čase diania), viem vám pomôcť s výkladom.

V prípade záujmu o výklad Solárneho Antares kódu ma kontaktujte prosím emailom, alebo cez online formulár: KONTAKT

Od roku 2013, kedy som sa prvýkrát stretla s učením o Hviezdnych rodoch poznám svoj Antares kód a každý rok som si dávala vysvetliť aj môj Solárny Antares kód ©. Odvtedy som postupne začala chápať vplyvy a mnohovrstvový význam hviezdnych vplyvov v horoskope a aby som tomu ešte viac rozumela, okrem astrologických základov som ukončila aj ročný kurz o Astrozófii, čo je náuka staršia ako astrológia, keďže nepracuje len s jednou hviezdou (Slnko), ale aj so súhvezdiami, ktoré rovnako vplývajú na náš moment narodenia.

Prepojenie týchto troch vrstiev (astrológia, astrozófia a vedomosti o Hviezdnych rodoch) ma dostalo k bližšiemu poznaniu pre výklad Antares kódu.

Dodnes sa vzdelávam u autoriek knihy Hviezdne rody – rodiny duší.