Zoznam príspevkov v magazíne Balans za rok 2022:

JanuárAnjeli na covid oddelení
FebruárEnergie roku 2022
MarecRada anjelov na toto obdobie
AprílIde o viac, ako si myslíme
MájVráťme sa k základom
JúnŽiť s čistou láskou v srdci – rozhovor so mnou
JúlTelo ako chrám
AugustJe čas radikálnych zmien
SeptemberZachráňme naše deti
OktóberVedomé žitie
NovemberMužov máme, ale kam sa podeli chlapi?

Rok 2021

Rok 2021Nadpis článkuÚvodný text
JanuárVzťah ako dar z nebiesKeď žena smúti kvôli stratenej láske, alebo zrade partnera, často cíti, že ju okolie nechápe. Vtedy sa aj všetky duchovné rady zdajú ako prázdne slová, lebo bolesť je nekonečná. Raz som počula jednu múdru ženu povedať svojej kamarátke: „Ak chceš partnera, priprav sa na bolesť.“ Môžeme o tom polemizovať, ale dnes chcem hovoriť o koncoch vo vzťahoch. Čo vtedy radia anjeli?
FebruárDokonalosť v nedokonalostiJe pochopiteľné, ak chceme byť dokonalí v tom, čo robíme. Dokonalosť človeka sa podobá orgazmu. Sakrálne milovanie, resp. tantrické umenie vedie k extáze, k vyvrcholeniu, kedy dokážeme precítiť jednotu s Bohom. A keďže sme na to ako ľudstvo zabudli, podvedome sa chceme priblížiť k tomuto zážitku. A ako to súvisí s dokonalosťou?
MarecAj vy sa už cítite unavení?Žijúc v čistej láske ma už máločo dokáže vyviesť z rovnováhy. No priznávam, prednedávnom na mňa sadol smútok a cítila som potrebu potriasť niektorými svetelnými pracovníkmi. A tak sa zrodil tento článok. Ako ste na tom vy? Cítite sa aj vy unavení vplyvom vlaňajšieho roka a aktuálnych udalostí?
AprílCesta, ktorou chcem kráčaťAko je to s osudom? Naozaj ho mám dopredu napísaný a tento stav, ktorý zažívam, je tiež plán mojej duše, alebo mám slobodnú vôľu a môžem si zvoliť cestu, ktorou chcem kráčať ja? Podobné otázky trápia nejedného človeka a tak som sa rozhodla spýtať sa toho najpovolanejšieho, čo nato hovorí On.
MájKeď sa príliš angažujemeAký je rozdiel medzi láskyplnou ochotou a dovolením zneužívať našu dobrosrdečnosť? Kedy je z našej strany pomoc nezištná a kedy ide o nevedomú potrebu pohladiť ego či staré zranenie duše z absencie lásky? Pozrime sa spolu na prípady, kedy si nastaviť hranice a nenechať sa využívať, kedy pomáhať a kedy dovoliť tomu druhému riešiť svoju karmu bez nás.
JúnO nevyžiadanej terapiiPostupom času sa čoraz viac ľudí učí terapeutickým technikám, čo je skvelé, lebo ak by v každej rodine bol aspoň jeden liečiteľ, nemuseli by sme toľko chodiť k lekárom. No zároveň s tým rastie aj fenomén premúdrelosti, alebo prílišnej Bochoty pomôcť – z čistej lásky k blížnemu.
JúlAnjel múdrostiAko prvé by mali ľudia pri kontakte s anjelmi pochopiť, že ich so svojimi prosbami neotravujeme. S banalitami sa neobraciame na anjelov – bohužiaľ, toto je rozšírený názor, s ktorým sa stretávam často. Je mi to ľúto,
keďže vnímam nespočítateľne veľa „nezamestnaných“ anjelov čakajúcich na naše modlitby. Ako ich prosiť tak, aby sa naše túžby zhmotnili čo najskôr?
AugustKeď nepočúvame anjelov, vyhráva egoTak dávno nasledujem hlas anjelov, že si už dnes neviem ani predstaviť, kto by mohol žiť tak, že ich počuje a predsa nekoná podľa ich odporúčaní. Stretla som však osobu, ktorá sa k tomu priznala a keďže som bola v takom šoku, že to vôbec môže existovať, rozhodla som sa vám o tom napísať. Čo ak s tým nie je sama? Pozrime sa na následky ignorácie anjelského šepotu.
SeptemberKde je pravdaŽijeme turbulentné obdobie. Čas sa už dávno zrýchlil, posledný rok sa viac zhustil a čoskoro nás čaká viditeľný rozpad toho, ako sme ho vnímali doteraz. Dejú sa udalosti, na ktoré možno nie sme pripravení, lebo naša zaznamenaná história nám nedokáže ukázať cestu riešenia. Prichádza čas, kedy jediná prijateľná cesta pre pokoj duše bude pravda. Ale kde ju nájsť?
OktóberKeď nás opustí domáci miláčikBlíži sa Sviatok všetkých svätých a naše srdcia sa naplnia spomienkou na spoločné chvíle s tými, ktorí nás tu nechali. No niektorí ľudia nosia v sebe aj bolestivú spomienku na svojich zvieracích miláčikov, ktorí už prešli dúhovým mostom na druhú stranu. Často mi títo ľudia píšu a prosia o pomoc. Dnes sa anjeli prihovoria práve im…
NovemberCesta k SvetluŽijeme v časoch, keď sme zahltení duchovnými radami, funkčnými technikami, postupmi a spôsobmi, ako sa na svojej spirituálnej ceste dostať ďalej. Brány tohto poznania sa otvoria tomu, kto hľadá. No keď tie dvere otvoríme, zrazu sa môžeme cítiť až bezradne, toľko zaručených receptov dostaneme. Ktorý z nich si vybrať? Ktorou cestou ísť, aby nás doviedla k duchovnému poznaniu čo najskôr?
DecemberČo nám dal rok 2021Ak chcem vyjadriť jedným slovom, čo sme získali v roku 2021, tak by to bolo slovo MOŽNOSTI. Po šokujúcom roku 2020 sa tento uplynulý niesol na vlnách zmien a na každom z nás bolo, či tieto príležitosti využijeme. Ukážme si ich a poučme sa z nich, aby sme mohli vykročiť do ďalšieho, dôležitého roku 2022.

Rok 2020

Trápite sa kvôli deťom?Ako sa dostať z bolesti
Schody duchovného rastuVýhovorky na anjelov
Rozdielne priania partnerovAko sa učiť pokore
Bojíme sa neznámaJe čas!
Najdôležitejšia je sebaláskaAko ďalej žiť, keď sa svet zmenil?
Sám sebe nepriateľom

Ďalšie roky:

Rok 2019
Nadváha a duchovní ľudia
Keď nám anjeli zmiznú zo života
Oplatí sa vidieť budúcnosť vo vzťahu?
Anjeli vo vzťahoch
Občas nechajte život plynúť
Aby samota na Vianoce nebolela
Rok 2018
Keď hovoríme mlčaním
Keď nám rany z detstva bránia milovať
Dá sa ospravedlniť nevera?
Ako zvládnuť ťažké životné situácie
Obdobie sebaklamu
Biela mágia
Anjelské pohladenie duše
Rok 2017
Meditovať nad peniazmi? Najprv si ich dovoľte!
Okovy z našich sľubov
Zaručený recept na harmóniu duše
Odkaz anjelov pre čitateľov Balansu

Rok 2016
Aj duchovným ľuďom sa dejú veci
Je cesta osudu nemenná?
Tajomstvá v našom vnútri
Odpúšťam ti. Ale ako mám odpustiť sebe?
Poddať sa svojmu osudu?
Zvládli ste to? Príde skúška. Vždy.
Rok 2015
Keď nám anjeli chcú niečo povedať
Počujeme naozaj rady anjelov?
Kto je môj osudový partner? Ako ho nájdem?
Prečo nevnímam anjelov?
Stretnutie s anjelom
Meditácia, modlitba. liečenie. Ako ich správne používať?
Sila modlitby
Rozhovor: Anjeli mi vnuknú myšlienku
Rok 2014
Odkazy od anjelov
Ako prosiť anjelov
Ako sa rozhodnúť na križovatkách života
Ako zvládnuť ťažké životné situácie