Jednodňové meditačné stretnutie

Pre veľký záujem sa od roku 2023 obnovujú jednodňové meditačné stretnutia.

Jednodňové meditačné stretnutia venujeme vždy aktuálnemu dianiu a energiám z nich vyplývajúc. Počas dňa meditujeme a zameriavame sa na rôzne témy, vždy podľa potreby. Konkrétne informácie sú uvedené pri prihláške. Program je závislý vždy od energie skupiny.

Veľkú časť dňa venujeme aj zodpovedaniu otázok účastníkov, povieme si duchovné riešenie aktuálnych osobných problémov, prípadne vám odovzdám techniky, ktoré u mňa roky fungujú – k dosiahnutiu harmonického života v ľahkosti a radosti.

Viac informácii nájdete v mailoch, ktoré posielam mojim odberateľom. (Registrácia cez formulára – nájdete ho na úvodnej stránke)

Rok 2023 je rokom anjelov a Kristovho vedomia, preto sa v meditáciách sa necháme viesť anjelmi.

 

Voľné termíny:
aktuálne nie je voľný termín

Účastníci jedného z meditačných dníStorno podmienky:
V prípade stornovania účasti 14 dní pred termínom, vracia sa celá uhradená suma. Po tomto dátume poplatok za akciu nie je možné nárokovať späť.
Ak sa nemôžete zúčastniť stretnutia, no zistili ste to 14 alebo menej dní pred termínom, nájdite si namiesto vás náhradu, ktorá pri vypĺňaní prihlášky napíše do poznámky, že sa hlási na vaše miesto a už nemusí uhrádzať poplatok (uhradí ho vám).