Jednodňové stretnutia spojené s meditáciou budú obnovené pravdepodobne od jesene 2022.

Aby ste nepremeškali novinky, odporúčam zaregistrovať sa na odber newslettra – na hlavnej stránke webu.

Ďakujem za pochopenie a za Vašu priazeň!


Jednodňové meditačné stretnutia venujeme aktuálnemu dianiu a energiám z nich vyplývajúc. Počas dňa meditujeme a zameriavame sa na rôzne témy, vždy podľa potreby. Konkrétne informácie sú uvedené pri prihláške.

Program je závislý vždy od energie skupiny.

Meditujeme, učíme sa techniky pre nové energie, hovoríme o veciach, ktoré nie sú publikované a sú zodpovedané vaše otázky.

Viac informácii nájdete v mailoch, ktoré posielam mojim odberateľom. (Registrácia cez formulára – nájdete ho na úvodnej stránke)

Voľné termíny:
budú vypísané v čase aktuálnosti

Vysoko odporúčaná podmienka účasti je prečítanie knihy Kozmická Láska.

Prečo je táto podmienka?
Odkedy sa mi otvorili galaktické spomienky duše, dnes už neviem hovoriť inak ,len v súvislosti s týmito informáciami. A preto ak sa na stretnutiach odvolávam na moje spomienky, ktoré sú spísané v knihe Kozmická Láska, a účastník ju nečítal, nevie problematiku dostatočne nacítiť a tak jednak nemá z toho stretnutia toľko, ako by mohol mať, a jednak nevie plynúť s energiou skupiny (doslovne ju brzdí).Storno podmienky:
V prípade stornovania účasti 14 dní pred termínom, vracia sa celá uhradená suma. Po tomto dátume poplatok za akciu nie je možné nárokovať späť.
Ak sa nemôžete zúčastniť stretnutia, no zistili ste to 14 alebo menej dní pred termínom, nájdite si namiesto vás náhradu, ktorá pri vypĺňaní prihlášky napíše do poznámky, že sa hlási na vaše miesto a už nemusí uhrádzať poplatok (uhradí ho vám).