Hĺbková terapia duše

Hĺbková terapia duše je proces, pri ktorom najprv zistíme, čo Vaša duša chce riešiť a následne zranenia, ktoré môžu mať pôvod v tomto, ale aj v minulých životoch vyčistíme. Deštrukčné programy a vzorce sa nahradia zdravými a svet bude hneď krajší.

Nepoužívam žiadnu techniku, počas sedenia ma vedú anjeli. Hĺbková terapia trvá 1,5 hodiny a aktuálne robím len ONLINE sedenia cez telefón alebo aplikáciu Signál či Whatsapp.

Nie som liečiteľka, ku ktorej sa chodí na pravidelné čistenie. Pomôžem Vám rozoznať nefunkčné vzorce a tak ich budete môcť v budúcnosti použiť aj v iných situáciách.

Podmienkou pre absolvovanie terapie (osobne či online) je už mať prečítanú knihu Kozmická Láska.

Prečo je podmienkou prečítanie tejto knihy?
Ak chcete naozaj vyriešiť svoj problém, obsah knihy Kozmická Láska Vám dokáže priniesť veľa odpovedí na problémy, ktoré aktuálne riešite, alebo si myslíte, že ich máte spracované z minulosti, no stále vytvárajú bloky. Kniha je aj cestou zasvätenia duše. Ak ste už na duchovnej ceste nejaký čas a máte už veľa bolestí spracovaných, duša si môže začať spomínať na svoje minulé existencie. A to je tiež veľká pomoc pre uzdravenie.

Ak ste teda prečítali knihu a naďalej cítite, že potrebujete pomoc pri dočistení niektorých blokov, bolestí, rán a zacyklených udalostí vo vašom živote, ozvite sa mi mailom na laska/zavináč/kozmicka.sk . Ozvem sa vám obratom.

Ideálne je, ak do emailu uvediete prosím

  • Celé vaše meno + priezvisko
  • Telefónne číslo
  • Mesto, kde aktuálne bývate
  • Stručne napíšte, čo potrebujete riešiť. Stačí niekoľko viet, podstatu problému.
  • Čakacia doba – keďže aktuálne robím len online sedenie, na termín terapie sa nečaká dlho, maximálne niekoľko týždňov.
  • Cez telefón nie je možné dohodnúť stretnutia či iné pracovné aktivity, používam len emailovú adresu.


Bude mi cťou previesť Vás poznaním.
Monika Jakubeczová

Kontakt priamo e-mailom, alebo cez online formulár: