Bola som poctená a požehnaná, že som niekoľko rokov mohla ľudí sprevádzať cez ich transformáciu duše. Tieto tri dni prežité v Tu a Teraz a sú časne zmenou vedomia sa už budúcnosti v tejto podobe nebudú opakovať. Energie sa zmenili, je čas tvoriť po novom. Nechávam tu tento text ako spomienku, lebo to boli nádherné chvíle s úžasnými ľuďmi. Ďakujem každému z nich za dôveru.

Pokračovaním transvíkendov (od roku 2022) je Škola Kozmológie – trojdňový seminár.

Ak ste prečítali ste množstvo spirituálnych kníh a chcete rásť ďalej,
ak máte pocit, že krátke meditačné, či iné ezoterické stretnutia vám už nestačia,
ak by ste chceli získať hlbšie duchovné skúsenosti,
a chcete mať viac informácií či skúsenosti s vlastnou multidimenzionalitou…

…potom je transvíkend práve pre Vás!


O čom je transformačný víkend?

Reakcia účastníčky:
Prešlo niekoľko dní od zázračného skutočne transformačného víkendu. Musím napísať, že existoval môj život pred transvíkendom a po ňom. Bolo to očisťujúce do hĺbky bytia. Vyplávanie na povrch vecí o ktorých som ani nevedela, vyliečenie a následne zahojenie rán, ktoré boli hlboko vo vnútri… Ďakujem za požehnanie, ktoré sa mi dostalo… Ďakujem za milosť, ktorej sa mi dostalo… Ďakujem za nádherného posla v podobe Moniky Jakubeczovej… Nech je náš každý krok v živote požehnaný…
S hlbokou láskou a vďačnosťou
Veronika

Mám taký sen: stretnúť ženy a mužov, ktorí vedome chcú kráčať na svojej ceste duchovného rastu, stáť pri nich, keď prídu k veľkej križovatke a potom im byť na blízku, alebo aspoň z diaľky vidieť ako napredujú. Vidieť, ako sa z káčatka stane labuť, ako rozťahujú krídla a to, čo bolo predtým nemysliteľné, stáva sa v ich živote realitou. Mám sen vidieť cestu, na ktorej sa títo úžasní ľudia menia z plápolajúceho svetielka na trvale žiariace fakle. Tak veľmi si prajem, aby som mohla stretnúť takéto úžasné duše a zažiť s nimi aspoň tri dni v nekončiacom momente Tu a Teraz.

Sľúbiť vám nič nemôžem, lebo ako každá spirituálna aktivita, aj v tomto prípade budú „výstupy“ veľmi individuálne a výsledok sa nedá paušalizovať. Zážitkový seminár je o osobnom zážitku, keďže situácie, cvičenia a celý pobyt preciťuje každý účastník inak.

Napíšem vám teda plánované aktivity a skúsenosti z minulých stretnutí:

Duchovný rast
Zážitky z meditácií či informácie z rozhovorov vám rozšíria vedomie a zvýšia frekvenčnú úroveň. Sila skupiny vám dovolí letieť vyššie či zažiť spomienky duše hlbšie. A možno sa naučíte nové techniky pre ďalší rast na vašej ceste.

Informácie
Počas troch dní sa zodpovedajú otázky všetkých účastníkov, aj tie, ktoré ste ani nevedeli, že chcete položiť. Energia skupiny vytvorí kolektívne vedomie danej skupiny a vždy sa niekto nájde, kto dá hlas tým pocitom a otázkam, ktoré zaujímajú aj vás. Informačne vždy dostanete viac, než ste čakali.

Relax, Energetická očista
Dovoľte si energetickú očistu. Doprajte si niekoľkodňový pokoj a relax v nádhernom prostredí, a osvojte si techniky pre harmonizáciu tela, duše a ducha, aby ste neskôr dokázali obstáť aj v situáciách, ktoré život prinesie ako skúšky.

Zastavenie času – Tu a Teraz
Niekoľkodňové vystúpenie z kolobehu bežného života a ponorenie sa do iných vibrácií podporených silou skupinovej energie vám prinesie zážitok z iných dimenzií vnímania. Pochopíte a naučíte sa cvičenia, ktoré vám neskôr pomôžu v každodennom živote: zvládať ho s ľahkosťou a radosťou.

Osobné kontakty
Spoznajte podobne zmýšľajúcich ľudí a vytvorte nové priateľstvá. Vždy je obohacujúce rozšíriť okruh priateľov o ľudí, s ktorými zdieľate rovnaké myšlienky a pocity. Ak vo vašom domácom prostredí nemáte podporu, na víkendovom stretnutí sa určite zoznámite s takými ľuďmi, s ktorými sa voľne viete rozprávať aj o svojich problémoch. Budú vám rozumieť a podporovať (a nie odsudzovať či ignorovať).

Z listu účastníčky:
Ďakujem z celého srdca za úžasný Transformačný víkend, ktorý mi dal neskutočne veľa. Dozvedela som sa nielen množstvo nových informácií o kameňoch, ale predovšetkým aj veľa o sebe. Spoznala som úžasných ľudí, ktorí su naladení rovnako ako ja. Verím, že sme sa nevideli naposledy. Najväčším prekvapením bolo pre mňa zistenie, že žijem paralelné životy, pričom som svoje “druhé ja” aj videla v meditácii. Bol to silný zážitok.
Majka

Stôl hojnosti

Darujte si trojdňový relax,
spoznajte podobne zmýšľajúcich ľudí a
zažite iné dimenzie vnímania!

Vystúpte na chvíľu z kolotoča rutiny a dusivého napätia času a
precíťte realitu jediného okamihu Tu a Teraz.

Obsah trojdňového transformačného stretnutia:

 • hlboké meditácie v tichu (v sede alebo ľahu)
 • rôzne dynamické meditácie
 • párové aj skupinové cvičenia
 • individuálne cvičenia – cesta do vlastného stredu
 • cvičenia a techniky ako pomôcť sebe aj iným
 • nácviky rôznych relaxačných techník pre získanie harmónie a pokoja
 • sebapoznávanie cez rôzne individuálne aj skupinové cvičenia
 • tvorivé cvičenia a ich význam pre duchovný rast
 • význam čísiel v našom živote
 • meditácie pre zdravie, vzťahy a hojnosť
 • vnímanie našej multidimenzionality
 • práca s krištáľmi
 • meditácia: stretnutie a rozhovor s anjelom
 • riešenie individuálnych problémov účastníkov
 • v hlbokej meditácii navštívime Kristov chrám
 • a ďalšie iné hlboké zážitky, ktoré vás posunú do vyšších vibrácií a k hlbšiemu pochopeniu seba či života

Referencie

Reakcia na druhý deň:
Na Transvíkend sme sa prihlásili spolu s manželom. Boli to nádherné tri dni, hoci ubehli akosi rýchlo. Energie lásky a harmónie sa niesli od začiatku až do konca. Našli sme odpovede na naše aktuálne životne témy. Veľká vďaka, za Teba Monika, a vďaka všetkým, ktorí s nami zdieľali tento víkend, na každého ostane krásna spomienka v srdci. Ďakujeme, že si nám ukázala ľahkosť bytia,  a do nášho vzťahu to prinieslo novú iskru radosti a lásky.
S láskou Lenka a Rasťo 

Z listu účastníčky – po čase:
Veľa a rada spomínam na náš perfektný víkend. To úžasné stretnutie mi dalo veľa. Veľa nového sa udialo v mojom živote, aj negatívneho, ale vôbec to tak nevnímam. Pochopila som, že je to pre moje najvyššie dobro a skutočne všetko sa zázračne uzdravuje. Odovzdávam riešenia anjelikom a vždy a veľmi často si spomeniem na tvoje slová Budu sa diať veci. A deju sa. Monika ďakujem, že si, že mi bolo dopriate stretnúť ťa. Obohatila si mi život. Ďakujem a teším sa na ďalšie stretnutie. RD

Ďalšie referencie – v novom okne

Čo znamená transformačná cesta?

Trans – pôvod slova podľa najstaršieho známeho jazyka sanskrit je: cez.
V latinčine slovo „trans“ znamená: cez, za.

Ak sa niekto rozhodne nastúpiť na duchovnú cestu, prechádza transformáciou mysle aj duše. Mení sa, dostáva sa „cez“ a „za“ vlastné bariéry a steny, ktoré mu bránili v jasnom videní a cítení. Transformačná cesta je proces, v ktorom plynieme. Je na nás, či sa len necháme unášať, alebo si pomôžeme pádlovaním a kormidlovaním lode nášho života.

Ak sa chcete ujať kormidla, neváhajte a prihláste sa na jedinečný, vysoko intenzívny, komorný víkend, kedy sa ponoríme do anjelských vibrácií, iných svetov a dimenzií.

Ak sa vás raz dotknete lúč Zdroja, ak len jediný krát prežijete čo je to JEDNOTA, ak zažijete spojenie a prepojenie so svetelnou bytosťou, už nebudete musieť veriť. Už budete VEDIEŤ. Zmení sa vaše vnímanie sveta, zmení sa vaše vedomie, zmení sa celý váš život! Otvoria sa vám nevídané možnosti, zrazu pochopíte nevysvetliteľné a začnete naozaj tvoriť svoj osud.

Budeme v komornej atmosfére, budeme mať čas na seba a na našich anjelov a duchovných pomocníkov. Zodpovieme si aj tie otázky, ktoré zatiaľ čakajú v podvedomí a verím, že pre každého to bude zlomový víkend. Ak si dáte šancu aj vy, stretneme sa a prežijeme nádherný víkend v prekrásnom prostredí v tichu a úplne izolovaní od ruchu bežného života.

Podmienka účasti: účastníci musia mať prečítanú knihu Kozmická Láska aspoň raz. Obsah transvíkendu je postavený tak, že je stavaný na informácie z knihy.

Bude mi cťou sprevádzať vás počas celého pobytu.
S láskou
Monika Jakubeczová


Storno podmienky:
V prípade stornovania účasti 25 dní pred pred vyhláseným termínom sa vracia celá uhradená suma.
V prípade stornovania účasti 25 a menej dní pred vyhláseným termínom účastnícky poplatok nie je možné nárokovať späť. Odporúčam nájsť si náhradu.
Ak sa nemôžete zúčastniť stretnutia a nájdete si namiesto vás náhradu, ktorá pri vypĺňaní prihlášky napíše do poznámky, že sa hlási na vaše miesto, táto osoba nemusí uhrádzať aktuálny Vami uhradený poplatok (záloha, či už aj druhá platba). Vyrovnáte sa medzi sebou.