Škola:
Kozmológia Mliečnej cesty

(3dňový víkendový seminár)

Síce do roku 2010 som žila bez anjelov a vedomého duchovna, no potom sa všetko zmenilo a zrýchlilo. V roku 2013 sa mi otvorili spomienky na svoju galaktickú minulosť a dodnes sa tento lievik informačného spektra rozširuje. Znovuobjavila som svety, v ktorých som žila a stále žijú moje ďalšie časti a dnes už enkomunikujem len s anjelmi, ale aj s inými svetelnými bytosťami. Už vlani (2021) prišiel prvý impulz, aby som spustila školu, kde budem odovzdávať svoje skúsenosti a vedomosti o Mliečnej ceste, o dimenziách a životoch v tejto galaxii a v neposlednom rade, všetko, čo o rodoch duší viem. Bola to obrovská výzva a ja som odolávala. Cítila som sa na jednej strane požehnaná, no na druhej ešte veľmi malá, aby som takýto významný informačný tok mohla zodpovedne púšťať ďalej.

A tak, keď mi anjeli prišli na pomoc, už som vedela, že do tohto kozmického projektu musím ísť. Dostala som tiež požehnanie od nádherných duší, žien, ktoré svetu priniesli tieto informácie, chanellingom z Akasha kroník. Z ich dlhodobej práve vznikli knihy, ktoré spomínam aj na konci mojej knihy Kozmická Láska.

Čo vám môže dať Kozmológia Mliečnej cesty?

Prečo by ste mali absolvovať túto školu? Informácia je moc. A tentokrát informovanosť aj na úrovni vedomia vám rozšíri obzor, veľa vecí pochopíte a zrazu zistíte, že ste sa zmenili. Postupne sa zmenia vaše názory, pochopením príde prijatie a ľahkosť života. Časom začnete celý svoj život a všetko čo okolo vás je vnímať nie z planetárneho, ale z galaktického uhľa pohľadu. Počas meditácií si vaša duša môže spomenúť a vy si spomeniete kým naozaj ste, prečo ste na tejto planéte a čo ešte musíte dočistiť, skvalitniť, aby ste sa na svojej duchovnej ceste duše (a nie len v tejto inkarnácii) mohli vylepšiť, posunúť. Získané informácie cez vedomosti ale aj zážitky vás posunú do takých výšok či diaľok, ktoré si dnes ani neviete predstaviť. Zrazu budete vidieť súvislosti aj tam, kde ste doteraz ani netušili, že sú. Vaše multidimenzionálne vnímanie sveta sa prehĺbi, prestanete mať dôvod na stres a strach, lebo už budete chápať a vidieť za roh. Za niekoľko rohov a z rôznych „poschodí“…

Mne sa vďaka galaktickým informáciám a zážitkom zmenil život tak, akoby som bola úplne iným človekom. Budem sa snažiť odovzdať vám všetko, čo sama dnes viem, nech aj vy zažijete tú ľahkosť života a dokonalosť Tvorenia ako nám ju Boh a Bohyňa vysnívali.

O čom je škola Kozmológia Mliečnej cesty

Rody duší našej galaxie sú (v slovenčine zatiaľ) popísané v knihách Kozmická Láska a Galaktické vedomie. No v oboch románoch sú tieto popisy len veľmi, veľmi zľahka spomenuté, v konečnom dôsledku je to taký menší výcuc z 1000 stránkovej knihy okorenený mojimi osobnými zážitkami. A tak sa v škole budeme venovať každému rodu podrobne, v meditatívnom stave si budete môcť precítiť, či nesiete kódy daného rodu a na konci zažijete hlbokú meditáciu zrodu vašej duše. Tak budete vedieť identifikovať, ako si vás Boh a Bohyňa vysnívali na úrovni ducha a duše…

Podstatou učenia Hviezdnych rodov zo siedmej dimenzie je práve to, že keď si v zrkadle hviezd uvedomíme svoje korene, spoznanie galaktickej histórie nám môže priniesť nečakané a doteraz ešte nikdy nezažité oslobodenie a liečenie.

Komu odporúčam túto školu

Základnou podmienkou je, aby záujemca mal aspoň raz prečítané knihy Kozmická Láska a Galaktické vedomie. V prvom kole budem vyberať účastníkov, ktorí so mnou absolvovali transformačný víkend, a/alebo niekoľko jednodňových meditačných stretnutí, prípadne sa poznáme natoľko, aby som mohla nacítiť daného človeka, či jeho duša je pripravená na túto školu. Nejde o elitárstvo, ale o frekvenčnú úroveň, ktorú účastník musí spĺňať, aby ďalšie kozmické informácie dokázal spracovať a v meditáciách zažiť a pritom nezaspať.

Komu neodporúčam túto školu

Ak sa chcete prihlásiť len zo zvedavosti, prosím ušetrite môj aj váš čas. Vás by to nudilo, obsadili by ste miesto niekomu, koho to úprimne zaujíma a pravdepodobne ja by som to aj tak hneď na začiatku odhalila.

So všetkou úctou a rešpektom k vašej jedinečnosti vám odporúčam, ak ste na začiatku svojej duchovnej cesty a ešte ste plní zranení a bolesti, bolo by lepšie najprv prečistiť sa cez hĺbkové individuálne terapie a absolvovať rôzne podporné semináre, ktoré vás budú posúvať na vašej spirituálne ceste.

A možno raz príde chvíľa, kedy pocítite nutkavú potrebu spoznať svoju galaktickú minulosť a vtedy nás anjeli aj tak prepoja, alebo sa k informáciám dostanete inou cestou. Dôverujte svojim sprievodcom, všetko je tak ako má byť.

Kedy a kde

Síce píšem o škole, no vyzerá to tak, že to budú na začiatok len trojdňové víkendové akcie, kde budeme veľmi veľa pracovať, aby sme sa do určeného času zmestili.

Prvé triedy začínajú už na jeseň 2022, počet účastníkov bude 10 prípadne viac, podľa miesta.

Škola bude buď v Partizánskej Ľupči, alebo v Modre.

Prihlasovanie

Prihláška ešte nezaväzuje ani jednu stranu. Ako som vyššie spomínala, budem vyberať účastníkov, preto po odoslaní prihlášky sa vám ešte ozvem buď emailom, alebo telefonicky.

Cena

300 Eur na osobu (3 dni so stravou a ubytovaním)

Termíny

Termíny najprv obsadzujem záujemcami, ktorí absolvovali u mňa transformačný víkend, preto zatiaľ nie je zverejnená prihláška. Akonáhle budem mať priestor pre prihlasovanie, budem oslovovať mojich čitateľov cez newsletter. Preto v prípade vášho záujmu, prosím zaregistrujte sa na odber noviniek (formulár nájdete na hlavnej stránke tohto webu). Ďakujem za pochopenie.

9.-11.9.2022 – plne obsadené

30.9.-2.10.2022 – plne obsadené

14.-16.10.2022 – plne obsadené

21.-23.10.2022 – plne obsadené

18.-20.11.2022 – plne obsadené

25.-27.11.2022 – plne obsadené

2.-4.12.2022 – plne obsadené

Aktuálne nie sú vypísané nové termíny. V prípade záujmu o túto školu, prípadne iné moje semináre, odporúčam zaregistrovať sa na odber noviniek (formulár na zasielanie newslettrov nájdete na hlavnej stránke)