S obrovskou vďakou, pokorou a láskou prijímam všetky názory a spovede účastníkov seminárov, meditačných dní a víkendov.
Som poctená, že vás poznám! Som neopísateľne vďačná za to, že môžem byť pri tom – o čom píšete, čo cítite a čo prežívate. Obohacujete ma viac, ako si myslíte! Ďakujem
Monika

Na stretnutí som prežívala veľa radostí, liečení duše, nových ľudí, pochopenia. Ďakujem úprimne aj za pochopenie Kristovho vedomia, ktoré si myslím, že som cítila v sebe. Ďakujem. D.P.

Milá Monika, zo srdca Ti ĎAKUJEM a toto slovo by som napísala za celú stranu, pretože mám v sebe veľkú vďačnosť, že si… Ďakujem za príležitosť zažiť tak nádherné veci, zážitky, poznania, uvedomenie… Ďakujem za príležitosť vyliečiť svoje rany, hnev, smútok. Vystúpiť zo svojho života a vstúpiť do nového plného lásky, radosti, svetla, veselosti a hravosti i pokoja. Ďakujem za možnosti pracovať na sebe samej, spoznať svoje zákutia srdca a rôzne techniky, meditácie… Ďakujem za možnosť pocítiť odpustenie a veľkú milosť… Našla by som ešte veľa slov, pocitov, ale si to užívam… S láskou Ľubomíra

Drahá Monika, som nesmierne vďačná za túto príležitosť spoznať samú seba a nájsť v sebe toľkú lásku a svetlo. Všetci mali medzi sebou tak veľkú energiu, že budem z nej čerpať ešte dlho. Ďakujem za všetko. Katka

Transformačný pobyt je úžasná vec, pomohol mi pochopiť, ukázať, kto som a čo je náplňou v mojom živote. Ďakujem. Monika

V nedeľu, keď som bola po seminári navštíviť rodičov, mamina mi povedala, že taká nadšená som neprišla ani z Indie. I.B.

Tri dni, ktoré mi osvetlili, prečo sa so mnou dejú určité veci. Prečo mám určité pocity. Kvôli čomu sa ľudia správajú tak ako sa správajú. A hlavne, či kráčam ja sám tým správnym smerom. Ďakujem Monike za úžasné tri dni. Peter

 

Bol to úžasný víkend so skupinkou ľudí, ktorí hľadajú tak ako ja vedomosti, ktoré sú niekde v nás, ale si na ne nespomíname. Takéto stretnutie nás privádzajú krôčik po krôčiku k týmto skrytým skutočnostiam. Vďaka Ti Monika, že si nám všetkým dopomohla k prebudeniu. Katarína

Zažiť lásku a Anjelov v réžii Moniky počas víkendu v Modre bola v tomto roku najkrajšia a najsilnejšia udalosť pre mňa. Iva

Transformačný víkend mi priniesol zmenu presvedčení o sebe, spoznala som sama seba, porozumela som si, odpustila som si a odteraz som presvedčená, že budem sama sebe priateľom. Dostala som do srdca veľa lásky, milosti a jednoty s Univerzom. Cítim, že som zažila veľké zmeny, ktoré odteraz budú pokračovať ďalej. Už viem, že môžem byť slobodne presne takým človekom, ako túžim byť. Sila skupiny mi veľmi pomohla a som nesmierne vďačná, že som tu mohla byť. Danka

Ďakujem Ti, Monika za úžasné tri dni, ktoré som mohla stráviť v Tvojej spoločnosti počas transformačného víkendu v Modre. A tiež za to, že si mi umožnila stretnúť krásnych ľudí, s ktorými som mohla zdieľať to, čo
v mojom živote s mojimi milovanými ide len ťažko, prípadne vôbec. Som vďačná všetkým za ich odvahu a úprimnosť podeliť sa o svoje životné osudy, rany a trápenia. Veľa som sa od nich naučila. Tvoje cvičenia boli zaujímavé a prínosné, nasmiali sme sa a aj si poplakali. Ale to všetko zrejme patrí  k procesu nášho vývoja, k našej ceste, po ktorej sa niektorí len tak „loudáme“ a niektorí bežíme. A veľakrát zastaneme a nevieme, čo ďalej. Ja už si takto po svojej cestičke vykračujem nejaký čas spokojne, ale niekedy ma prenasleduje otázka, či to nie je až príliš spokojne, či som niekde hlboko v sebe nezatvorila dvere ku šťastiu, len aby som sa ochránila od trápenia a bolesti. A možno aj to bol dôvod, prečo som sa prihlásila na tento seminár. Mala by som už konečne skočiť? Toť otázka. Hoci na ňu neviem odpovedať ani po našom víkende, viem, že niečo sa naštartovalo, a čo a či sa udeje, to uvidím. Odovzdávam to tam hore. Ja sa len budem snažiť udržiavať vo svojom strede. Buď ako buď, ja „přímám“ (telegraf or whatever). 🙂
S láskou v srdci, Ivka

Chcem vyjadriť „klobúk dole“ ako si krásne zvládla všetky tie energie cez ten víkend a každú našu individualitu. Jedine človek s nadhľadom a egom nabok to asi dá. A to bežne nie je jednoduché a bežné.
Janka

Ďakujem Monika za plnohodnotný víkend. Zažila som neopísateľné pocity vďaky, lásky, pokory. Dostala som (našla som) svoju silu, uvedomila a prijala som všetko, čo mi patrí. Ďakujem.
Jana

Monika, slniečko, ďakujem za čarovný víkend v krásnom energetickom prostredí. Už teraz viem, že sa mi môj život zmení krásnym smerom vďaka tebe a tomu, čo som tu čistila a pustila zo seba. Žiar nám takto aj naďalej a rozdávaj okolo seba len svetlo a lásku ako to robíš úžasne. Ďakujem, že som ťa spoznala. Ďakujem, že si.
Prajem takýto víkend každej jednej bytosti, duši – prísť a zúčastniť sa plnohodnotného víkendu.  Hlavne prídi bez očakávaní, o to viac sa ti toho ukáže a pochopíš.
Ďakujem, ďakujem, ďakujem.
Lucia

Čas pre seba strávený v zaujímavom kolektíve srdečných ľudí, príjemnom prostredí, keď nevnímate jeho plynutie (času) a pociťujete blaženosť a radosť. Ešte aj počasie podporilo celkovú harmóniu. Smiech od srdca bol skvelým doplnkom. Ďakujem za všetko.
Zuzana

Počas celého sedenia som pociťovala úžasnú energiu voľnosti, prechádzania mojej duše svetlom a žiarou, ktoré ma duchovne posilnili a ukázali mi posun v mojej duchovnej ceste.
Účastníčka

Cítila som sa tu výborne a som šťastná a vďačná zároveň, že som tento transformačný seminár mohla absolvovať. Skvelé cvičenia a meditácie mi pomohli pochopiť svoju slabosť a problém, na ktorom mám popracovať a tak vytvárať svoj život krajší, spokojnejší a radostnejší. Veľmi som oceňovala Monika tvoje otázky, vďaka ktorým sme si samé prišli na príčinu našich ťažkostí v živote. Tvoje názory a pohľady na situácie mi pomohli pochopiť moje konanie a viem, čo a ako mám meniť a odstraňovať.
Silvia

Ďakujem Monike a celému kolektívnu za neskutočný, emóciami a dobrou náladou nabitý transformačný víkend. Budú to v mojom živote nezabudnuteľné zážitky. Otvorila sa mi cesta, čistá, nepoškvrnená, plná lásky a dobra, po ktorej som sa rozhodla kráčať. Slovami sa to nedá ani opísať… To treba zažiť… Monika, patrí ti jedno veľké ďakujem.
Jazmín

Ďakujem za krásny, milosťou naplnený víkend v krásnom prostredí. Víkend plný emócií, uvedomení, odpustení a lásky v Božej a anjelskej prítomnosti. S úprimnou vďakou
A.H.

Ďakujem za nádherný víkend strávený s anjelmi. Moja duša je mladšia a ľahšia. Oslobodila sa od bolestí a ťažoby. Každému, kto prejaví záujem, prajem, aby zažil ešte intenzívnejší zážitok v radosti a pokore.
Eva

Neverte slovám iných ľudí, neverte cudzím zážitkom. Príďte a precíťte si to sami. Stretnutie so Svetlom je jedinečné!
Daniela

Monikin seminár splnil všetky moje očakávania. V príjemnom prostredí sa zišiel úžasný kolektív žien. Odchádzam zharmonizovaná, vyrovnaná sama so sebou a s energiou na ďalšie dni a hlavne, mám vnútornú silu riešiť moje súkromné problémy.
Nely

Monika je úžasná baba, ktorá ťa nesklame v žiadnej situácii. Je dobrá, milá, úžasná a nechýba jej veľké srdce, ktoré otvorí každému, kto potrebuje jej pomoc. Vidí ľudí takých, akí sú. Nesúdi, nemá potrebu nikoho kritizovať a dokáže ukázať každému cestu.
Ďakujem za úžasný zážitok, pocit veľkej úľavy. Veľké ďakujem za krásny víkend.
Charlie

To, čím je MAJÁK pre námorníkov na mori, tým je Monika pre väčšinu z nás – ,,Majákom stratených duší na zemi“. Prostredníctvom nej vedie naše kroky Boh, ako matka, ktorá učí chodiť svoje nesmelé deti. Cez ňu ukáže smer správnej cesty tam, kde žiadnu nevidieť tým, že znova rozžiari tú vyhasínajúcu iskru v našich dušiach. Ten pocit ľahkosti z odhodených bremien, ktoré sme niesli na pleciach a s ktorým som odchádzala z tohto víkendu, stál za to. Nehovoriac o prežitých nádherných chvíľach v kolektíve úžasných a jedinečných žien. Už sa neviem dočkať ďalšieho stretnutia s nimi.
Žanet.

Prísť s očakávaním by bola hlúposť, lebo to, čo sme tu zažili, je nad všetky očakávania. Odchádzam so slzami v očiach, lebo musím opustiť to energetické teplo našej skupiny. Ďakujem za Monikinu existenciu na tejto planéte a ďakujem svetlu, že jej dalo tú moc pomáhať. Každé rande naslepo je plné zvedavosti, kto príde, o čom sa budeme baviť a čo budeme robiť. Toto bolo to najlepšie rande naslepo aké som zažila. Ak ma stretnete na ulici, dajte si okuliare, lebo moje svetlo vás presvieti 🙂 Veľa šťastia.
Lenka

Drahá Monika,
toto stretnutie bolo pre mňa WAU. Uvedomujem si, akou jemnou energiou si to tu citlivo riadila. Dozvedela som sa to, čo potrebujem a zažila som niečo neskutočné. Slová na opísanie neexistujú, to treba zažiť. Zo srdca odporúčam. Kto raz vyskúša, určite príde tvoje stretnutia zas. Teším sa na zmeny a život, ktorý ma čaká. Prajem Ti len krásne a slnkom, šťastím prežiarené dni.
Lucia

Tento víkend, ktorý som strávila v Monikinej spoločnosti, v spoločnosti úžasných žien a našich anjelikov, budem mať v pamäti veľmi dlho. Ten pokoj, lásku a veľa pozitívnej energie bolo cítiť všade naokolo, no hlavne si ich odnášam vo svojom vnútri.  Tento víkend mi dal veľa.  Veľa odpovedí, veľa sĺz, veľa lásky, veľa smiechu a aj naozaj veľa nových otázok. Monika, ďakujem. Dúfam, že sa vidíme na pokračovaní 🙂
Lenka H.

Veľmi pekne ďakujem anjelom a Monike, že som mohla stráviť úžasný víkend s úžasnými ľuďmi, v harmonickom prostredí. Z každej vety, ktorá odznela, z každej aktivity som si vzala to svoje, čo má pre môj život význam. Anjelom a Monike patrí za mňa veľké ĎAKUJEM.
Janka

Super víkend. Veľa mi to dalo do života. Som rada, že som spoznala Moniku (snívala som o tom) a veľa nových dievčat. Oddýchla som si a zároveň som sa veľa naučila – a to ešte v peknom prostredí. Všetko bolo na jedničku.
Ešte raz zo srdca ďakujem za všetko dobré a pozitívne.
Účastníčka

Ak zvažujete pobyt na transformačnom víkende, vrele doporučujem. Zažili sme krásny víkend s Monikou.
Ružena D.

Transformačný víkend s Monikou bol nádherný, plný harmónie, lásky, svetla, objatí a milosti. Hlboké meditácie, uvoľňujúci tanec, vzájomná dôvera a potvrdenie viery.
Danka

Chcela by som sa zo srdca poďakovať Monike za úžasný víkendový pobyt, ktorý mi umožnil spoznať skvelých ľudí a podeliť sa o životné skúsenosti a životné pravdy. Monika so svojim ľudským prístupom našla cestu k našim srdciam a umožnia každej z nás uvedomenie si vlastnej hodnoty a duchovnej krásy, ktorú máme v sebe.
Angelina

Milá Monika,
rada by som vyjadrila obrovskú vďaku za tento víkend. Transformačný víkend sa nie nadarmo volá tak, ako sa volá, lebo cítim, že prišlo k zmenám. A to veľmi pozitívnym. Celý program, ktorý si pripravila, bol jedno prekvapenie za druhým. Tie zážitky, ktoré si odnášam, sú neskutočne úžasné. Odnášam si veľkú radosť na duši, dobrý pocit z ľudí, ktorých som tu stretla a teším sa na ďalšie stretnutie s tebou. Pretože verím, že ich bude ešte veľa. Obrovské ďakujem.
Jana

Ďakujem za hlboký transformačný víkend, ktorý mi veľmi pomohol nájsť samú seba. Dostala som veľa nových podnetov nato, ako sa vysporiadať so životnými skúškami, ako im čeliť. Naučil ma a ukázal mi, kde je jadro môjho problému. A ukázal smer, cestu, ako ho riešiť. Ďakujem za všetky vhľady. Som Ti Monika naozaj vďačná.
Lenka

Monika, chcem sa Tebe a anjelom a všetkým, čo Ťa sprevádzajú, poďakovať za Tvoju prácu. Obdivujem s akou jemnosťou a trpezlivosťou si viedla toto víkendové stretnutie. Ďakujem za zastavovanie a ukázanie, ako treba nechať doznieť energiu. Bola to pre mňa neskutočná škola. Toto stretnutie som si dala ako darček a dostala som tak neskutočný dar, že ho nedokážem opísať slovami. Som Ti tak vďačná a všetkým dievčatám, čo tam boli tiež. Ďakujem.
Lucia

Názory účastníkov po 2 rokoch:

Veľa a rada spomínam na náš perfektný víkend. To úžasné stretnutie mi dalo veľa. Veľa nového sa udialo v mojom živote, aj negatívneho, ale vôbec to tak nevnímam. Pochopila som, že je to pre moje najvyššie dobro a skutočne všetko sa zázračne uzdravuje. Odovzdávam riešenia anjelikom a vždy a veľmi často si spomeniem na tvoje slová Budu sa diať veci. A deju sa. Monika ďakujem, že si, že mi bolo dopriate stretnúť ťa. Obohatila si mi život. Ďakujem a teším sa na ďalšie stretnutie. RD

S kamarátkou sme boli na Transformačnom víkende v novembri 2017. Povedali sme si, že si urobíme spoločný víkend a hlavne sme boli zvedavé, čo sa bude diať. Bola som predtým u Teba aj na odkazy anjelov a absolvovala som aj terapiu, kde som si riešila vzťah s rodičmi. V tomto období, keď sme boli v Modre som mala niečo po tridsiatke, bývala som s rodičmi a stále som sa krútila v nezmyselných vzťahoch s mužmi, ktorých som si idealizovala a vždy skončili rozchodom. Víkend s Tebou v tom krásnom prostredí, kde sme boli ubytovaní by som opísala ako dva dni plné pokoja, lásky, pohody, hľadania, pochopenia, relaxácie a poznávanie samej seba.

Odvtedy prešli dva roky a ja bývam vo svojom byte v centre mesta aj s mužom, s ktorým sme spolu skoro rok a pol a je to úúúúplna pohoda:). Mám prácu, ktorá ma baví a okruh priateľov, ktorí ma bavia ešte viac.. Nech už ma v živote čaká akákoľvek cesta, tá ktorou kráčam teraz je taká príjemná aj vďaka Tebe!
A ešte jedna pikoška z tohto víkendu v Modre: Hneď prvý deň sme robili prvé cvičenie, kde sme mali zatvorené oči a ty si zrazu kamarátke povedala: „Neboj sa Lenka, bábätko je v poriadku, je chránené.“ bola v štvrtom mesiaci, takže to na nej vôbec nebolo vidieť a vedeli sme to len my dve:).

Takže za mňa jedno veľké Ďakujem!!!

Mimochodom, pozerala som si v mailoch a prvý krát som ti napísala v apríli 2016. Prečítala som si Tvoju knihu Prebudili ma anjeli a zanechala vo mne tak silný pocit, že som Ti potrebovala napísať. To som ešte nevedela, že robíš odkazy anjelov a terapie. Odvtedy si dovolím povedať, že sa mi život veľmi zaujímavo zmenil. Ukončila som skoro 5-ročný vzťah, ktorý bol pre mňa ako väzenie. Vtedy som si ale neuvedomovala, že ja mám od neho kľúč a viem si otvoriť sama. Odkazy od anjelov boli pre mňa niečo neuveriteľne nové a zároveň oslobodzujúce. Odvtedy si pomohla nielen mne, ale vyše desiatim mojim známym. Vďaka Ti zato!
Janka

Ahoj Monika!
Od nášho transformačného stretnutia sa v mojom živote zmenilo toho veľa. Tie zmeny sú viditeľné aj zvonku, ale hlavne obrovské zmeny cítim vo svojom vnútri.
Naučila som sa nebojovať a viac prijímať. Vyťažiť aj zo zdanlivo negatívnej situácie, čo najviac.
Rozviedla som sa a presťahovala k rodičom. To bolo to, čo som teda vôbec nechcela ale niečo v mojom vnútri mi hovorilo, choď tam. Tak som poslúchla a išla. Bolo to náročné žiť s rodičmi pod jednou strechou, keď nesúhlasili s mojím rozhodnutím a na každom kroku mi to dávali vedieť. Ale zvykli sme si. Nastavila som si hranice voči nim a oni sa naučili, čo môžu a čo nie. A takto pred rokom som si dala cieľ, že raz budem mať svoju kuchyňu snov a tiež bývanie, kde budeme mať ja a moje deti dostatok miesta. A už to tak je od leta. Dopriala som si drobnosti, ale aj kopu vecí ku mne prišlo ako dary. Také malé zázraky. Moje deti to tu milujú, majú tu priateľov a sú tu konečne šťastné.
Máme psíčka. Kúpila som ju, lebo som cítila, že to mám urobiť aj napriek panickému strachu môjho syna zo psov. A urobila som dobre. Môj syn ju začal milovať. Vďaka tomu, že mi na stretnutí bola ukázaná cesta ako ísť do minulých životov, mi bolo dovolené ísť a vyčistiť mu ten strach. Samozrejme sa to týkalo aj mňa. A odvtedy sa psov nebojí.
Takže som prišla na to, že toto viem. Za ten čas som prišla na to že cítim duchov, dušičky bábätiek v bruškách maminiek a viem ísť späť – do minulých životov.
Začala som podnikať. Bože, to bola škola! Ale som na seba pyšná… Čo sa týka práce mám stálych klientov a prichádzajú aj noví. A keďže upratujem inak (heslo môjho biznisu) niekedy sa stane, že vyčistím dom od duchov, alebo podporím jeho energiu. Niekedy podporím tých ľudí, vypočujem ich.
Tiež som si čistila svoje strachy z detstva v súvislosti so škôlkou, aby som svoju dcérku nezaťažovala svojimi strachmi. Podarilo sa.
Ja som na ceste k svojej jemnosti. Dejú sa mi veci, ktoré aj keď nechápem prečo, som trpezlivá a postupne zisťujem, čo mi to chce povedať.
Objavili sa aj zdravotné „problémy“ a musela som ísť na podrobnejšie vyšetrenie. Dala som si zámer byť zdravá. Využila som biorezonanciu aby sme našli príčinu. Telo mi funguje úžasne, tak som hľadala inde. Našla som to v rodoch a to pocit hanby ktorý mi to spustil. Vyčistila som to, plus ďalšie iné veci s tým súvisiace. Takže drahá Monika je to cesta, stále sa učím. Mám pohodové obdobia a potom náročnejšie. Ale som veľmi spokojná, som na seba hrdá, lebo sa nebojím priznať si chybu. Môj sen je pracovať viac s dušou človeka.
Odporúčam tvoj víkend, ale je dôležité pracovať na sebe ďalej, aby sme došli k tomu stavu, čo sme tam zažili. Nedokážem napísať viac pretože sa toho udialo mnoho. Cesta, na ktorej som sa naučila vážiť si samu seba, byť šťastná aj so sebou. Pre mňa je moja cesta, cesta k jemnosti a tichu. A tvoja prítomnosť mi v tom pomohla. Ďakujem
Lucia

Milá Moniko.
Reakce na transformační víkend, hned po příjezdu byly smíšené. Místo létání nastal šok, v podobě spuštění léčebného procesu vzpomínek z dětství od prenatálu, kdy si duše vybírá rodiče a vnímá, jestli se na něho rodina těší. V té době jsem měla pocit, že už jsem se definitivně zbláznila. Dnes po těch letech můžu říct, že opadaly slupky bolesti, počistila jsem bolesti a vzpomínky a snad se vydávám novým směrem.
Víkend byl z mého pohledu super, nelituji jediné minuty a prožitku a netvrdím, že všichni se čistí stejně jako já nebo mají takový průběh. Za mne ano, účastnit se a nic neočekávat, hlavně ne, že se vše vyřeší kouzelným mávnutím jednoho víkendu. Je to super energie, nový lidé, nové zážitky. Já jen vidím zpětně ten vztek mého ega, které se zlobí, pokud se otevře trauma, jako u mne po nádherném víkendu.
Nikdy nevíme, co nám Bůh chystá. Já už se naučila a myslím, že především Tvojí zásluhou, přijímat věci, jak přichází  a radovat se z maličkostí a když je odměna velká (jako  novej dům) je to úžasný prožitek, euforie kterou jsem nikdy nepoznala, ale ne protože je to materiální věc, ale souznění mojí duše. Pocit, že jsi v nebi.
Charlie

Milá moja Monika,
stretnutia s tebou, či už osobné alebo on-line sú pre mňa vždy posilňujúce. Obrovský zážitok z transformačného víkendu spred viac ako dvoch rokov sa nesie celým mojím ďalším životom. Pre mňa to bol prvý víkend tohto typu.
Na stretnutí som získala nové priateľky, s niektorými z nich sme v kontakte doteraz. Čo všetko som zistila, zažila a získala na stretnutí s tebou, sa nedá vypovedať slovami, to treba zažiť. Cestou domov z transformačného víkendu som mojim kamarátkam v aute povedala: Mám pocit, že všetko, čo som sa dozvedela, som už niekedy veľmi  „dávno“ vedela… A to bola asi odpoveď na môj pocit jemného bieleho závoja pred očami, ktorý akoby niečo zakrýval. Moja prirodzená zvedavosť sa neustále snažila zisťovať, čo je za tým závojom. Dnes viem, že všetko, čo potrebujem, sa v pravú chvíľu dozviem. Teraz nechávam všetko na vesmír a splyniem s tým, čo prichádza. Je úžasné stále sledovať, ako ku mne informácie prichádzajú nečakane a včas.

Akosi aj mne život priniesol impulz k napísaniu vlastnej knihy. Stala som sa jej autorkou a zároveň aj vydavateľkou. Bola to pre mňa úplne nová, nepoznaná cesta.
Moja cesta od nášho stretnutia ma priviedla aj k pobytu v tme. Na začiatku som ani netušila, že také čosi existuje. Chcela som „iba“ byť sama so sebou v pokoji a tichu. S úžasom som zistila, že som nevymyslela nič nové a táto technika  je už veľmi stará. Po praktickej stránke mi pomohli tvoje informácie o tom, ako sa pripraviť a čo si na pobyt vziať. Vďaka nim som mala možnosť napríklad už doma si natrénovať písanie v tme, čo som počas pobytu veľmi ocenila.
Ďakujem ti, Monika, že sme v kontakte a že mám tvoju podporu. Ďakujem ti za to, že si.
Danka

Ahoj Monika,
je pre mňa náročné nájsť tie správne slová čo všetko sa so mnou udialo…. Myslím si, že veľa….
Prišla som na to, že človek sa v živote musí naučiť byť sám so sebou, v kľude, pokoji vedieť nájsť si také koníčky a záľuby, ktoré nás robia šťastnými a napĺňajú nás, znie to jednoducho ale v praxi to mnohí z nás nedokážu a stále hľadajú šťastie a lásku cez druhých ľudí….sú závislí… Toto som sa už naučila.

Začala som meditovať, odpúšťať a čistiť si karmické dlhy… Myslím si, že sa mojej dušičke uľavilo vo vzťahu k viacerým ľuďom.  Spravila som si trénerský kurz na fitnes, milujem akýkoľvek pohyb, turistiku, beh, bicykel ale aj posilňovanie. Mojim snom je precvičovať skupinové cvičenia, no ešte som sa stále neodvážila pohnúť v tom vpred a urobiť razantne kroky…To príde, viem to..  Dôverujem vesmíru, nebesám, mojim sprievodcom, že všetko je božsky načasovane a nechám život plynúť, cestička sa vždy ukáže.
Jazmín

Milá Monika,
Keď som čítala Tvoj mail, povedala som si, a čo už budem písať, nič takého zvláštneho sa u mňa neudialo. Na druhej strane viem, že za tie 2 roky som sa zmenila. Veľa som na sebe pracovala a stále pracujem. Stále je čo zlepšovať. Mojím cieľom bolo a je dosiahnuť vnútorný pokoj a mier, milovať samu seba a všetkých ľudí. Rada spomínam na Tvoje slová a ešte aj teraz vidím výraz Tvojej tváre: Bože, ak toto mala byť skúška, tak Ti oznamujem, že som v pohode. Nielen spomínam, ale aj používam a uvedomujem si to, či som situáciu zvládla, alebo nie.

V mnohých situáciách reagujem už oveľa pokojnejšie, prestávam mať pocit, že som zranená. Myslím, že som už vystúpila z role obete – už nikoho neobviňujem za to, že sa mi deje niečo nepríjemné, alebo že sa ja cítim nepríjemné. Zamýšľam sa nad tým, čím som si to ja spôsobila, pritiahla a prijímam to, poprípade si to vyhodnocujem, čo má to má, alebo malo naučiť a čo nabudúce môžem spraviť ináč, a ako. Takmer sa u mňa vytratil pocit zlyhania, strachu, paniky, že som reagovala, konala zlé. Samotu zvládam oveľa lepšie a sú dni, keď cítim radosť z toho že som sama. Cítim viac radosti zo života, viac sa vytešujem z maličkosti. Vnímam, ako sa cítim a čo potrebujem a podľa toho konám. Deň začínam ochranným obalom, modlitbou a dávam si zámer na celý deň. Vediem si zošit vďačnosti, často si spievam a tancujem a rada pozerám Tvoje videa.

Teraz som vo fáze spracovávania strachov a učím sa pomenovať emócie, ktoré cítim a dávať ich von, a nie potláčať. Zároveň sa snažím dbať na to, aby som nikomu neubližovala. Učím sa rešpektovať názor druhých, aj keď môj je iný. Vtedy mi pomáha, keď poviem:  Áno, to je tvoj názor, môj je iný a viac to nerozoberám. Ľudia na to reagujú fajn. Rada sledujem ľudí, ako reagujú v rôznych situáciách a učím sa od nich, čo sa mi páči. A keď sa mi to nepáči, rozmýšľam, ako by to bolo dobre pre všetkých zúčastnených. Som rada že si. Ty si pre nás mnohých poklad a maják, ktorý nádherne svieti.
Silvia