Janka: Odporúčam zhltla som ju za jeden a pol dňa.
Žanet: Ja už REPETE počas obedňajších prestávok v práci.
Michal: Čítam ju neustále dokola a nikdy neomrzí.
Zuzka: Veľmi pekne ďakujem za to Svetlo, ktoré prišlo s Vašimi knihami do nášho života.

Tak, a mám to za sebou. Bolo to silnejšie než ja. Monika, bola to najkrajšia kniha, akú som kedy čítala. A to vôbec nepreháňam a ani nechcem umelo lichotiť. Ešte nikdy so mnou takto žiadna kniha „nezatočila“. Najviac sa smejem, na tom, že na seminári som nemala ani šajnu, kto si to vedľa mňa sadol 🙂 Vôbec som nečakala že to nabere „takéto obrátky“. Vedela som že tam musím ísť, ale nevedela som prečo. Skôr som si myslela, že to bude v súvislosti s meditáciami lektora, ktorý seminár organizoval. Tí vyššie to tam majú dobre zorganizované :-))) Ďakujem ti za všetko
Danka

Mala som nakúpené aj prečítané knihy od Doreen Virtue fascinovali ma, ale stále som mala pocit, že mi niečo chýba. Potom, ako sa mi dostali do rúk Vaše knihy nabralo všetko iný rozmer. Vaše knihy sú pokropené mojimi slzami, lebo vo veľa veciach som sa stotožnila.
Vierka

Za seba môžem povedať, že osobne som sa ešte s takým silným vyžarovaním dobra a anjelov pri čítaní knihy asi ani nestretla.
Zuzka

Milá Monika, ďakujem za všetky Vaše maily. Konečne som našla odvahu Vám odpísať. Pri každom maile som mala nutkanie, ale som ho potlačila a neodpísala. Myslím že sa o to postarali moji anjeli, že Vám teraz píšem. Vždy ma zaujímali duchovné a nevysvetliteľné veci. Začínala som knihami Pozitívne myslenie a postupne sa mi dostali do rúk knihy od Doreen Virtue a od Lorny Byrneovej a naposledy knihy od Vás. Pri čítaní Vašich kníh som nemohla rýchlo postupovať, lebo ako vtedy, tak aj teraz som pre slzy nevidela na písmenká. Našla som odpovede na niektoré moje nevypovedané otázky. Začala som sa viac riadiť „intuíciou a nutkaním“. Moji anjeli sú úžasní, každý deň sa s nimi rozprávam, prosím o pomoc a ďakujem. V mojej duši nastal pokoj. Prestala som riešiť veci ktoré nemôžem zmeniť.
V.K.
Milá Moniko,
koupila jsem si vaše knihy Prebudili ma anjeli a Život s anjelmi. Velmi rychle, snad jedním dechem jsem přečetla první knihu, a chtěla bych vám z celého srdce poděkovat za úžasný zážitek, opravdu jsem měla pocit přítomnosti andělů. Věřím, že druhá kniha mě uchvátí úplně stejně. Ještě jednou děkuji a přeji vám jen krásné dny prozářené světlem.
Helena z ČR

Milá Monika ďakujem Vám, za venovanie v knihe Prebudili ma anjeli, už som ju prečítala a môžem povedať, že sa mi opäť rozšíril obzor v ponímaní tohto sveta, prečítala som aj väčšinu kníh, ktoré v knihe spomínate, a musím povedať, že táto vaše mi prirástla tiež k srdiečku, veľmi dobre sa čítala a bola taká zrozumiteľná. a idem si objednať aj vašu druhú knižku a teším sa na ňu. a ďakujem tiež anjelom, že ma priviedli na vašu stránku!
Anita

Pekný večer Vám želám pani Monika. Vaša kniha ma veľmi ohromila a chytila ma priamo za srdce. Píšete o svojich zážitkoch tak pútavo, až má človek potrebu spoznať Vás osobne aby sa ho dotklo čaro vašej osobnosti. Priznám sa, že aj ja som patrila k ľuďom, ktorí neverili v Božiu existenciu a na anjelov. Ale za posledný rok som postupne prešla na úplne iné zmýšľanie a Vaša kniha, ktorú som dočítala pred pár dňami k tomu výrazne prispela. Prajem Vám veľa úspechov pri ,,otváraní očí,, u ľudí, ktorí ešte neuverili. Ďakujem a teším sa na ďalšiu knižku.
Zuzana z Martina

Dobrý deň ,chcela by som sa vám poďakovať už len za to že ste danú knihu napísali a vydali. Veľmi mi pomohla.
Karin

Milá Monika, knihu „Prebudili ma anjeli“ som si vybrala intuitívne k 40. narodeninám. Intuícia nesklamala, kniha je úžasná :))) Dočítala som ju pred pár dňami, ale stále v nej listujem, odpisujem si z nej, nosím ju so sebou:)))A meditačné CD som si práve objednala a už sa na ne veľmi teším.
S pozdravom, Nataša

Mila Monika:-)rada by som sa vám poďakovala za túto nádhernu knihu:-)je plná lásky, povzbudzu júca aj pre nás obyčajných ludi:-)je dobre vedieť ze aj medzi nami sú tak trochu anieli,v ľudskej podobe a človek kráča smelšie v pred:-)po prečítaní knihy som sa až znášala a mala som chuť spievať a tancovať:-)kiežby všetci ľudia žili tak aby boli len šťastný,prosili a ďakovali:-)dve čarovné slovíčka ktoré robia zázraky:-)prajem vám zo srdca všetko len dobré,a ďakujem že tak pomáhate ľuďom:-)ste taky anjel na zemi:-)
Andrea

Dobrý deň,
prave som dočítala Vašu knihu a mam pocit,že Vam musim podakovat za to co citim. dodala mi obrovsky pokoj a fascinovala ma veta ktora bola na konci ktora znie : tato kniha sa vám nedostala do ruky nahodou…Je to pravda, dakujem že som ju mohla citat.prajem vela stastia
Jana

Milá Monika,
prečítala som obidve Vaše knihy, bola na Vašej prednáške a vypočula som aj motivačné cd a meditačné tiež. Myslím, že žiadne iné knihy má tak neovplyvnili a nevliali nádej a neposilnili vieru v Boha. Ďakujem anjelom a Vám Monika, že ste spoločne vytvorili niečo, čo môže ľuďom pomôcť žiť život v láske, zdraví a harmónii. A tak aj ozdraviť svet. Teším sa na Vaše meditačné stretnutia v budúcom roku.
S láskou Gabika

Milá pani Monika,
práve som dočítala Vašu knihu Prebudili ma anjeli. Vaša kniha vo mne zanechala veľmi silné pocity, ktoré sa ťažko opisujú. Nemôžem povedať, že by som neverila vo veci, ktoré opisujete vo Vašej knihe, v Boha, v anjelov, ale nikdy som sa o to toľko nezaujímala, až kým sa mi Vaša kniha nedostala do rúk. Na základe nej som si uvedomila veľa vecí a našla som odpovede na mnohé otázky vo svojom živote. O anjelov som sa veľmi nezaujímala, ak mám pravdu povedať, ale vďaka Vašej knihe, už viem, že existujú…Želám Vám, aby mali ľudia po prečítaní Vašich kníh také pozitívne pocity ako mám ja, neprestávajte odovzdávať odkazy od anjelov ľuďom, ktorí to potrebujú ako aj ja, lebo ste dostali neskutočný dar – pomáhať ľuďom takýmto spôsobom. Želám Vám veľa síl, veľa energie, ktorú odovzdávate druhým ľuďom, veľa lásky, ktorú v sebe máte a veľa zdravia….
Lenka

Veľmi pekne ďakujem, že ste, že sa delíte so svojím darom s nami, lebo aj keď nie so všetkým som sa stotožnila, po prečítaní som mala pocit, že ste akoby moju súčasťou – neviem to ináč nazvať. Prajem Vám veľa odvahy a chuť písať tak pekné knihy.
Eva

Milá Monika,
Ešte som ani nedočítala Vašu knihu, ale cítim sa pri nej ako ten chlapec co čítal nekonečný príbeh a nevedel sa od neho odlepiť. Ďakujem za to, ze ste túto knihu napísali, lebo pre mňa má obrovský zmysel. Prajem Vám veľa, veľa anjelských zážitkov!
Daniela

Čítal som vašu knižku s názvom Prebudili ma anjeli. Veľmi ma oslovila a hlavne presvedčila, ako vie byť vo svojej podstate život jednoduchý, ako sa cíti človek šťastnejší, keď si uvedomí, že všetko čo sa deje má svoju príčinu a v neposlednom rade, že človek si môže meniť svoj život sám, pretože je v skutočnosti jeho strojcom. Zo srdca vám želám, ešte veľa inšpirácie vo vašom osobnom živote a nech aj naďalej je vaša pomoc tu pre tých, ktorí ju potrebujú.
Peťo

…..Cítila som, že Vám mám napísať a že nielen ľudia na Slovensku vedia o Vás a o Vašej knihe, ale aj v zahraničí. Prostredníctvom takýchto kníh ako je napr. Vaša, ľudia sa začnú zobúdzať zo sna a to je dobre. Začnú pozerať na život inými nie len materialistickými očami a že existuje niečo medzi zemou a nebom. Nie sme sami, nemusíme cítiť strach, máme brať život ako zábavu a rozvíjať naše srdce. Konečne som oslobodila svoj um a pohľad na veci okolo seba.
Ďakujem Vám, že ste počúvli svojich anjelov a napísali túto knihu a začali žiť „iným“ životom.
Alena

…Keď som na internete hľadala niekoho, kto by mi pomohol v mojej (pre mňa) zúfalej situácii (rúcal sa mi celý môj súkromný aj pracovný život), tak som sa dostala na tvoju stránku, kde ma zaujali motivačné CD zo série Dokážete to, ktoré som si aj objednala spolu s knihou Prebudili ma anjeli. Už po vypočutí CD som si povedala, že všetko sa zmení k lepšiemu! Kniha Prebudili ma anjeli je úžasná, lebo mi pomohla nájsť cestu k anjelom, ktorí mi teraz pomáhajú. Veľká zmena v mojom myslení nastala až po našom osobnom stretnutí, kde si mi sprostredkovala odkaz od anjelov, ktorý nosím stále v hlave a snažím sa, aj keď mi to ide ťažko a pomaly, držať ich odkazu. Verím, že mi anjeli budú vo všetkom pomáhať.
Marika

…Vaša kniha je jedným slovom úžasná… 😉 ale ako to asi poznáme, ľudské slová málokedy ak vôbec niekedy dokážu presne vypovedať tie skutočné pocity a hocaké slová či vety by boli nepostačujúce… V knihe toho bolo tak veľa, úžasných zážitkov, slov a informácií a miestami mi vyšli aj slzy…šťastia samozrejme 😉 Myslím, že plne chápem prečo Vám anjeli pomohli s myšlienkou napísania knihy…určite otvori oči viacerým ľudom a spoznajú a pochopia viac každý sám seba… Je toho tak strašne veľa, čo by sa dalo k tej knihe povedať, ale slová by beztak veľa nepovedali …odporúčam určite prečítať, beztak to každý pochopí natoľko, koľko je momentálne schopný uniesť…a tak po svojom… Želám Vám veľa krásnych zážitkov a úspechov, koľko sa len dá 😉
Erika

Pekný večer Vám želám pani Monika.
Vaša kniha ma veľmi ohromila a chytila ma priamo za srdce. Píšete o svojich zážitkoch tak pútavo, až má človek potrebu spoznať Vás osobne aby sa ho dotklo čaro vašej osobnosti. Priznám sa, že aj ja som patrila k ľuďom, ktorí neverili v Božiu existenciu a na anjelov. Ale za posledný rok som postupne prešla na úplne iné zmýšľanie a Vaša kniha, ktorú som dočítala pred pár dňami k tomu výrazne prispela. Prajem Vám veľa úspechov pri „otváraní očí“ u ľudí, ktorí ešte neuverili. Ďakujem a teším sa na ďalšiu knižku.
Zuzana z Martina

Milá pani Monika,
Vaša kniha o anjeloch ma tak zaujala, že som sa rozhodla napísať Vám. Nemám nejaké skúsenosti, žiaľ, ale úplne ma očarila. Ste nesmierne inteligentná, úctihodná osoba, a rada by som sa s Vami aj zoznámila. Robievate aj nejaké posedenia alebo besiedky? Prajem Vám všetko dobré do budúcnosti, a budem sa tešiť aj na Vaše ďalšie knižky.
S pozdravom Monika

Drahá Monika,
práve som dočítala Vašu knihu. Pracujem ako letuška a čas na knihy nemám i keď rada čítam a mám ich tu snáď desať, no nedočítala som ani jednu. Vašu knihu som si sem priniesla a dala do nočného stolíka, že veď raz ju otvorím. Monika, Vašu knihu som prečítala v priebehu týždňa, každý večer pred spaním som si prečítala 20-30 strán a zaspala som po nej úplne úžasne. Vytvorila som si aj vlastnú meditačnú plošinku a už 2x sa mi podarilo meditovať. Vždy som cítila anjelov pri sebe a neskutočne v nich verím, no po prvýkrát ako som teraz meditovala a prosila ich o silu a lásku som zacítila zreteľnú úžasnú vôňu kvetín! Len prvýkrát ako som sa nadýchla, potom už nie… Cítim, že vo svojich 24 rokoch mám takisto poslanie, cítim obrovskú lásku a nutnosť pomáhať ľuďom stále, len takisto ako ste na tom boli aj Vy, neviem ako na to a čo mám robiť. Napísali ste tú knihu tak krásne, viem, že denne dostávate množstvo mailov a poďakovaní, no berte úprimne s radosťou od srdca aj tento môj mail. Som vdačná mamine, že mi kúpila Vašu knihu, anjeli nám stále pomáhajú v ťažkých chvíľach, ktoré sme prežili minulý rok ale aj teraz, keď už sa cítime silné. Monika, prajem si mať také Svetlo v srdci ako Vy. Úprimne zo srdca si to prajem a žiadam o to svojich anjelov, i keď tiež neviem s nimi komunikovať no verím, že jedného dňa sa mi to podari.
S úctou a láskou, Erika

Dobrý deň, pani Monika,
práve som dočítala Vašu knižku „Prebudili ma anjeli“. Za dva dni bola prečítaná. Je neuveriteľné, aké množstvo podobných, ba až rovnakých situácií sme zažili my dve. Niekedy mi naskakovala až „husia“ koža. 🙂 Vo veľa situáciách som sa našla, spoznala samú seba. Chcela by som Vám poďakovať za napísanie tejto knihy, pretože veľa situácií, ktoré som aj ja zažila, som si nevedela vysvetliť a ani nikto mi ich nevedel objasniť, čo sa mi stalo.
S láskou Elena

Dobrý deň Monika,
počas Veľkej noci som dočítala Vašu knihu a píšem Vám, lebo je krásna. Priznám sa, ze som Vás vôbec nepoznala a dozvedela som sa o Vás a Vašej knihe na Liečivom divadle Gabriely Filippi v BA. Tam ste mi knihu podpisovali a napísali ste mi tam aj odkaz od anjelov. Už keď som čítala prve slovko, vedela som čo bude nasledovať. Bol to pre mňa veľmi silný okamih. Mala som pocit, ze mi niekto rozumie aj bez toho, aby poznal môj príbeh a aj to, čo teraz prežívam. Ešte teraz sa mi tlačia slzy do očí, keď Vám píšem… Keď som čítala Váš príbeh, niektoré časti sa mi zdali neuveriteľné, mala som pocit, že čítam riadky o sebe. Tak veľa toho, čo som nedokázala popísať, pomenovať ste popísali Vy. Veľmi si Vás vážim a obdivujem za to, že ste vyšli s kožou na trh. A práve tu, na Slovensku, kde keď človek spomenie anjelov, Boha, Lásku, Vesmír tak na neho niektorí ľudia pozerajú, či náhodou nespadol na hlavu:-)
DK

Dobrý deň Monika,
pred chvíľou som dočítala túto skvelú knihu a som veľmi rada, že ste všetko takto úprimne napísala. Rok 2010 aj u mňa bol veľmi významný… K meditácii som sa od začiatku dostávala ľahko… Často som plakala pri meditácii – ďakujem za Vašu úprimnosť v knihe. Anjelom som začala ďakovať až po prečítaní Vašej knihy a tiež ich prosím o pomoc. Hoci ich nevidím, myslím že sú priehľadní a pri mne sú takí vyšší. Ďakujem a želám všetko najlepšie v živote.
Milka

Dobrý deň pani Monika,
Každé ráno pozerávam teleráno a raz som tam videla Vás, počúvala som o Vašej knihe, ani neviem prečo hneď v to ráno som pobehala kníhkupectvá a chcela som si osobne prezrieť Vašu knihu. Od malička ma lákalo také to duchovno, duchovia, neskôr veštenie… Lenže stalo sa niečo čudne čo si neviem vysvetliť, keď som si v kníhkupectve pozerala Vašu knihu, videla som v nej úplne niečo iné ako tam bolo. Videla som v nej rôzne meditácie a postupy ako meditovať, a z tohto dôvodu, keďže som sa dovtedy meditáciám vôbec nevenovala som knihu vrátila späť na poličku. Zmätená som išla do roboty, aj keď som mala veľkú túžbu kúpiť si Vašu knihu, o tieto pocity som sa podelila s kolegyňou a najlepšou kamarátkou v jednom. O pár dní mali prísť Vianoce a ja som si pod stromčekom rozbalila práve Vašu knihu, bola práve od mojej najlepšej kamarátky. Ale keď som ju prelistovala doma zistila som, že je iná ako ta čo som videla ja a tak som ju schuti začala čítať… Pár krát ma dojala k slzám, doliala pozitívnu energiu a pokoj. Láska, ktorá srší dá sa povedať z každej vety mi neskutočne učarovala. Ja som Vám vlastne chcela touto cestou z celého srdca poďakovať. I keď nemám taký dar ako Vy, ale aj napriek tomu viem že anjeli pri mne stoja odmalička, len by som im chcela rozumieť viac…
Prajem Vám krásny deň, alebo večer a ešte raz Vám patrí veľké ĎAKUJEM.
Stanislava

Nezvyknem písať niekde hodnotenia alebo recenzie, pretože čo človek – to iný názor a vkus. No túto knihu Vám naozaj ODPORÚČAM. Priznám sa – aj ja som ju začala čítať zo zvedavosti – pani Jakubeczovú väčšina z nás pozná ako autorku iného zamerania. No aké bolo moje PREKVAPENIE! Monika (dúfam, že mi autorka prepáči toto familiárne oslovenie 🙂 ) má totiž neuveriteľný dar sprostredkovať iným pocity, vnemy a situácie, ktoré sa veľmi ťažko opisujú, pretože sú tak úžasné, že ich je veľmi ťažko opísať. Áno, aj ja som čakala, že v knihe bude „výcuc“ z múdrych kníh – ale NIE JE TO TAK! Monika opisuje svoju vlastnú skúsenosť, svoju vlastnú Cestu. A každý vieme, že kto sa raz na takúto cestu vydá, prejde si množstvom kníh, kurzov, situácií a pod. Naozaj KRÁSNA kniha! Preto, ak nad ňou váhate, Vám ju s čistým svedomím ODPORÚČAM.
Zuzana

…práve som dočítala Vašu knihu. Ďakujem za tento úžasný dar, ktorý som v podobe Vašej knihy obdržala. Pri čítaní som hltala každé slovko a za dva dni som knihu prečítala. Pri posledných stránkach som už usedavo plakala. Celá kniha je plná užitočných návodov a rád, čo si nesmierne cením.
Denisa

Dobrý deň, práve som dočítala Vašu knihu a na konci som sa rozvzlikala. Je úžasná, konečne niečo aj od slov. autorky. Monika, máte úžasnú odvahu, ktorá mne chýba. Ďakujem.
Vera

Vždy keď kupujem knihy tak v nich listujem a čítam si aby som sa vedela rozhodnúť. Už som mala vybratú knihu od Paula Coelho a zrazu mi skrížila cestu Vaša kniha ,,Prebudili ma anjeli,,. Otočila som sa ku knihe, založila vybratú, vzala ju a išla zaplatiť…..:-) Ďakujem za super čítanie, na Vianoce som ju mala celú prečítanú a ako to zvykom býva u krásnych kníh, idem si ju prečítať ešte raz.
Kristína

Vážená pani Monika,
včera som dočítala Vašu knihu a chcem Vám poďakovať. Podakovať za odvahu, že ste ju napísali a tým prehovorili o téme, ktorú mnohí vyhľadávame, ale nedokážeme sa o nej otvorene (s každým) rozprávať. Vieme, že „niečo“ vnímame inak, ale bojíme sa, že by nás mnohí nepochopili, prípadne vyhlásili za bláznov. Vo Vašej knihe ste mi potvrdili veľa vecí, ktoré vo vnútri cítim, resp. ktoré sa prihodili mne samotnej. Vaša kniha ma doslova v regáli pritiahla a priam som ju „zhltla“ na posedenie. Náhody neexistujú…Vaša kniha mi prišla do rúk, aby som sa posunula ďalej. Veľká vďaka za Vašu otvorenosť a úprimnosť! Prajem Vám všetko dobré!
Andrea

Knihu som prečítala jedným dychom. Je to jednoducho úžasná kniha, taká, ku ktorej sa budem vracať. Je krásna zvonka aj zvnútra. Ešte raz ďakujem. Monika, želám Ti veľa síl a pokoja.
Miriam

Ďakujem veľmi pekne, že ste dali na papier svoje prežitia. Som presvedčená ze tak, ako ja som vo Vašej knihe objavila kus seba, tak to cítia aj iní a budú šťastní tak, ako ja, že nie sú sami.
Zita

Knižka sa číta veľmi dobre…. chvíľami je to akoby knižka o spirituálnom svete a chvíľami akoby ju písala dlhoročná autorka románov….. namiešané je to vo veľmi príjemnej forme ….. Moja mamina „zhltla“ tvoju knižku za dva dni a potom sa vypočula CDčko a nešetrila chválou…. bolo to tiež veľmi pozitívne….. Chcela som tým povedať, že oslovuješ široké spektrum ľudí, včetne kategórie „vek“. Prajem ti veľa pracovných úspechov, pozitívnych stretnutí a nech rozhovory s anjelmi obohacujú nielen tvoj život ale aj život ľudí, ktorých máš rada.
Bibiana J.

Dobrý večer, pred chvíľou som dočítala vašu knihu Prebudili ma anjeli a chcem sa Vám poďakovať veľmi ste ma potešili a príjemne som sa cítila pri čítaní… Volám sa takisto Monika a mám 36r a stále sa hľadám a dúfam, že sa nájdem aj ja… Už mám nejaké skúsenosti a neviem akou cestou sa mám vydať… Eešte raz ďakujem a už som ju posunula aj manželovi, prajem pekný večer.
S pozdravom Monika

V dnešnej dobe každý hľadáme pokoj v svojej duši a Vaša kniha Prebudili ma anjeli je na tejto ceste úžasným sprievodcom. Viem, že sa ešte musím veľa učiť a je pre mňa určite šťastím, že sa táto kniha stala súčasťou môjho hľadania. Veľmi pekne ďakujem.
Alena

Knihu, Prebudili ma anjeli, som prečítala… Dozvedela som sa veľa zaujímavých pohľadov na dianie mimo naše fyzické telo a jeho vplyv na náš život. Vždy ma to zaujímalo a stále hľadám odpovede a vysvetlenia určitých udalostí. Kniha mi otvorila nové možnosti a intenzívnejšie som si uvedomila, že moje „racio“ mi bráni prekročiť prah do inej dimenzie. Verím, že je Boh nado mnou a pomáha mi, ale som veľmi netrpezlivá. Chýba mi schopnosť meditovať. Možno je to tým, že môj život je v neuveriteľnej špirále chybných rozhodnutí z minulosti, ktoré pohlcujú celú moju myseľ. Uvedomujem si, že som netrpezlivá a tiež, že ostávam v stereotypoch, o ktorých viem, že ma oberajú o energiu a vnútorný pokoj, no zatiaľ sa mi nedarí zmeniť to, ide to veľmi pomaly. Monika, za knihu vrúcne ďakujem. Dala mi silu a odhodlanie pracovať na svojej premene intenzívnejšie, uvedomujúc si, že nie som sama, že sú pri mne anjeli, len im musím otvoriť svoje srdce a veriť, že všetko je tak ako má byť, aj keď mám iné očakávania. Ešte ma čaká dlhá cesta k poznaniu, ktoré si Ty už zažila a vnímaš. Želám Ti aby Ťa anjeli vždy sprevádzali.
Katarína

Ahoj Monika,
prečítala som knihu. Je úžasná. Z každej strany cítim tvoj pozitívny postoj, vieru, lásku a úsmev. V knihe mám záložky a vraciam sa k niektorým častiam napr. k strane 98. Riadim sa ňou a veľmi mi pomáha. CD-čko počúvam takmer každý deň. V živote nič nie je náhoda… Prajem ti len to najlepšie.
Hajnalka

Knihu som „zhltla“. Je pútavo napísaná a dozvedela som sa tiež, že Moniku hlboko dojímali stretnutia s týmito bytosťami a ich odkazy. Nepochybne museli by veľmi emotívne a takto na mňa zapôsobila aj táto kniha. Odporúčam každému, kto sa zaoberá touto problematikou alebo má o ňu záujem. Je fajn vedieť, že nám má kto pomôcť 🙂
Želám veľa úspechov, Marta

Ahoj Monika,
práve som dočítala Tvoju knihu, v podstate som ju zlupla s malými prestávkami na jeden šup, bola som prekvapená ako rýchlo a ľahko sa mi čítala. Pripisujem to tomu, ze to o čom píšeš mi bolo veľmi blízke a v niektorých popisovaných udalostiach som videla samu seba. Možno ešte pred rokom by sa mi tie slová zdali dosť čudné, ale dnes je to úplne inak. Počas dna som si vypočula aj priložené CD a pod vplyvom knihy aj CD som si aj vyronila zopár slzičiek… , ale nebol to smútok, neviem presne popísať ten pocit, bolo to niečo ako „to je neskutočné čo sa deje“.. :-). Je naozaj fascinujúce a miestami až neuveriteľné čím všetkým si prešla a aké úžasné veci sa vynorili v Tvojom živote. U mňa to zďaleka nie je také, ale rozumela a cítila som všetko o čom píšeš. Verím na anjelov a viem, že sú pri mne. Aj napriek tomu, ze som stále človek plný pochybnosti, každým dňom sa presviedčam o tom, že práve anjeli mi pomáhajú… Prajem Ti, aby sa kniha predávala a priniesla každému, čo si ju kúpi niečo čo práve v danom momente potrebuje.
Eva

Dobrý deň, Monika
Vašu knihu som zhltla sa jeden nádych. Ďakujem za ňu a za čisté pochopenia po prečítaní. Svoju úlohu ste zvládli výborne. Životy sa naozaj menia a hodnoty tiež. Dnes v noci som v sne prežila vlastnú smrť a bolo to príjemné. Alebo to bol iba sen, ktorý sa opakoval dvakrát po sebe so silným zážitkom…
Darina

Milá Monika.
V prvom rade chcem poďakovať za úžasnú knihu, ktorú som prečítala ako sa vraví na jeden šup. Kniha “ Prebudili ma anjeli “ je poďakovanie odo mňa Bohu,  anjelom a Vám 🙂 Táto kniha jednoducho musela byť napísaná pre všetkých, ja som sa v nej našla, odpovede, situácie, príbehy, je v tej knihe aj môj život.
Aj ja mám 40 práve tento rok a práve v roku 2012 som sa začala prebúdzať, ale rok 2013 ma zobudil 🙂
Áno, duchovná cesta je ťažká, ale zároveň tak to má byť, učí nás VÁŽIŤ si život, lásku a to všetko sme my, lebo ako sám Boh povedal: Ja som Boh a Boh som ja.
Kniha, ktorú ste napísala, jednoducho musela prísť, tie odpovede a to všetko ako je tam opísané, to je proste plno odpovedí, radostí a hlavne toto je posolstvo.
Milá pani Monika vedela by som tu sedieť a písať svoje dojmy a precítenie, môžem povedať, že na Vašej knihe som sa smiala, plakala a hlavne som ju preciťovala…za čo Vám ďakujem. Prajem si a dnes už hovorím, že viem. Donedávna to bolo verím… a tak viem, že ľudia a spoločnosť sa prebúdzame stále viac a viac a som rada a preto si prajem, aby každý kto sa prebudí vedel 🙂
Ďakujem Vám, našla som veľa odpovedí, ale aj veľa veľa sily. Prajem Vám ďalšiu inšpiráciu na ďalšiu úžasnú knihu, na ktorú sa určite budem tešiť.
Ďakujem Vám ešte raz, prajem Vám veľa životných úspechov a aj veľa duchovnej lásky a krásy.
Pekný deň a ďakujem za Váš čas a svetlo nech Nás sprevádza  🙂
S pozdravom už prebudená Mária 🙂

…..ďakujem za Vašu knihu, čítam ju od večera, som síce na 38 strane, ale …musím priznať, mám pocit, ako by ste písali o mne … Teším sa na ďalšie strany, a som rada, že sa kniha dostala až ku mne 🙂
……
Kniha ma povzbudila najmä v tom, že nie som sama 🙂 … taká, čo to takto vníma.
Číta sa veľmi dobre, takže verím, že bude mať úspech.
Krásny deň. Peťa

Práve som dočítala Vašu knihu a mam pocit, že Vám musím poďakovať za to čo cítim. Dodala mi obrovský pokoj a fascinovala ma veta ktorá bola na konci, ktorá znie : táto kniha sa vám nedostala do ruky náhodou…Je to pravda, ďakujem že som ju mohla čítať. Prajem veľa šťastia. Jana

Vašu knihu „Prebudili ma anjeli“ som za jeden a pol dňa prečítala. Popodčiarkovala veľa myšlienok a som Vám za ňu vďačná. A viem, že sa k nej budem ďalej vracať. A na základe Vášho odporúčania som si predvčerom kúpila knihu „Rozhovory s Bohom“ od p.Walscha. No tak to je „šupa“. Niektoré vety si čítam niekoľkokrát po sebe aby som sa dostala do podstaty. Som na začiatku čítania a viem, že ma tá kniha pohltí tak ako Vaša. Ďakujem, že ste ju napísali a ja som sa o nej dozvedela.
Vaša kniha ma chytila hneď po prvých vetách a to je dobré znamenie pre mňa, že to tak bude aj ďalej pokračovať, v čom som sa teda nezmýlila. Veľmi mi pomohla a bude mojim sprievodcom. Prajem veľa dobrých myšlienok a poznaní.
Vaša čitateľka Katka

Práve som dočítala vašu knihu a hlboko sa ma dotkla, donútila ma rozmýšľať a aspoň trocha pochopiť čo sa so mnou deje. …už len to že som sa dostala ku vašej knihe je pre mňa úplne neuveriteľné a pozerám na svet úplne inak. Kniha je úžasná a ďakujem vám za ňu, veľmi mi pomohla. Galina

Milá pani Monika, prajem pekný večer. Som šťastná že ste! Asi Vám mám napísať. Vo štvrtok 31.10.2013 som náhodou prepla na vysielanie Teleráno na Markíze a zastihla som len koniec Vášho vystúpenia o knihe Prebudili ma anjeli. Hneď som zašla do mesta kúpiť si ju. Bola v polici jediná a bola som šťastná že ju mám. Hneď som ju začala čítať aj keď som mala pred poobednou zmenou. Na druhý deň v polke knihy som sa rozplakala a povedala si, že Boh pomáha len vyvoleným a knihu nedočítam, čo sa však nedalo. Knihu som dočítala a som naozaj rada. Ale píšem preto, čo sa mi stalo. Večer som prepla TV stanicu a v strede obrazovky sa objavil kurzor ako na počítači. Hneď ma napadlo, že to je asi znamenie. Zobrala som notebook, zapla a v tom sa obraz zastavil. Keď som zadala Vašu adresu vysielanie pokračoval. Mária