Ak si duša neprináša špeciálnu karmu, rodí sa bábätko so zdravým telom. O duchovných príčinách chorôb sa už napísalo a povedalo veľa, vlastne aj moje meditačné CD pomáhajú v takýchto prípadoch. No dnes chcem písať o inom spôsobe, ako si udržať zdravie aj v dospelosti.

K lekárovi chodím málo, celý svoj dospelý život som v podstate zdravá, ak neberiem do úvahy jednorázovky, ako keď mi ruplo v kolene či prieduškové choroby, ktoré sú mojim indikátorom pre energetickú disharmóniu. Preto Vám dnes chcem ukázať ako liečim svoje fyzické telo, keď sa dostanem do disharmónie, prípadne čo používam na prevenciu.

Šport, zdravé stravovanie, pozitívne myslenie a meditácie dnes nebudem rozoberať, sú to jednak absolútne základy, jednak článok chcem zamerať na inú oblasť.

Dnes vám chcem ukázať prístroje, ktoré používam dlhšiu dobu (aj 10 rokov) alebo som ich objavila prednedávnom (pred 1-2 rokmi). Sú to nástroje, ktoré mám buď ako prevenciu, alebo po nich siahnem, keď už musím naprávať disharmóniu tela.

K jednotlivým prístrojom napíšem len moje odporúčanie, keďže o nich je veľmi veľa informácii na webe, prosím ďalšie informácie si už dohľadajte cez Google.

Lampa Bioptron

Pred operáciou kolena som sa stretla prvýkrát s prístrojom Bioptron, ktorú mi odporúčali aj lekári. Ja som si ju zadovážila od spoločnosti Zepter a som s ňou absolútne spokojná, lebo ju viem použiť na rôzne prípady. Ožarujem ňou tie časti tela, ktoré sú bolestivé:

– kolená
– tvár (pri nádche, plných dutín)
– hrdlo
– hruď (prieduškové choroby)

Ak je stav akútny, ožarujem danú časť tela 2x/denne na 15 minút. Citeľne mi to pomáha. Odporúčam investovať, je to naozaj skvelá pomôcka pre celú rodinu. Je ich viac typov, menšia lampa do ruky, alebo väčšia so stojanom. Veď pokukajte, čo vám vyhovuje. Ja mám doma tú, ktorá je na obrázku.

Keď som ochorela na kovid, boli to dva prístroje, ktoré mi veľmi pomáhali. Prvý je:

Super Ravo Zapper

Je to frekvenčný generátor. Veľmi laicky by som to popísala tak, že zabíja patogénne mikroorganizmy v tele pri ich vlastnej frekvencii. Zapper má v sebe niekoľko dopredu naprogramovaných frekvencii rôznych chorôb, čiže v prípade potreby si navolíte tú chorobu, ktorá vás trápi a necháte tú frekvenciu na vás pôsobiť (cez elektoródy, ktoré držíte v ruke). Tieto rezonančné vibrácie atakujú baktérie, vírusy či plesne v tele, čím praskne ich bunková membrána a tým sa zničia, uhynú.

Aby tieto zničené baktérie nezostávali v tele, je potrebné piť veľa vody.

Úplne ideálne je po aplikovaní frekvenčného generátora zharmonizovať telo pomocou ďalšieho prístroja:

Primer Cube
Ja s ním spím už vyše 1,5 roka (v čase písania článku: jar 2023). Síce sa dá používať aj pri práci, či akejkoľvek činnosti, kedy sa nehýbete, no mne prišiel najvhodnejší spôsob mať kocku v posteli a nechať pôsobiť na moje telo harmonizačný torus počas spánku, 3, 4 alebo aj 8 hodín.

Primer Cube je vlastne rotačný oscilátor, ktorý vytvára také magnetické pole vo forme tórusu, ktoré pôsobí harmonizujúco na orgány tela. Našťastie na internete nájdete o nej veľmi veľa informácií v slovenskom či českom jazyku, preto by som len toľko dodala, že je absolútne tichý, niekedy musím priložiť ruku na kocku, či vôbec rotuje a je zapnutý.

Taktiež sa dajú nastaviť frekvencie rôznych chorôb, či disharmonického stavu. Od nespavosti, cez regeneráciu orgánov po prevenciu proti rakovine… Odporúčam vygúgliť si o tomto úžasnom prístroji ďalšie informácie, ja som s ním absolútne spokojná. Zapínam ho aj vtedy, keď nie som chorá. V takých prípadoch nastavujem napríklad harmonizáciu imunity, hypotalamu, hormonálneho systému a podobne.

Magnetické pole vo forme torusu, ktoré siaha do vzdialenosti cca 30 cm.

Vyše 10 rokov spím v tachyonovej energii, čo mi zabezpečujú

Tachyonové disky

Či už obnovujú rovnováhu energie tela, alebo regenerujú bunky po zranení, no zlepšujú aj spánok a tiež podporujú imunitu. Tieto disky sú príkladom toho, že vám neviem presne poukázať na prípad, kedy mi pomohli, ale skôr ide o ich každonočnú sústavnú podporu, čím verím, že prispeli a prispievajú k tomu, že som v podstate zdravá a z tých bežných chorôb sa dostanem oveľa rýchlejšie.

Tachyonový disk mám aj pri notebooku či pod črepníkmi. Podporujú život a eliminujú elektrosmog.

Somavedic

Je najnovší pomocník v rodine. Pôsobí rovnako ako tachyony – neviem poukázať na to, kde priamo mi pomáha, keďže v rodine sme všetci zdraví, ale moje vnútorné vedenie ma uisťuje, že pôsobnosť tohto unikátneho prístroja je silná. Ochraňujúca aj liečivá.

Poznámka: Somavedic má pôsobnosť na 30m a veľké tachyonové disky 4m.

Som hlboko presvedčená, že k zdraviu mi pomáhajú aj krištále, ktorých mám doma celkom dosť, zvuk kalichov (o tom píšem v inom článku) a esenciálne oleje z difuzérov (informácie v ďalšom článku).

Ak vám tento článok pomohol, som rada.

Chcela som len poukázať na to, že nestačí len meditovať, ale vieme pomôcť telu zregenerovať sa aj prístrojmi, ktoré sú šetrné voči orgánom. Tým nechcem povedať, že k lekárovi netreba ísť. Naopak, aj ja idem vždy, keď pocítim disharmóniu. Pretože buď mi potvrdí to, čo intuitívne cítim, alebo pri prehliadke by mohli zistiť skrytú chorobu.

Tvrdím, že aj vedu (medicínu) nám dal Boh, tak to treba prijať. Až následne sa rozhodujem, ako pristúpim k náprave disharmónie môjho tela a duše.

Buďte zdraví, priatelia.

S láskou
Monika Jakubeczová