Referencie

Kozmológia Mliečnej cesty a

čítanie Antares kódu

Škola kozmológie, trojdňový seminár vznikol na popud (dôrazný príkaz) anjelov ešte v čase, kedy kniha Hviezdne rody – rodiny duší (od Dr. Czeizel Beatrix a Gresko Anikó) ešte nebola preložená do slovenčiny.

Pochopila som, že prišiel čas na intenzívnu prácu s mentálnym telom (odovzdanie informácií) a zároveň ukotvenie týchto vedomostí cez hlboké meditácie. Počas týchto  seminárov sme zažili absolútne neopísateľné zážitky, kedy sme sa dotýkali vlastnej podstaty, momentu zrodu nášho bytia či  hlboké liečenie galaktickej minulosti.

To, čo sme spolu zažili sa slovami nedá opísať. S odstupom času niektorí účastníci dokázali napísať odporúčanie, prečo sa oplatí absolvovať túto školu Kozmológie Mliečnej cesty.

Úprimne a z celého srdca ďakujem každému z nich.
Monika

Kliknutím na riadok pri znamienku + sa ukáže celý text.

Keď som išla na kozmos 1 nevedela som prečo tam idem, ale cítila som , že tam musím ísť.
Po mojich životných skúsenostiach a ranách som si myslela, že ma už nič neprekvapí, ale tento víkend je toho pravým opakom. Víkend strávený s krásnou bytosťou, ktorá nás prepájala, viedla a zároveň svojou láskou a cestou liečila a ukázala nám kto sme a kam patrime – ZNOVUZRODENIE 🤍🙏❤️.
Všetky ženy aj muži, ktorí hľadáte odpovede, chcete vedieť po čom túži vaša duša a kam patrí,  Monika Vám pomôže nájsť tú cestu a pochopenie Kto som a Kam patrím.
Z celého srdca ďakujem Monike a všetkým úžasným a krásnym ženám a dušiam, ktoré boli súčasťou môjho zrodu.
ĎAKUJEM❤️❤️❤️🙏🙏
Katka

Keď som čítala recenzie po kurzoch, ako sa ľudia znovuzrodili, nechápala som. Teraz rozumiem.
Nedá sa to všetko opísať do jedného mailu.
Či sa oplatí prihlásiť na tento víkend? Ani jedna duša, ktorá cíti volanie, nech neváha. Dostane oveľa viac ako si dokáže predstaviť.

Ja som už knihu Rody duší prečítala, takže mi bola celá tematika blízka, všetky informácie od Teba do seba zapadali a skladala sa jedna prenádherná skladačka. Ďakujem z celého srdca, že mi po mojom prebudení pred štyrmi rokmi anjeli ukázali ako prvú knihu Kozmická láska a hlavne sebe za to, že som sa v tomto živote dokázala prebudiť. Dlho ma to k Tebe nepúšťalo aj keď hlava chcela veľmi, veľmi. Duša ale nebola pripravená. Verím, že každému, kto si venuje ten čas a príde k tebe na víkend, sa budú diať zázraky tak ako mne.
Monička, ďakujem, že si a že pomáhaš.
Zlatka

Ešte raz Ti ďakujem za sprostredkovanie prenádherných napojení. Si vzácna, múdra, inšpirujúca bytosť.
Som nesmierne rada, že osud ma k Tebe priviedol.
Cítim v sebe neuveriteľný pokoj. Potvrdilo sa mi moje tušenie – už viem odkiaľ som vzišla, kam patrím a kde som doma. Pocítila som neuveriteľný prílev lásky od „tých mojich“. Viem, že nech som v minulosti urobila čokoľvek, som hodná lásky a prijatia. Najmä sebalásky a sebaprijatia.
Kozmológiu I. odporúčam všetkým, ktorí sa chcú utvrdiť v tušení, kto sú. Nezáleží na tom, či už prečítali knihu Hviezdne rody – rodiny duší, alebo nie.
Už teraz sa teším na Kozmológiu II. 😊
S láskou
Ľudka

Seminár Kozmológia I odporúčam absolvovať všetkými desiatimi. Ak by niekto vnímal obmedzujúco podmienku, že je potrebné mať prečítané knihy Kozmickú láska a Galaktické vedomie, vedzte, že to má pádne dôvody. Kozmológia Vám otvorí okná a dvere do nekonečného vesmíru plného obrazov, zážitkov, spomienok, zrejme občas aj tých bolestivejších, ale je to krásna cesta k slobode ducha. K slobode a viere v to, že nech ste už v ktoromkoľvek živote, časopriestore, či dimenzii čokoľvek vyviedli, vždy Vás Boh/Univerzum/Zdroj miluje takých akí ste. Môžete všetky tieto pocity prežiť, precítiť, prijať a pochopiť samých seba.

Pre mňa osobne Kozmológia I odštartovala novú etapu môjho života, kedy sa jednotlivé naučené znalosti začali spájať do jednotného homogénneho celku, začínam rozumieť, prestávam sa čudovať veciam/udalostiam a hlavne prestávam ľutovať, ľutovať nielen seba, ale i druhých, lebo rešpektujem ich cestu, ich voľbu. Kozmológiou I som nastúpila na novú cestu svojho dospievania a teším sa z každého jedného kroku na novej ceste, na novej ceste za poznaním, ktorá vo mne znásobuje pokoru, vďačnosť a radosť z toho, že môžem…

Okrem týchto nových možností, ktoré sa Vám otvoria spoznáte aj nových ľudí, ktorí sú na rovnakej vlne plynutia a tak sa dokážete krásne podporovať vždy, keď to niekto z vás potrebuje, alebo len tak si viete spríjemniť deň milou správou.

Pre toto všetko, a zďaleka nie len pre toto, Ti Monika zo srdca ďakujem a prajem každému, kto zvažuje sa vydať na cestu spoznávania, aby nabral odvahu a vykročil, lebo stratiť nemá čo, môže len a len získať toľko, že je to slovami neopísateľné. Preto ešte raz veľké ĎAKUJEM ! ❤❤❤

Katka

Ďakujem za celý víkend Monika,

 • za to, že som tam mohla byť..
 • za Teba Monika, za pochopiteľné vysvetlenie všetkého,
 • za odpovede na otázky,
 • za hlboké meditácie
 • za všetko…
 • za úžasných ľudí, ktorí navždy ostanete v mojom srdci
 • za perfektnú, láskyplnú atmosféru,
 • za dobré zdravé jedlo,
 • za kávičky, za čokolády, za celý úžasný víkend. 

S Láskou ♥

Bea

Milá Monika, tak ja za mňa ohľadom Kozmológie I, viem povedať, že to bol zase ďalší krok v pred, alebo lepšie povedané skok vpred. Najmä čo sa týka možností môjho osobného rastu a aj poznania. Kozmológia a aj celé učenie, ktoré si nám tam predstavila, je neuveriteľne krásny a veľmi hlboký pohľad do hviezd a vlastne aj do samého seba. Poznám seba, poznám svoju cestu. Ja osobne poznanie ako také, považujem za jednu z najdôležitejších vecí v živote. No a koho môžem spoznať naviac? No seba. Čim viac o sebe viem, tým viac sa viem rozhodovať správe. Veľmi ma zaujali myšlienky, že ako sa dá jedna schopnosť alebo danosť použiť rôzne na rôznych úrovniach. Tam som videla, že práve k tomu, aby človek mohol zvýšiť túto svoju úroveň, je základom poznanie. Samozrejme k tomu je potrebné aj osobné rozhodnutie a určite aj vlastná práca.

Rada by som ešte spomenula, že na Kozmológii s tebou, boli tak neskutočne silné meditácie, kde si nás viedla svojím napojením, doslova tak, že si vnímala naše energie a ich prúdenie. Pre mňa osobne, bola najsilnejšia skutočnosť, keď som mala sama taký jeden zážitok a ty si povedala, čo sa dialo nám všetkým ešte predtým ako som ho ja vôbec stihla zdieľať. Toto sú pre mňa skutočné dôkazy vzájomné napojenia a prepojenia celej skupiny, ktoré tam medzi nami krásne fungovalo a energie medzi nami prúdili, myslím, že od srdca k srdcu. K tomu sme si medzi sebou vytvorili aj ako účastníčky na tomto seminári veľmi krásne puto. Ja si myslím, že toto je vlastne to, čo chceme dosiahnuť pre náš spoločný osobný rast a napredovanie ako spoločenstva ľudí, že tak sa dá spolunažívať, spolupracovať, spolutvoriť, spolu existovať, a že tak sa rodí spolupatričnosť.

Čítať o tých veciach je krásne a prínosné, ale druhá vec je to zažiť. Naozaj nie je nad vlastnú skúsenosť. Tvoj seminár a učenie o kozmológii, bol pre mňa vlastne škola pre život.

Teším sa do ďalšieho ročníka.

Daniela

Na seminár Kozmológia I. som sa prihlásila keďže som mala prečítané všetky Monikine knihy a cítila som, že jednoducho mám ísť aj na kurz, aj keď som si vôbec nevedela jasne predstaviť, čo sa tam vlastne budeme učiť, no názov znel zaujímavo záhadne a nejakým spôsobom ma priťahoval. Zvykla som si nevytvárať si očakávania a bez nejakých očakávaní som išla aj na tento seminár, ktorý som absolvovala v novembri 2022.

V tom čase vyšla aj kniha “Hviezdne rody – rodiny duší”, a tak som sa pred kurzom dozvedela, že sa stanem majiteľkou tejto skoro 1000-stranovej knihy 🙂 Keď to teraz môžem spätne zhodnotiť zhruba po 3 mesiacoch od seminára, tak som veľmi vďačná, že som počúvla svoju intuíciu a išla na seminár, pretože na ňom nám Monika vysvetlila potrebné základy z oblasti astrológie, čo mi pomohlo ľahšie sa zorientovať v mojom Antares kóde. Potrebné vysvetlenie je aj v knihe, ale predsa len je to iné, keď je možnosť osobného vysvetlenia a je možné dávať otázky, na ktoré mám okamžité odpovede.

Celkovo obsah tohto seminára ma predpripravil na to, čo ma v knihe čaká. V hlbokých meditáciách, ktoré sme počas seminára absolvovali, som dostala pre mňa veľmi dôležité informácie, ktoré takisto boli veľmi dobrou pomôckou k tomu, aby som sa mohla po seminári pustiť s nadšením do čítania knihy. Mám za sebou prvé prečítanie knihy. Knihu som čítala aj s mojím Antares kódom narodenia a posledné kapitoly som čítala už aj s mojím Solárnym Antares kódom pre aktuálny a aj budúci rok, ktorý pre mňa začína od mojich tohtoročných narodenín. Bolo to fascinujúce čítanie, vďaka ktorému som ešte viac spoznala seba. Potvrdili sa mi skutočnosti, ktoré som cítila, ale nevedela som ich riadne definovať a sformulovať a táto kniha mi pomohla tomu všetkému porozumieť a dať tomu slovnú formu. Kniha mi pomohla dospieť zase k ďalšej úrovni sebapoznania a je mi teraz jasné, že som urobila veľmi dobre, že som sa prihlásila aj na seminár Kozmológia II., kde budem mať príležitosť spracovať témy, ktoré sa vynorili počas čítania knihy.
Jarmila

Seminár KOZMOLÓGIE bol pre mňa otvorením brány do nového sveta. Nielen možnosť uvidieť svoje zranenia a jeho príčiny, ale hlavne uvidieť MOŽNOSTI, ktoré sa mi PONÚKAJÚ a ako ich môžem ďalej použiť v tomto živote.

Monika, ďakujem z celého srdca za túto príležitosť, ktorú si mi priniesla so môjho života a ďakujem aj sebe, že som ju využila a dovolila som si konečne uvidieť ❤️
Lucka 

Kozmológia mliečnej cesty je jedinečná a nikdy nekončiaca púť nielen po oblohe, hviezdach a súhvezdiach, ale hlavne výnimočná púť k sebe samému. Každý pozná horoskopy – či už tie „novinové / časopisové“ ale tie druhe, šité na mieru pre konkrétneho človeka. Sú tam vyzdvihované  spolupracujúce či konkurujúce si postavenia planét, Slnka, Mesiaca atď. …  ale nedozvieme sa z nich, kde sa naša duša kedysi veľmi veľmi dávno zrodila, čo všetko už stihla zažiť a naučiť sa, čo ju formuje a ovplyvňuje vo všetkých inkarnáciách.

Práve seminár Kozmológia Mliečnej cesty otvára okienko do prenádherných svetov našich duší, do prežitého, zažitého, prekonaného, zraňujúceho ale i hojaceho poznania, k pochopeniu žitia so všetkými jeho výzvami a úskaliami, ale tiež pomôže pochopit a usmerniť aj náš súčasný,  „malý“ (z pohľadu hviezd) ale vôbec nie menej významný život. Viete si predstaviť „superhoroskop“ (Antares kód), z ktorého toto všetko dokážete vyčítať? A aj o ňom nás učí Kozmológia Mliečnej cesty. 

Seminár je skvelý pre hľadajúcich,  ktorí už vykročili na svoju cestu a chcú sa posunúť ďalej. Vrelo odporúčam. 

M

…tým, že som u Moniky absolvovala sedenia a aj transformačný víkend, mala som u Kozmológie naozaj veľké očakávania..A tie sa mi aj naplnili.

Odporúčam to aj Vám, ktorí chcete zažiť niečo magické, silné, neskutočné a nádherné pre vašu dušu a srdce. Tento víkend s Monikou a Kozmológiou mi dal neskutočne veľa.

Pochopenie, neskutočne silné meditácie, (ktoré ma dohnali až k plaču – ale pomohlo veľmi), uvedomeniu si a pre mňa aj čarovnému/rozprávkovému stretnutiu s bytosťami z rodov duší (ktorými vás Monika prevedie).

Milujem sedenia s Monikou, pretože v jej podaní sú pre mňa veľmi silné..Niekedy na plač (veď sa čistíme), ale aj s množstvom humoru a smiechu.

A Kozmológia je toho aj dôkazom..

Pokiaľ však neskúsite, nepochopíte…

Choďte a uchopte kto ste, ako ste…a určite viac pochopíte to, prečo ste takí, akí ste…

…a hlavne, stretnete tam podobne „ šialených ľudí“, ako ste vy…

Ved nie každý pochopí že sa veziete na Jednorožcovi, s Pegasom..alebo na Dračom chrbte (ten bol nádherný), prečo máte niekedy pocit že ste ako Mačka, Had alebo Hadica, majestátny LEV, milujúci a ochranný ANJEL (moji milí…), prihovorí sa vám sama Niomé s jej krásnymi očami, polietate si v prírode s Vtákmi, ste na rukách veľkého Medveďa, ponoríte sa s Veľrybou…atď.

Už teraz sa teším na Kozmológiu II.

…tak prídite aj vy…!!

Aryia

Ku kozmológii moje odporučenia stručne:

*vďaka tvojej Kozmológii sa mi kniha Hviezdne rody – rodiny duší čítala ľahučko a väčšinou zrozumiteľne. Kniha mi doplnila informácie, ktoré si nám odovzdala na Kozmológii.

* spoznali sme sa tam všetci navzájom, vytvorili spojenia, ktoré pretrvávajú. Podporujeme sa a čo je úplne parádne, pokračujeme spolu ďalej.

* udalosti v živote vám začnú dávať zmysel…

❤️ Eva

Milí priatelia, mnohí z nás v sebe riešili otázky typu:

 • prečo sa tak cítim…?
 • prečo som tu…..?
 • aký je zmysel mojej existencie, môjho bytia…?
 • odkiaľ som sem prišiel a kam pôjdem po fyzickej smrti…?
 • je moje bytie -existencia, večná….?
 • prečo “to” cítim inak ako on, či ona ?
 • cítim, že som z iného “sveta”
 • ozýva sa vo mne čosi, vnútorný hlas( svedomie…)
 • túžim po zmene, aké neviem ako začať..
 • chcem cítiť spokojnosť, radosť, zdravie, hojnosť, naplnenie, kde začať…ako na to?

Odpovede sú jednoduché a cesty k nim sú často zdĺhavé. Prečo? Naše sebapoznanie nám prekrývajú nevedomé – nepochopené emócie, myšlienky, zaužívané schémy z rodín a fyzické telo ukazuje, čo si máme viac všímať na sebe, nie na druhých. Oni sú len naše zrkadlo.

Seminár Kozmológia a kniha Hviezdne rody-rodiny duší sa stali pre mňa očarujúcou knižnicou sebapoznania a dávajú mi odpovede na všetky horeuvedené otázky. Začal sa proces odkrývania odpovedí a sebauvedomovania, ktorý už pracuje sám. Cítim, že sa nesiem na vlne dôvery v život, prijímam viac s pochopením nie len seba, ale i iných, viac si rozumiem a to je krásne. Život mi prináša i smutnejšie chvíle, ale viem, že je to len pre moje nespracované pochopenie života. Vtedy Univerzum- Stvoriteľa požiadam, aby mi láskyplne ukázal, čo mám v živote pochopiť, kde si tienim 🙂 …a zázraky sa dejú…

Zo srdca doporučujem seminár Kozmológie s Monikou a štúdium knihy Hviezdne rody…, Antares kódu – je to očistných proces a dar pre nás.

Ďakujem, že mi vstúpili do života.

S Láskou,

Anna

Ak sa raz človek vydá cestou poznávania a zistí, že každý nový poznatok otvorí novú a novú cestu a že tá cesta je nekončená, tak zostáva iba s pokorou a vďačnosťou prijať situácie, ľudí, semináre, techniky, ktoré mu umožňujú ďalej na ceste kráčať.

Malé kroky na ceste neustále vytvárajú väčší a väčší celok.
Je to živý organizmus plný informácií, ktoré sú na dosah. Preto mne osobne záleží na malých krokoch, získavaní informácií, čo mám vedieť práve teraz, čo ma brzdí a čo ma posúva ďalej, čo nevidím a mala by som vidieť…

Čítanie Solárneho Antares kódu, ktoré som absolvovala s Monikou Jakubeczovou, je jedna z techník, ako v danom roku uchopiť svoju osobnú tému, teda na čo sa zamerať, na čo si dať pozor, ktorú oblasť v živote treba posilniť. Okrem iného mi to dalo vysvetlenie na bloky, ktoré neviem rozpustiť a často ma vedú do slepej uličky.
Solárny Antares kód Vám poskytne oporné body životných situácii, ktoré Vás v danom roku čakajú. 

Cítim sa vyrovnanejšia – aj vďaka Tebe Monika ❤️

Anita

Milá najdrahšia,
sedím tu nad týmito riadkami a hľadám slová, ktoré by opísali tie MEGA zážitky, ale dať TO VŠETKO ÚŽASNÉ DO SLOV je, že FUUUUU…

Hádam najvýstižnejšie:
rozpomínanie si na seba,
hlboké pochopenia,
nadhľad,
cestovanie rýchlosťou myšlienky do vyšších dimenzií,
zážitky v iných svetoch a to lietanie s vlastnými krídlami,
proste ako zobudiť sa v rozprávke a to v bezpečnom sprievode krásnych bytostí svetla.

Celé je to ako znovu napojenie sa na zabudnuté svety, ktoré sú ale našou súčasťou a my ich… JEDNOTA

Antares kód – je ako osobný kľúč k sebe..
Ďakujem za to všetko
Zana

Život je jeden nekončiaci prúd možností sebapoznania…
Monika, moja objavná cesta začala prvou terapiou u teba a pokračovala ďalej… vďaka CD, knihám, stretnutiam som sa dostávala odlupovaním vrstiev „cibule“ do seba, do svojho vnútra, do svojho jadra… potom prišlo pár víkendov a jeden z nich bola Kozmológia…

Už len pri písaní sa mi tlačia slzy do očí z takých silných momentov… nie je to len cesta sebapoznania – je to spomínanie… spomienka na to odkiaľ som spálila všetky strachy, starosti a fňukanie… keď ma v živote postretne čokoľvek, to, že ja VIEM kto som mi dáva odvahu, silu, vďačnosť a zároveň pokoru, že som mohla zažiť niečo tak nádherné…

Informácia a prežitie niečoho tak silného ako je vedieť o svojej prapodstate a precítiť to sa nedá opísať slovami…. žijeme v dobe kedy sme obklopení doslova všetkým, možným…
Kozmológia s čím súvisí aj Antares kód sú skvelé nástroje pre budovanie svojich pevných mantinelov a státia pevne v sebe s neotrasiteľnou vierou a láskou v srdci…

Každý nech spomína na svoje cesty, pretože aj vďaka tomu pôjde úspešne po tej svojej…

Ďakujem za možnosť vedieť 🫶

S láskou Veronika

Ten kto prečítal knihy od Moniky Jakubeczovej a chce duchovne rásť, odporúčam Kozmológiu. Tá ma vystrelila nesmiernou rýchlosťou k poznaniu samej seba a súvislostí, ktoré sa mi dejú v živote.

Pri čítaní knihy Hviezdne rody – rodiny duší skladačka života do seba zapadá.

Som naozaj vďačná za absolvovanie seminára a že môžem byť súčasťou hviezdnej rodiny.

Miriam

Drahá Monika 👼
Ďakujem za Teba a za Tvoju energiu.
Škola Kozmológie bola pre mňa úžasným zážitkom. Cestovala som vesmírom, spoznávala môj galaktický pôvod a zoznámila som sa s prekrásnymi bytosťami, krásnymi ženami.

Vrelo odporúčam tento zážitok každému, koho priťahujú hviezdy a chce sa dozvedieť viac o ich odkazoch pre svoj život prostredníctvom Antares-kódu, o rodoch duší a o svojom pôvode.
Marta

 

…píšem o niečom, čo sa slovami nedá opísať… ale že vôbec…

Kozmo víkendy sa ťažko opisujú slovami.
Chce to trochu odvahy a chuť vykročiť z komfortnejšie zóny 😄. No sila osobného zážitku a poznania toho, kto som a kým vlastne som, je ohromujúca. Na tento zážitok sa nedá dopredu pripraviť. To si treba jednoducho zažiť.

H.

Pre mňa to bol nabitý víkend plný aha momentov, úžasného pochopenia hviezdnych rodov, nádherných meditácii, hľadania spojený so svojou dušou a hlavne
precítenia, že Ja som všetko a všetko som ja, že sme prepojení navzájom s Matkou Zem a Zdrojom Božského svetla…láskou❤️…tou vyliečime všetko

Bol to aj víkend nájdenia nových priateľstiev, súznení duši a novej osobnej cesty.😍
Ďakujem ti Moni 🤍
Peťka

Jedným slovom vyjadrené, že bolo ÚŽASNE by asi nestačilo.
No ja naozaj nie som dobrý pisár a neviem to tak dokonalo vyjadriť.

Pre mňa Kozmológia bola naozaj úžasne strávený čas a úžasný pocit. Vždy keď si spomeniem na čas strávený v Tvojej spoločnosti mi poskočí srdiečko a dušička.
Už sa veľmi teším na Kozmológiu 2.
Janka

Pri akejkoľvek úrovni znalosti astrológie som dostala základný pohľad na celý koncept úžasných informácií, ktoré sa nachádzajú „medzi riadkami“ v knihe.

Tiež skupina a vzájomne zdieľanie pocitov a zážitkov z meditácii ma lepšie „naladilo“ na čítanie knihy a jej precítenie.

Ďalšou úžasnou vecou ktorá vo mne rezonovala bolo „prijatie“ rozmanitosti duše a spôsob ako napredovať pri pochopeniu zmyslu/úlohe/cieľu mojej duše.

Ešte jedna pre mňa veľmi podstatná vec: Kozmológia I bol pre mňa základný pilier a oveľa ľahšie som prijímala všetku tu energiu v Maďarsku pri osobnom stretntuí s Beatrix a Anikó.

Blažena

Vždy som bola samotár, nepotrebovala som okolo veľa ľudí, stačilo mi sledovať okolie. Potom si začala ponúkať „Transformačné víkendy“ a zrazu som vedela že chcem, aj keď tam bude podľa mňa „veľa ľudí“ 😊. Tak v apríli 2022 som Ťa spoznala osobne, aj skupinu spriaznených dušičiek. Víkend silných citov a výnimočných zážitkov počas meditácií pod tvojim vedením.

Ďalším dôležitým momentom v hľadaní poznania bola účasť na seminári Kozmológia Mliečnej cesty. Nie je ľahké dať do slov tú silu energií našej skupiny, šťastie, smiech, úctu a rešpekt k vzájomnému otvoreniu sa pri prezentovaní osobných príbehov.

Priam neuveriteľné zážitky v meditáciách, kde sme pod anjelskou ochranou cestovali dimenziami, medzihviezdnym priestorom. Stretnutia s bytosťami všetkých hviezdnych rodov duší obývajúcich našu galaxiu. Osobne som najväčšiu silu emócií cítila pri stretnutí s Ježišom, Máriou Magdalénou a Matkou Máriou. Dojímavé bolo aj poznanie, že matka Niomé nám všetkým bola tiež nápomocná.

Upevnila som si poznanie o výnimočnosti každej jednotlivej bytosti, plniacej si svoj plán duše. Po všetkom čo si nám rozprávala na seminári a čo sme zažili v meditáciách, som sa už nevedela dočkať kedy budem pokračovať v čítaní knihy Hviezdne rody – rodiny duší, príbeh našej galaxie, o hviezdnych rodoch, vlastne o nás, ktorú keď som prvýkrát chytila do rúk tak mi začali tiecť slzy.

Som vďačná za knihu autorkám Dr. Beatrix Czeizel a Anikó Greskó. Som vďačná prekladateľke Janke Lantajovej. Veľmi sa teším na jej preklady ďalších kníh od týchto spisovateliek maďarskej národnosti.

A veľmi som vďačná Tebe milá Monika, za to že si ❤ . Vždy na Teba myslím s láskou. A nech je už jún, seminár Kozmológia II. 😊

Evka

Krásny pocit, taká ľahkosť bytia, potom zase hĺbka a uvedomenie.

Otvorenosť ľudí, príbehy, ….akoby sa človek preniesol do iného sveta, ktorý je ale blízko – v nás.

Ďakujem
Mária

Kozmológiu som absolvovala s nadšením. Už dlhšie som túžila spoznať rody duší, a keď Beatrix a Anikó dali na preklad do slovenčiny svoju knihu Hviezdne rody – rodiny duší myslela som, že vzlietnem.

Monika nás previedla rodmi duší meditačne, čo bol úžasný zážitok.. predpripravila nás na prácu so sebou, na spoznanie svojej duše. Našla som vysvetlenie prečo sa mi dejú isté veci v živote, prečo to tak mám.. kadiaľ mám ísť.. a mnoho iného. Už sa teším na kozmológiu 2.

Mony

Aj keď som si celý Solárny Antares naštudovala podľa knihy, tešila som sa na výklad.  Monika mi do svojho výkladu vložila svoje skúsenosti a svoje vnímanie, čo mi pomohlo  porozumieť súvislostiam medzi jednotlivými hviezdami a domami.

Na svoje bytie sa pozerám so širšieho, vyššieho nadhľadu a aj keď viem, že ma čakajú skúšky, som pokojná lebo som si ich na svojej ceste vybrala sama. Často sa vraciam k Monikiným slovám a aj keď ma niekedy prepadne strach na pár sekúnd, prepnem myseľ do ľahkosti, že všetko čo sa deje sa deje pre mňa, pre moje oslobodenie a znovuzrodenie. Som oveľa pozornejšia a vedomejšia k tomu, čo sa mi deje. Ďakujem Monika 
Michaela

Ahoj Monika,
rada by som pozdielala pocity ku Kozmológii. Prešla som si hlbokým poznaním seba, nakoľko som si zvedomovala program popierania seba. Boli to pocity hlbokej lásky, ktorú nachádzam v sebe každým dňom.

Ďakujem za to čo robíš pre nás z úprimného srdca a teším sa na ďalšie hĺbky.
Darinka

Kto som? Kam kráčam? Čo je mojím poslaním? S touto otázkou som sa dlho zaoberala.
Po prečítaní knihy Hviezdne rody – rodiny duší, sa mi moje puzzle postupne začali skladať. Prichádzali aha momenty a aj som si poplakala. Nie vždy som po každej kapitole vedela meditovať ako to bolo odporúčané spisovateľkami. Preto som sa o to viac tešila na kozmológiu kde som vedela, že mi moje informácie ešte viac dajú zmysel. 

Teoretická časť ma vtiahla do Galaxie mliečnej cesty, do jednotlivých domov a ich významov. Meditácie boli veľmi silné, zoznámenie sa so všetkými rodmi osobne na úrovni duše. Moje objavenie toho kto som, keď som pocítila tú moju podstatu, nevedela som prestať plakať. Bol to pre mňa veľmi silný zážitok s ktorého som sa ešte pár dní spamätávala veru. 
Miška

Seminár Kozmológia I s Monikou bol pre mňa osobne veľmi hlboký zážitok. Otvorili sa mi brány o ktorých som predtým ani netušila, ukázalo mi, ako je svet, ľudia, vesmír a všetko spolu dokonale prepojené.

Rozplynuli sa pochyby o mojej existencii na tomto svete, pochopila som že aj ja som jeho dôležitou súčasťou. Zároveň sa teším na Kozmológiu II kam pôjdeme ešte viac do hĺbky.
Ďakujem
Ľudmila

Ďakujem Monika, slová naozaj dochádzajú, keď si uvedomím, ako ma to vtiahlo na tvoj seminár a čo mi to dalo. Ďakujem za tú nádhernú bytosť, ktorou si 😇 a za všetky úžasné žienky ♥️. Preto vravím: “ choj, zaži, pochopíš“.
Heli