Seminár s autorkami knihy

Hviezdne rody - rodiny duší

Ak ste čítali knihu Hviezdne rody - rodiny duší, určite čakáte možnosť stretnúť sa s autorkami knihy. Dobrá správa je, že okrem seminára s Beatkou a Anikó bude uvedená ďalšia ich kniha: Osudy hviezd.

Aj týmto ďakujeme prekladateľke, Janke Lantajovej za expresnú prácu. Vďaka nej môžeme spoznať ďalšie galaktické príbehy a spomenúť si na svoju kozmickú minulosť.

Počas seminára sa dozvieme o Ostrove Kryštálov z obdobia Lemúrie (kde ste možno aj práve Vy žili a pôsobili), prežijeme aktiváciu a ukotvenie v tejto téme a samozrejme, nebude chýbať meditácia, ktorú ak ste už s autorkami zažili, viete, že to môže byť veľmi hlboký a liečivý zážitok.

Poplatok za celodenný seminár s Dr. Beatrix Czeizel a Anikó Greskó je 88 Eur, pričom po prihlásení je potrebné uhradiť 18 Eur nevratnú zálohu a zostatok (70 Eur) na mieste v hotovosti.

Nevratná záloha je potrebná preto, lebo miesta sú obmedzené a zo skúseností z minulých akcii by nám bolo veľmi ľúto, ak niekto sa prihlási a predsa nepríde a tým obsadí miesto niekomu, kto by chcel prísť, ale už nemôže kvôli naplnenej kapacite.
Preto Vás úctivo prosíme, mentálne sa nastavte tak, že ak sa prihlásite, vyšlite Univerzu energiu rozhodnutia, že tam budete, že choroby a nečakané situácie Vás obídu…

Predpokladaná cena novej knihy bude medzi 60-70 Eur. Knihu si môžete kúpiť na mieste. Prihlásených účastníkov ešte budeme informovať pred seminárom.

Seminár spojený s krstom knihy Osudy hviezd

sa uskutočnil
16.9.2023

Kde: v oblasti Nagymaros (Maďarsko) 

Poznámka: Celý program bude prekladaný do slovenčiny, nevadí, ak nerozumiete maďarsky.

Určite si prineste svoje obľúbené kryštále, prípadne aj väčšie, ak by sa vytváral grid. Viac informácii pošleme prihláseným účastníkom.

Dôležité:

  • Prihláška sa stáva záväznou len po uhradení poplatku. Keďže je málo miest, množstvo vybavovania okolo toho, prosím zvážte dôkladne svoju účasť, lebo poplatok 18 Eur je nevratná záloha. Zbytok poplatku sa uhrádza na mieste v hotovosti, hneď po príchode.
    Úctivo vás prosíme, prevodom neuhrádzajte celú sumu, len 18 Eur ako zálohu. Ďakujeme.
  • V prípade, ak máte problém s cestovaním, radi pomôžeme, preto tie otázky v prihláške.
  • O presnom mieste podujatia a ďalšie dôležité informácie zasielame účastníkom po uhradení poplatku. Kópia prihlášky vám musí prísť na vami zadaný email, v nej nájdete pokyny k ďalším krokom. Ak ste prihlášku neobdržali, skontrolujte ešte adresár s nevyžiadanou poštou. Ak ste prihlášku nenašli u seba v pošte, potom pravdepodobne nedorazila ani k nám. V tom prípade skúste znova, alebo napíšte mail na laska@kozmicka.sk

 

Za celý kolektív vybavuje a teší sa na vás osobne:

Monika Jakubeczová
laska@kozmicka.sk

Miesta sa naplnili,
no prihlášku môžete poslať, keďže sa tvorí zoznam náhradníkov. Nevzdávajte sa, zo skúseností z minulých akcii sa veľa náhradníkov dostalo na seminár, preto ak tam máte byť, budete – no bez prihlášky vás nevieme kontaktovať.
Ďakujeme za pochopenie.

Prihlášku je potrebné vyplniť pre každého zvlášť (partneri, kamarátky a pod.)

Skupina Slovákov a Čechov v Chráme 1.4.2023

Odporúčam:

V prípade záujmu pre budúce akcie, prosím zaregistrujte sa na ober správ na hlavnej stránke tohto webu – cez formulár (následne odkliknite vo svojej pošte súhlas s registráciou). Takto si zabezpečíte prísun vždy aktuálnych informácii ihneď, ako to bude možné.