Pre zvýšený záujem budem pre účastníkov navrhovať termíny individuálne, keďže väčšinou sa účastníci, ktorí absolvovali už Transvíkendy aj Kozmológiu chcú posúvať spoločne ako skupina.

V prihláške označte prosím pre Vás najvhodnejší čas, ale aj ďalšie alternatívne termíny, prípadne do poznámky môžete napísať konkrétnosti (kedy určite nemôžete a pod.)

Ak ste priatelia, či rodina, taktiež prosím vyplňte, s kým by ste chceli ísť na víkend, aby som vás zaradila spolu.

Uhradiť zálohu bude treba až po odsúhlasení si termínov, dovtedy prosím neposielajte peniaze.

Ak Vám po odolaní prihlášky nepríde kópia, potom som prihlášku nedostala ani ja. V takom prípade ju vyplňte znova, alebo mi napíšte priamo na láska/zavináč/kozmicka.sk (prípadne použite online formulár pri KONTAKToch.

Prihlášku vyplňte prosím pre každú osobu zvlášť:

    Zaškrtnite pre Vás najvhodnejšie termíny:


    Pre moju informáciu poprosím vyplniť:

    Ak prichádzate s kamarátkou, či partnerom, napíšte do poznámky meno osoby, s ktorou chcete byť na izbe. Pre túto druhú osobu ale prihlášku treba vyplniť osobitne (a tiež nech uvedie Vaše meno ako spolubývajúci/a)


    Po odoslaní skontrolujte prosím Vašu poštu (aj ostatné adresáre, napr. nevyžiadanú poštu). Ak Vám kópia prihlášky neprišla, potom s veľkou pravdepodobnosťou som ju nedostala ani ja. V tom prípade mi napíšte email, alebo vyplňte formulár znova.