Ak vás zaujíma príbeh, ktorý je za knihou, čítajte ďalej. Na konci článku nájdete aj program stretnutia.

Na úvod by som vám rada vysvetlila, prečo som taká nadšená tejto udalosti.

Potom, čo sa mi v roku 2013 otvorili galaktické spomienky duše počas čítania knihy o hviezdnych rodoch duší (v maďarčine), zmenil sa mi život. Veľmi som túžila osobne spoznať ženy, ktoré toto učenie priniesli (sčenelovali z Akaša kroniky zo siedmej dimenzie), no musela som čakať 5 rokov, aby sa to mohlo stať. V tom období bola skupina učencov v uzavretej skupine a dostať sa do tohto kruhu bolo náročné. No keď som sa tam konečne dostala a mohla som sa naďalej vzdelávať a rásť a zároveň som bytostne vedela, že som presne na tej ceste, ktorou chcem ísť, prišla pandémia so svojimi obmedzeniami a znova sme sa nemohli osobne vidieť.

Našťastie tieto časy sú preč a doba sa tak zrýchlila, že sa zmenili aj iné energetické podmienky. Neskutočne rýchlo sa zbehlo všetko: Janka Lantajová sa rozhodla preložiť túto magickú 1000 stranovú učebnicu, napredovala extrémne rýchlo a tak naša spolupráca sa prehlbovala (robila som korektúru textu) a preklad bol hotový o pol roka skôr, ako som pri najsmelších snoch predpokladala. V tom čase autorky, Dr. Beatrix Czeizel a Anikó Greskó práve dokončili stavbu chrámu v Maďarsku (spomienka na centrálny chrám z Lemúrie), kde sa toto učenie odovzdáva a tak si viete predstaviť, že finančne to dalo zabrať. Napriek tomu spravili ďalší zázrak a za veľmi krátky čas dokázali zhmotniť knihu na slovenský trh, ktorú predpokladám, už máte doma.

Pri jednej príležitosti, keď už bol preklad hotový a hľadali sme cestu ako knihu najvhodnejšie distribuovať na Slovensko, Beatka a Anikó navrhli, že by spravili stretnutie so slovenskými čitateľmi, ak by mali záujem.

Tak si viete predstaviť moje nadšenie, skoro som z kože vyskočila. Ja som musela čakať roky a zrazu je tu šanca pre čitateľov stretnúť sa s nimi hneď… Samozrejme, že som okamžite povedala „áno“ a následne sa spustil kolotoč vybavovania – už aj s predajom knihy a vo veľmi úzkej spolupráci s Jankou Lantajovou (prekladateľkou). Na základe týchto úvodných aktivít ste sa asi dostali aj vy sem, na túto stránku.

Informácie k podujatiu:

Kedy: 10.12.2022

V čase: od 10,00 do 15,00h

Kde: v oblasti Nagymaros (Maďarsko) – presné miesto pošleme účastníkom.

Poznámka: Celý program bude prekladaný do slovenčiny, nevadí, ak nerozumiete maďarsky.

Orientačný program, ktorý sa môže meniť podľa energie skupiny:

 • Zrod učenia Hviezdnych rodov – príbeh  knihy
 • Prvý krok preladenia svetelného tela – liečebný rituál aktivácie Ka-kanála
  (Systém Ka-kanála  je  štruktúra svetelného tela okolo nášho tela, ktorú poznali v  lemurskych časoch a neskôr v starovekom Egypte a  umožňuje nám prijímať informácie z vyššej dimenzie a spájať sa s naším multidimenzionálnym ja.)
 • Stretnutie s ríšou tvojej hviezdnej duše – vedená meditácia v maďarskom jazyku so simultánnym tlmočením
 • Otázky a odpovede

Aktuálne už nemáme voľné miesto. V prípade záujmu pre bbudúce akcie, prosím zaregistrujte sa na ober správ na hlavnej stránke tohto webu – cez formulár (následne odkliknite vo svojej pošte súhlas s registráciou). Ak sa v roku 2023 podobná akcia zopakuje, budeme vás informovať. Ďakujeme za pochopenie.

Poplatok za celé stretnutie je 50 Eur.

Za celý kolektív vybavuje a teší sa na vás osobne:

Monika Jakubeczová
laska@kozmicka.sk


Poznámky pod čiarou:

 • Prihláška sa stáva záväznou len po uhradení poplatku. Keďže je málo miest, množstvo vybavovania okolo toho, prosím zvážte dôkladne svoju účasť, lebo poplatok 10 Eur je nevratná záloha. Zbytok poplatku (40 Eur) sa uhrádza na mieste v hotovosti, hneď po príchode.
  Úctivo vás prosíme, prevodom neuhrádzajte celú sumu, len 10 Eur ako zálohu. Ďakujeme.

 • V prípade, ak máte problém s cestovaním, radi pomôžeme, preto tie otázky v prihláške.

 • O presnom mieste podujatia a ďalšie dôležité informácie zasielame účastníkom po uhradení poplatku. Kópia prihlášky vám musí prísť na vami zadaný email, v nej nájdete pokyny k ďalším krokom. Ak ste prihlášku neobdržali, pravdepodobne nedorazila ani k nám. V tom prípade skúste znova, alebo napíšte mail na láska@kozmicka.sk