Práve som dokončila aktualizáciu krištáľov zvukom a tak som si povedala, že vám musím o tom napísať. Lebo je možné, že si niektorí ľudia myslia, že vysokovibračné nástroje (kalich, misky a podobne) sú len pre terapeutov a zvukových majstrov, ktorí poskytujú zvukový kúpeľ. No nie je tomu tak. Načo teda slúžia, prečo by mali byť v každej domácnosti? Týmto článkom dopĺňam aj kapitolu o liečivom pôsobení zvuku v knihe Galaktické vedomie.

Prednedávnom som sa rozprávala s mojou milou priateľkou, Akiou (v knihe Galaktické vedomie ste ju mohli spoznať ako Isabelu), o ktorej tvrdím, že je ona sama zvukom… Kto ju raz zažil, súhlasí. Keďže mám doma kalich, rozoberali sme tému, čo vlastne zvuk robí s fyzickým telom a krištáľmi, ktorých mám doma neúrekom. Posnažím sa citovať ju:

Zvuk je tá istá veličina ako svetlo a tak prenáša svetelné informácie. Preto prostredníctvom zvuku vysokovibračného nástroja dostávajú krištále svetelný kúpeľ, čím sa ponárajú do aktuálnych energetických informácii z kozmu. Keďže k nám cez solárne erupcie vždy prichádza určitý balík informácii, ktoré potrebujeme ukotviť v našom energo-informačnom poli tela, ale aj v krištáľoch (ktoré tieto pole nám v našich domovoch vytvárajú), tak cez zvuk aktualizujeme toto energetické a informačné pole. Rozozvučíme kalich či misky ladené na 432 Hz a okrem aktualizácie naše krištále (aj telo) dostávajú zvukový kúpeľ. Ten čistí a aktualizuje všetko, čo je v nich zanesené, pokrivené, vyčerpané, kde je narušená kryštalická mriežka. Čiže s 432Hz ladeným zvukom sa späť narovnáva do svojej osi, aktualizuje sa ich informačné pole na aktuálne informácie, kódy a energie, ktoré sú v poli.

Intuitívne som cítila, že chcem mať doma kalich (vyladený na 432Hz) a tak som si ho pred časom kúpila a občas rozozvučala, no tieto informácie ma potvrdili v tom, že to budem robiť aj denne. Len párkrát cinknúť do kalicha, nechať zvuk šíriť celým bytom a spravím pre seba viac, ako keby som mala len krištále umývať pod vodou. Pred časom som tvrdila, že každá domácnosť by mala mať doma aspoň jedného krištáľového majstra (v knihe Galaktické vedomie sú o tom aj dve kapitoly, tu sa o dôvodoch viac nechcem rozpisovať), no odteraz som presvedčená, že okrem toho by bolo dobré mať v domácnostiach aspoň jeden kalich ako preventívny liek. Keď som to Akii povedala, prisvedčila:

Ak niekto má doma správne vyladený kalich či misku, naozaj môže slúžiť na harmonizáciu tela, lebo tým vibračne narovná energetiku fyzického tela. Zvuk je aktivačný, univerzálny nástroj, lebo zvuk bol na počiatku všetkého a stále je súčasť všetkého. Množstvo majstrov aj vedátorov už prehlásilo, že zvuk je liekom budúcnosti a už dnes existujú technológie na základe vibrácii (zvuku).

Pri rozhovore mi Akia prezradila, že sa jej vízia z minulosti napĺňa: konečne bude tvoriť kalichy. Keď som sa zatvárila nechápavo, čo myslí pod tvorením, vysvetlila mi o čo ide:

Ak si niekto kúpi vysokovibračný nástroj, je to ako prázdny nástroj. Ak ho rozozvučí, bude znieť úplne inak, ako keď je predtým aktivovaný, prípadne je nositeľom určitej sféry. Aktivácia znamená, že taký človek, ktorý vie pracovať so zvukom, vdýchne život nástroju pri prvom rozozvučaní. Čo sa týka sfér, myslí sa tu na isté symboly, ktoré sú vygravírované na nástroj (ankh, Isis, Metatronova mriežka a podobne) a tak sú obohatené (spolu s aktiváciu danej sféry) o túto energiu.

Vplyvom knihy Hviezdne rody – rodiny duší je Akia vedená pripraviť celú sadu vysokovibračných nástrojov (kalichov) pre každý rod duší jeden.

Tak táto informácia je mega skvelá, už sa dopredu teším.

Pre mňa úplne úžasná správa je, že konečne sa k týmto skvelým nástrojom bude dať dostať priamo od Akie a nie pracne objednávať zo zahraničia. V roku 2023 Akia spúšťa svoju novú službu: zabezpečiť pre záujemcov kalichy, misky, harfy či pyramídy ladené na 432 Hz. Bude ich aktivovať aj gravírovať a k tomu poskytovať aj poradenstvo pri výbere.

Chcela som vám o tom napísať viac, lebo som hlboko presvedčená, že každá domácnosť by mala mať aspoň jeden kalich, keď už s miskami nechcete pracovať (alebo nemáte miesto doma na rozloženie ako ja).

Síce to vyznie ako reklama, ale mne to nevadí, chcem Akiu podporiť, lebo týmto spraví obrovskú službu pre Slovensko a všetkých, ktorí majú záujem ladiť sa na vyššie frekvencie a tak pomáhať planéte Zem dostávať sa vyššie…

Ak vás zaujíma

  • vysokovibračný nástroj (kalichy, misky, harfy, pyramídy),
  • aktivácia týchto nástrojov + gravírovanie podľa vašich potrieb,
  • resp. poradenstvo: ktorý nástroj si kúpiť (k čomu a ako ho používať),

kontaktujte Akiu (jej kontakt uvádzam na konci článku).

  • Načo mať doma kalich či iní nástroj, ak nie som terapeut a neplánujem robiť skupinové zvukové kúpele?

Dôvody som vlastne už vyššie popísala, ale je to aj o nacítení. Ak pocítite volanie, odporúčam aspoň jeden kalich. Sú také, ktoré sú na podstavci, alebo majú len rukoväť (tyč) a sú menšie ako kalich na podstavci. Ja sama si objednávam ďalší. Jeden mám doma, vyladený na srdcovú čakru, druhý ma volá s frekvenciou siedmej čakry, resp. prepojenie s nebesami. Ale každý si kúpi taký, ktorý práve potrebuje, ako to sám pocíti a v tom vám Akia vie poradiť.

Mimochodom, kalich či pyramída tiež môžu byť súčasťou gridov (mriežky)…

Tieto úžasné nástroje sa tiež môžu použiť na aktiváciu nielen gridu, ale aj šperkov či obrazov.

Ak pracujete so zvukom, potom je voľba jednoznačná.

Ak ste terapeut či pracujete so skupinami, hoci len jeden vysokovibračný nástroj je výborný doplnok pre vašu prácu.

Ak potrebujete podporiť liečenie fyzického tela, ideálne je ako doplnok k iným spôsobom aj vylaďovanie energetického pola so zvukom.

Snáď najväčší dôvod, prečo mám mať doma aspoň jeden kalich je pre mňa ten, že v tejto dobe, kedy prichádzajú obrovské šupy energii z kozmu, práve zvukom vysokovibračného nástroja ich viem v sebe ukotviť a prípadne, ak ma silné kozmické energie rozhasia, tak ma 432 Hz-ový zvuk znova navráti do harmónie, do svojho stredu, pričom to spraví už s implementáciou nových kódov a informácií.

  • Ako si mám vybrať vysokovibračný nástroj pre seba?

V prvom rade je dobré počúvnuť intuíciu, či nejaký vysokovibračný nástroj chcete. Harfa a pyramída je super, ak na ne máte priestor. Pre mňa sú väčšie a ťažšie, aj preto som svoju krištáľovú pyramídu posunula ďalej a kúpila si radšej kalich.

Vo výbere vám Akia určite poradí podľa toho, čo potrebujete riešiť, ktorú oblasť v živote chcete posilniť, vyliečiť, napraviť…

Výber bude možný aj osobne, ale o tom vám Akia určite povie, ak sa s ňou skontaktujete.

Mimochodom, ak to potrebujete naozaj len pre seba, výhoda kalicha je v tom, že stačí mať doma jeden a nemusíte si kupovať viac misiek…

  • Celý článok vznikol z troch dôvodov:

1) Som nekonečne nadšená z kalichov a vôbec, zo zvukového kúpeľa. Mne osobne nesmierne pomáha, rada chodím na podobné zvukové kúpele a aj preto som chcela mať doma aspoň jeden kalich.

2) Úprimne by som dopriala každému, aby sa mohol kúpať v týchto energiách, lebo popravde je to úplne iné, keď rozozvučíte kalich či misku doma, ako keď si pustíte hudbu cez video. Čím je viac vyladených ľudí, tým je viac žiariacich duší a tým je kvantové pole vibračne vyššie. A o to ľahšie sa nám všetkým posúva k Novej Zemi…
3) Veľmi rada podporím Akiu, ktorú poznám a viem, že u nej je čistota garantovaná. Nepredáva veci z čistého zisku, ale je „v službe“ ako svetelná bytosť. Plus, mať aktivované nástroje od nej je špeciálny bonus, takže ju srdečne odporúčam.


Kontakt na Akiu nájdete aj cez jej webovú stránku:
Lifecode.sk


Poznámka pod čiarou:
Ak nepoznáte knihu Hviezdne rody – rodiny duší (Kozmológia Mliečnej cesty, popis a možnosť objednania nájdete na stránke autoriek knihy tu: Hviezdnerody.com