Práve som dokončila čistenie krištáľov zvukom a tak som si povedala, že vám musím o tom napísať. Lebo je možné, že si niektorí ľudia myslia, že vysokovibračné nástroje (kalich, misky a podobne) sú len pre terapeutov a zvukových majstrov, ktorí poskytujú zvukový kúpeľ. No nie je tomu tak. Načo teda slúžia, prečo by mali byť v každej domácnosti? Týmto článkom dopĺňam aj kapitolu o liečivom pôsobení zvuku v knihe Galaktické vedomie.

Prednedávnom som sa rozprávala s mojou milou priateľkou, Akiou (v knihe Galaktické vedomie ste ju mohli spoznať ako Isabelu). Keďže mám doma kalich, rozoberali sme tému, čo vlastne zvuk robí s fyzickým telom a krištáľmi, ktorých mám doma neúrekom. Posnažím sa citovať ju:

Zvuk je tá istá veličina ako svetlo a tak prenáša svetelné informácie. Preto prostredníctvom zvuku vysokovibračného nástroja dostávajú krištále svetelný kúpeľ, čím sa ponárajú do aktuálnych energetických informácii z kozmu. Keďže k nám cez solárne erupcie vždy prichádza určitý balík informácii, ktoré potrebujeme ukotviť v našom energo-informačnom poli tela, ale aj v krištáľoch (ktoré tieto pole nám v našich domovoch vytvárajú), tak cez zvuk aktualizujeme toto energetické a informačné pole. Rozozvučíme kalich či misky ladené na 432 Hz a okrem aktualizácie naše krištále (aj telo) dostávajú zvukový kúpeľ. Ten čistí a aktualizuje všetko, čo je v nich zanesené, pokrivené, vyčerpané, kde je narušená kryštalická mriežka. Čiže s 432Hz ladeným zvukom sa späť narovnáva do svojej osi, aktualizuje sa ich informačné pole na aktuálne informácie, kódy a energie, ktoré sú v poli.

Intuitívne som cítila, že chcem mať doma kalich (vyladený na 432Hz) a tak som si ho pred časom kúpila a občas rozozvučala, no tieto informácie ma potvrdili v tom, že to budem robiť aj denne. Len párkrát cinknúť do kalicha, nechať zvuk šíriť celým bytom a spravím pre seba viac, ako keby som mala len krištále umývať pod vodou. Pred časom som tvrdila, že každá domácnosť by mala mať doma aspoň jedného krištáľového majstra (píšem o tom v knihe Galaktické vedomie), no odteraz som presvedčená, že okrem toho by bolo dobré mať v domácnostiach aspoň jeden kalich ako preventívny liek. Keď som to Akii povedala, prisvedčila:

Ak niekto má doma správne vyladený kalich či misku, naozaj môže slúžiť na harmonizáciu tela, lebo tým vibračne narovná energetiku fyzického tela. Zvuk je aktivačný, univerzálny nástroj, lebo zvuk bol na počiatku všetkého a stále je súčasť všetkého. Množstvo majstrov aj vedátorov už prehlásilo, že zvuk je liekom budúcnosti a už dnes existujú technológie na základe vibrácii (zvuku).

Načo mať doma kalich či iní nástroj, ak nie som terapeut a neplánujem robiť skupinové zvukové kúpele?

Dôvody som vlastne už vyššie popísala, ale je to aj o nacítení. Ak pocítite volanie, odporúčam aspoň jeden kalich. Sú také, ktoré sú na podstavci, alebo majú len rukoväť (tyč) a sú menšie ako kalich na podstavci. Ja sama si objednávam ďalší. Jeden mám doma, vyladený na srdcovú čakru, druhý ma volá s frekvenciou siedmej čakry, resp. prepojenie s nebesami.

Mimochodom, kalich či pyramída tiež môžu byť súčasťou gridov (mriežky)…

Tieto úžasné nástroje sa tiež môžu použiť na aktiváciu nielen gridu, ale aj šperkov či obrazov.

Ak pracujete so zvukom, potom je voľba jednoznačná.

Ak ste terapeut či pracujete so skupinami, hoci len jeden vysokovibračný nástroj je výborný doplnok pre vašu prácu.

Ak potrebujete podporiť liečenie fyzického tela, ideálne je ako doplnok k iným spôsobom aj vylaďovanie energetického pola so zvukom.

Snáď najväčší dôvod, prečo mám mať doma aspoň jeden kalich je pre mňa ten, že v tejto dobe, kedy prichádzajú obrovské šupy energii z kozmu, práve zvukom vysokovibračného nástroja ich viem v sebe ukotviť a prípadne, ak ma silné kozmické energie rozhasia, tak ma 432 Hz-ový zvuk znova navráti do harmónie, do svojho stredu, pričom to spraví už s implementáciou nových kódov a informácií.

Ako si mám vybrať vysokovibračný nástroj pre seba?

V prvom rade je dobré počúvnuť intuíciu, či nejaký vysokovibračný nástroj chcete. Harfa a pyramída je super, ak na ne máte priestor. Pre mňa sú väčšie a ťažšie, aj preto som svoju krištáľovú pyramídu posunula ďalej a kúpila si radšej kalich.

Mimochodom, ak to potrebujete naozaj len pre seba, výhoda kalicha je v tom, že stačí mať doma jeden a nemusíte si kupovať viac misiek…

Úprimne by som dopriala každému, aby sa mohol kúpať v týchto energiách, lebo popravde je to úplne iné, keď rozozvučíte kalich či misku doma, ako keď si pustíte hudbu cez video. Čím je viac vyladených ľudí, tým je viac žiariacich duší a tým je kvantové pole vibračne vyššie. A o to ľahšie sa nám všetkým posúva k Novej Zemi…

V prípade záujmu kontakt na Akiu nájdete cez jej webovú stránku: Lifecode.sk