Prebudili ma anjeli

13,90 

Prvá kniha z radu anjelských kníh, ktorá hovorí o mojom prebudení z podnikateľského života do toho duchovného. Prečítajte si ako sa to stalo a čo ma anjeli na začiatku tohto nového života učili…

Napíšte meno osoby, komu má byť kniha venovaná. Ak necháte prázdne, kniha bude venovaná bez mena, s podpisom autorky.
Product total
Options total
Grand total
Kategória:

Popis

Štyridsať rokov som prežila tak, že som anjelov ignorovala. Slovo Boh som nechcela ani vysloviť, nemala som k nemu žiadny vzťah. Žila som si a bola som spokojná. Oblasť ezoteriky ma nezaujímala, zameriavala som sa len na to, čo dokážem dosiahnuť vlastným úsilím. Nebola som „duchovným hľadačom“ a „človekom na ceste k pravde“, neprosila som Stvoriteľa o pomoc. Verila som, že mám šťastný a spokojný život. Až jedno leto prišlo silné, neodbytné nutkanie čítať. Bolo to také nástojčivé, že som začala navštevovať kníhkupectvá, a na vlastné prekvapenie som si vyberala knihy s anjelskou tematikou.

A vtedy sa to stalo.
Na mesiac som odložila prácu, venovala sa len čítaniu a neskôr meditácii. Od tej chvíle ma začali navštevovať anjeli a postupne ma pripravovali na väčšie, silnejšie a hlbšie zážitky. Začala som si uvedomovať, kto som, prečo som tu a čo je mojím poslaním. Otvorili sa mi nové dimenzie vnímania a dnes, po niekoľkých rokoch, môžem vyhlásiť, že žijem svoj ďalší život.
Zmenila som sa a vnímam svet inak než pred prebudením anjelmi. Môj osobný príbeh som zverejnila na základe silného impulzu, ktorý ma prenasledoval, kým som nepochopila dôvody vydania tejto knihy. Celý čas, kým som ju písala, stáli pri mne anjeli.

Prajem si, aby ste sa pri čítaní otvorili natoľko, aby ste svojich anjelov vnímali intenzívnejšie, lebo určite sú s vami…
S láskou Monika

Ďalšie informácie

Hmotnosť 350 g