O mne v skratke

Monika Jakubeczová

Momentálne bývam a pracujem v Dunajskej Strede.

Všetky moje aktivity, ktorým som počas dlhých rokov venovala a tie, ktoré s láskou vykonávam v súčasnosti, vôbec nesúvisia s odborom, ktorý som vyštudovala. Osem rokov som študovala chémiu, ktorá ma na počudovanie viacerých, aj bavila 🙂

Život ale zariadil, aby som sa hneď po vysokej škole stretla s osobou, ktorá ma vtiahla do obchodovania. Aj keď to bolo MLM, okamžite som si zamilovala prácu s ľuďmi. Už vtedy som vedela, že chémia v mojom živote je len otázka času…

Zamestnania som menila pomerne často. Hľadala som sa...

2006

V roku 2006 som sa definitívne rozhodla ukončiť pracovnoprávny pomer a stala som sa živnostníčkou. Ako čerstvá podnikateľka som ponúkala svoj produkt len na internete. Vymyslela som si sladké kytice, ktoré nikto nepotreboval, lebo ich nepoznal a tak som sa naučila, ako sa predať cez webovú stránku.

O niekoľko rokov som toto moje prvé biznis dieťa predala, lebo som už svoje ďalšie podnikateľské aktivity nestíhala. Akonáhle som sa totiž osamostatnila, cítila som, ako by sa nebo rozostúpilo a začali na mňa padať skvelé podnikateľské príležitosti.

2007

Rok po odchode zo zamestnania som zakladala svoju „eseróčku“, pomocou ktorej som vytvárala portál pre záujemcov o franchise koncepcie.

Tento biznis som po rokoch taktiež predala…

2008

Keďže som mala bohaté skúsenosti z marketingovej práce na mojich dvoch online podnikaniach, začala som tvoriť webové stránky pre klientov, organizovať semináre a workshopy v tejto oblasti.

Vďaka týmto znalostiam som dokázala vytvoriť rozsiahly elektronický produkt, ktorý pomáha ľuďom pri štarte online podnikania.

2009

Vzniká Občianske združenie E-ženy, ktorej som spoluzakladateľkou. Našim cieľom bolo podporovať ženy a pomáhať im spustiť svoje online podnikanie.

V roku 2015 som zo združenia vystúpila

2010

Vydala som tri audio motivačné CD zo série Dokážete to!, – o úspechu, šťastí a ako to všetko dosiahnuť…
V ponuke už len prvé dve. Tretiu nahradili ďalšie, vydané v roku 2015.

Roky 2010 a 2011 sa niesli v intenzívnom duchovnom prebudení. Vstúpili do môjho života anjeli a mne sa život obrátil naruby. Začala som žiť iný život a z podnikateľky sa postupne stala terapeutka a spisovateľka...

2012

Rok 2012 mi priniesol nové výzvy a tak som sa začala venovať aj terapiám a koučovaniu.

Síce som absolvovala rôzne semináre, individuálne terapie som nikdy nerobila (ani nerobím) podľa naučených techník, ale od začiatku ma viedli anjeli. Prepojím sa s dušou človeka a potom ma len vedú anjeli – na ceste, ktorou duša sprevádzaného človeka dovolí ísť.

2013

Rok 2013 bol prelomový v oblasti literárnej činnosti. V októbri 2013 vyšla moja prvá kniha Prebudili ma anjeli (vydavateľstvo IKAR).
Je to moja spoveď o duchovnom prebudení a obraz o tom, ako je možné zachovať si zdravú rovnováhu medzi materiálnym a spirituálnym životom.

2014

Od roku 2014 organizujem jednodňové meditačné stretnutia, ktoré neskôr prerástli do zážitkových trojdňových transformačných víkendov.

2015

V roku 2015 som vydala meditačné CD s modlitbami a meditáciami: CD Stretnutie s anjelom a CD Čistenie, liečenie. ochrana.

V novembri tohto roku vydalo vydavateľstvo IKAR moju druhú knihu Život s anjelmi.

Fotografiu zaslala čitateľka z dovolenky na Tenerife.

2016

Okrem individuálnych terapii a skupinových stretnutí som v lete 2016 vydala nové meditačné CD zamerané na liečenie fyzického tela: Liečenie v krištáľovom chráme.

2017

Rok 2017 bol rokom tvorby a zmien. Transformácia mojej duše priniesla nové obzory: aktívne som písala svoju tretiu knihu a pomáhala ľuďom v ich osobných transformáciách.

Celý rok (dodnes) som ich sprevádzala pri individuálnych terapiách, koučingových sedeniach ako aj na skupinových meditačných stretnutiach.

2018

V tomto roku vzniklo až 5 nových meditačných CD: Zriekam sa utrpenia, Končím s fňukaním, Tvorím svoju budúcnosť, Podpora a ochrana projektu a Prepojenie s Matkou Zem.

Na YouTube.com som začala som publikovať video odkazy od anjelov a tiež odpovede na otázky čitateľov.

Dokončila som rukopis tretej knihy (Kozmická Láska).

Zrodil sa Program FÉNIX – na podporu tých duchovných ľudí, ktorí sa rozhodnú podnikať, resp. speňažiť svoju vlastnú tvorbu.

Organizovala som jedno- a viacdňové meditačné dni a kurz na výklad anjelských kariet.

2019

Vydavateľstvo IKAR vydalo moju tretiu knihu Kozmická Láska – galaktické spomienky duše.

Pokračovali moje aktivity v pomoci ľuďom v čistení duše a odblokovaní starých a nefunkčných vzorcov skrze terapie a ďalšie osobné či skupinové stretnutia.

2020

Napriek obmedzujúcim opatreniam kvôli vyhlásenej celosvetovej pandémie sa našiel čas, kedy sme sa mohli stretnúť a tak tento rok priniesol obnovené transformačné víkendové stretnutia pod krídlami anjelov.

Bol to extrémne transformačný rok pre nás všetkých a osobné stretnutia sa doplnili online terapeutickými sedeniami.

2021

Rok 2021 bol veľmi hustý a transformačný. Vydavateľstvo IKAR vydalo moju štvrtú knihu Cesta k Svetlu a počas roka som napísala ďalšiu knihu (vydaná v ďalšom roku).

Okrem autorských aktivít sme s účastníkmi skupinových stretnutí prežili množstvo hlbokých a transformačných zážitkov.

Individuálne terapie som naďalej robila osobne aj online.

2022

Rok 2022 priniesol drastické zmeny, hlavne v transformácii fyzického tela.
Zmenila sa forma individuálnych terapií – od tohto roku sedenia/terapie sú už len online, cez telefón.

Zmenil sa aj obsah jednodňových aj trojdňových transformačných stretnutí, zamerané boli na multidimenzionalitu človeka.

Zrodila sa Škola Kozmológie (3dňový intenzívny seminár o Histórii Mliečnej cesty).

Vychádza moja piata kniha Galaktické vedomie.

2023

Pokračuje škola Kozmológie I a Kozmológia II.
Online prebieha výklad Solárneho Antares kódu a poskytovanie individuálnych terapii.

Prebiehajú jednodňové meditačné dni, ktoré sú v tomto roku zamerané na anjelské dotyky a odkazy a tiež na multidimenzionalitu duše.

Čas je zrýchlený a zhustený, som pripravená na ďalšie výzvy, ktoré život v tomto roku prinesie.

Momentálne sa venujem

  • terapiám,
  • výkladu Solárneho Antares kódu,
  • organizujem jedno- a viacdňové semináre z oblasti spirituality,
  • vzdelávam sa a napredujem ďalej v mojom mulitimenzionálnom vnímaní všetkého,
  • žijem svoj každodenný život zázrakov
  • a nahrávam naďalej videá na YouTube.com
2023