Kozmická Láska

Túto knihu považujem za jednu z najdôležitejších pre spirituálneho človeka tejto doby. Prečo?

Kozmická Láska

  • Obsah knihy zodpovie veľa otázok, dokonca aj také, ktoré si čitateľ dovtedy nepoložil.
  • Príbehy prinášajú pokoj a AHA efekty pre čitateľa, lebo sa v nich spozná a pomôže mu v jeho vlastnej situácii (pochopiť, odpustiť, prijať a pod.)
  • Konzumnou formou hovorí o našej multidimenzionalite.
  • Kniha je aj cestou zasvätenia duše – pre tých, ktorí sú na to pripravení. Duša si totiž začne spomínať pri príbehoch z galaktického obdobia (pred prvým vtelením na Zem). Takto sa dokáže čitateľ posunúť aj na svojej duchovnej ceste.
  • Kniha je viacdimenzionálna. Ako čitateľ frekvenčne rastie na svojej ceste, tak sa preňho mení obsah knihy. Zakaždým, keď ju prečíta, nájde tam iný odkaz.
  • Kniha má odkaz, odkazy priamo pre daného čitateľa. Je to mágia, ktorú my ľudia ťažko pochopíme, no toto je tiež súčasť viacdmienzionálneho vnímania.
  • Svoje skupinové stretnutia vediem tak, že sa odvolávam na informácie v knihe. Kto ich nepozná, ochudobňuje sa.
  • Kniha je písaná veľmi konzumnou formou ako román a tak sa dôležité (pre niektorých zásadne nové) informácie dostanú do vedomia ľahšou, prijateľnejšou formou.

 

Kozmická Láska

Najpredávanejšia kniha v roku 2019

V rebríčku TOP3 najpredávanejšie knihy za rok 2019 z vydavateľstva AJNA (patrí pod IKAR) bola Kozmická Láska na prvom mieste.

V neposlednom rade, knihu Kozmická Láska nasleduje kniha Galaktické vedomie – síce nenadväzuje priamo, ale ideálne je ich čítať v poradí vydania.

Knihu s venovaním od autorky si môžete zakúpiť v e-shope.

Volné pokračovanie knihy Kozmická Láska:

Galaktické vedomie

V máji 2022 vyšla moja najnovšia kniha Galaktické vedomie – s témou multidimenzionálneho vnímania seba aj všetkého čo je…

Hlavným odkazom románu Galaktické vedomie je ukázať reálny život ľudí, ktorí žijú svoju multidimenzionalitu v 3D prostredí. Príbeh hlavnej hrdinky, ktorej sa zrúti celý svet a postupne prechádza obrovskou transformáciou duše je vsadený do obdobia celosvetovej pandémie. V procese osobného vzostupu jej pomáhajú ľudia, ktorí jej postupne prichádzajú do cesty a svojím vzorom ukazujú smer, kadiaľ kráčať k šťastnému a naplnenému životu. Prostredníctvom reálnych životov ľudí žijúcich na Slovensku v rokoch 2020 a 2021, v čase vzostupu planéty Zem, môže čitateľ vidieť nielen to, ako sa žije s 5D vedomím, ale nepriamo prijímať i cenné rady a postupy pre osobné prebudenie do svojho multidimenzionálneho vedomia.

Galaktické vedomie nadväzuje na román Kozmická Láska, hoci nie je jeho priamym pokračovaním. Oslovuje široké spektrum duchovných čitateľov, ktorí sa okrem iného zaujímajú aj o vlastný kozmický pôvod. Autorka bestsellerov anjelských kníh, ktorej sa pred rokmi otvorili vlastné galaktické spomienky, votkala do príbehu aj svoje vlastné skúsenosti, zasvätenia a zážitky z vyšších sfér.

Odporúčam ju čítať potom, ako ste si prečítali Kozmickú Lásku. V opačnom poradí síce kniha nestráca na hodnote, no ochudobníte sa o krásne momenty poznania, AHA efektov, ktoré zažijete len ak už poznáte príbeh Kozmickej Lásky.