Galaktické vedomie

14,90 

Kniha Galaktické vedomie nadväzuje na román Kozmická Láska, hoci nie je jeho priamym pokračovaním. Oslovuje široké spektrum duchovných čitateľov, ktorí sa okrem iného zaujímajú aj o vlastný kozmický pôvod.

Prostredníctvom reálnych životov ľudí žijúcich na Slovensku v rokoch 2020 a 2021, v čase vzostupu planéty Zem, môže čitateľ vidieť nielen to, ako sa žije s 5D vedomím, ale nepriamo prijímať i cenné rady a postupy pre osobné prebudenie do svojho multidimenzionálneho vedomia.

Napíšte meno osoby, komu má byť kniha venovaná. Ak necháte prázdne, kniha bude venovaná bez mena, s podpisom autorky.
Product total
Options total
Grand total
Kategória:

Popis

Hlavným odkazom románu Galaktické vedomie je ukázať reálny život ľudí, ktorí žijú svoju multidimenzionalitu v 3D prostredí.

Príbeh hlavnej hrdinky, ktorej sa zrúti celý svet a postupne prechádza obrovskou transformáciou duše je vsadený do obdobia celosvetovej pandémie. V procese osobného vzostupu jej pomáhajú ľudia, ktorí jej postupne prichádzajú do cesty a svojím vzorom ukazujú smer, kadiaľ kráčať k šťastnému a naplnenému životu.

Autorka bestsellerov anjelských kníh, ktorej sa pred rokmi otvorili vlastné galaktické spomienky, votkala do príbehu aj svoje vlastné skúsenosti, zasvätenia a zážitky z vyšších sfér.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 500 g

Možno by sa Vám páčilo…