Liečenie v krištáľovom chráme (len MP3)

10,00 

CD dostupné len v MP3 formáte.

CD pre uzdravenie fyzického tela. Postup meditácie sebaliečenia sa opiera o liečenie v Lemúrii, kedy knažky liečili v chrámoch. Zažite neopakovateľný pocit dokonalosti.

Product total
Options total
Grand total
Kategória:

Popis

CD Liečenie v krištáľovom chráme pomáha s uzdravením fyzického tela.

  • Ak máte nejakú telesnú chorobu, potom odporúčam meditáciu aplikovať každý deň.
  • Ak netrpíte neduhmi, preventívne počúvanie CD a sebaliečenie je vhodné spraviť aspoň raz alebo dvakrát za mesiac.

Je ale možné, že počas meditácie, pri ktorej prechádzate a uzdravujete celé svoje telo a všetky orgány, systémy a bunky tela, sa k vám vaše telo prihovorí. Je to hlboká a pomalá meditácia, pri ktorej sa disharmonické bunky naprávajú a tie, ktoré sú zdravé, sa prežiaria a znova a znova obnovujú do dokonalého stavu. Vnímajte svoje telo počas meditácie ako živý orgán a naozaj možno zažijete odkaz… čo robiť, alebo naopak, nerobiť so svojim telom, či vzťahmi.

Postup meditácie sebaliečenia sa opiera o liečenie v Lemúrii, kedy knažky liečili v chrámoch. Zažite neopakovateľný pocit dokonalosti.

Uzdravte sa!

Meditácia trvá 40 minút.

CD obsahuje hovorené slovo. Je to vedená meditácia s hudobným podfarbením.

Toto CD vzniklo veľmi rýchlo.
Raz ráno, v júni 2016 som sa zobudila a ešte v polospánku som na „príkaz“, (impulz, popud, neviem-to-inak-opísať) začala robiť meditáciu, energetické čistenie celého tela. Veľmi pomaly, prsne takou cestou, ako je to na CD-čku som prečistila celé svoje telo. Keď meditácia skončila, prišiel povel: choď a napíš to. A ja som už vedela, že to mám nahrať na CD…

Neskôr, keď som si znova a znova púšťala meditáciu, moja logika sa ozvala a „rýpala“, prečo energia netečie „logickejšie“, napríklad celým tráviacim systémom, alebo celou kostrou, ale skáče, ako to sami môžete zažiť pri meditácii. Usmiala som sa a povedala si, že anjeli dobre vedia, prečo je to tak ako je. A už som sa tým ďalej nezaťažovala. Verím, že meditácia aj vám prinesie presne ten efekt, ktorý má. Prajem vám pevné zdravie!

Ďalšie informácie

Hmotnosť 100 g