Ako zvládať chaos

Newsletter 30.10.2023

Deje sa toho tak veľa!

Začíname sa približovať k času, o ktorom som už písala a hovorila niekoľkokrát… Síce väčšinou pri osobných stretnutiach, ale letmo aj písaným či hovoreným slovom.

Zhusťuje sa všetko. Nielen čas, ale aj činy, myšlienky a rôzne nečakané reakcie ľudí:

  • Matrix ľudia zažívajú zaujímavé stavy, ktoré nevedia kam zaradiť a potom z toho majú chaos a tak posilňujú kolektívne vedomie energiou chaosu,
  • práve prebúdzajúci sa ľudia majú celkom chaos, lebo na internete je toho toľko informácii, že je to už kontraproduktívne a
  • tí, čo sú už nejaký čas na spirituálnej ceste, máme čo robiť ustáť tento čas nátlaku všetkého.

A tak dýchame, hlboký nádych a výdych a sústavne mažeme negatívne myšlienky a kontrolujeme svoje slová či činy, aby sme zostali v energii čistej Lásky.

Toto je teraz najdôležitejšie: zostať v rovnováhe.

Píšem Vám o tom znova a ešte asi párkrát budem, lebo budúci rok môže byť ešte hustejší na riešenie situácií. Teraz nemyslím na „horšie časy“, aby nedošlo k nedorozumeniu.

Ide o to, že postupom času sa rôzne situácie budú tak veľmi zahusťovať, že fakt budeme mať čo robiť ustáť to. Všimli ste si?:

Už nejaký čas je taký stav, že niečo dôležité sa Vám udeje, no nestihnete sa o tom ani porozprávať do sýtosti, alebo to vymeditovať, alebo inak ukotviť a už sa na Vás valí nová veľká vec. Okamžite musíte reagovať, riešiť, rozhodovať sa, alebo zažijete taký AHA moment, že to prebije to predošlé, čo ešte nie je ani integrované, spracované. A tieto rýchle, energeticky silné vnemy dajú zabrať našej nervovej sústave…

Takže na toto myslím, že sa bude čas zahusťovať. Ešte pred pár rokmi sme na to mali čas. Lenže k0vid prišiel preto, aby sme mali čas sa naozaj zastaviť a ujasniť si, čo vlastne chceme od života. Pár mesiacov, možno rok potom bol čas náprav a rýchleho a hlbokého čistenia… a teraz je už čas byť pilierom a ustáť všetko, čo sa na nás rúti…

No nepanikárte, lebo môže sa na Vás rútiť aj to dobré: nádherný vzťah, nečakané zvýšenie platu či vyliečenie sa z nevyliečiteľnej choroby. Ale ak niekto nie je vo svojom strede a neustojí nápor energii, môže sa aj z pozitívnych životných situácii položiť. Buď začne pochybovať, alebo sa inak vykoľají…

Čiže prvá pomoc v každej podobnej situácii: dýchajte zhlboka, nech sa predýchate do svojej bubliny pokoja, odkiaľ potom viete rozmýšľať a priniesť správne rozhodnutia.

Ak ste ešte stále vo fáze hľadania odpovedí, chcem Vás len upozorniť, že internet je naozaj plný rôznych dezinformácií. Niekedy ich nevedomky prinášajú aj spirituálni ľudia, niekedy je to vedomá manipulácia a niekedy je to o tom, že ľudia hovoria o tom istom, ale volia iné slová a potom to nakoniec vyznie úplne inak. A nakoniec Vy z toho máte chaos.

Na druhej strane sledovať len jedného človeka či byť len v jednej skupine a nemať prehľad o iných názoroch či udalostiach je tiež nebezpečné… Prečo? Daná cesta Vás môže odkloniť od Vášho cieľa. Začnete preberať názory daného lektora či skupiny a zrazu Vaša pravda bude vlastne pravdou nikoho iného.

Mňa od začiatku viedli anjeli tak, že ma posielali na rôzne semináre, školenia, mala som prečítať knihy od rôznych spirit. autorov a nakoniec som si mala vytvoriť, vyšliapať vlastnú cestu sama. Preto už asi 15 rokov hovorím stále dokola: nikomu neverte, overte si to.

To „neveriť“ znamená, že ak si to neviete nacítiť a napojiť sa na Akasha kroniku aby ste si to sami prečítali, potom buďte aspoň v sústavne bdelosti. Jednoducho stačí si povedať: To, čo Monika hovorí (píše) rezonuje so mnou? Ak áno, kráčajte ďalej podľa týchto informácií. Ale ak čokoľvek čo povie či spraví s Vami nerezonuje, potom to nechajte ísť a hľadajte inú cestu.

Vždy je dôležité pozrieť sa na to, či daný človek žije to, čo učí, o čom hovorí.

Ak by Vás niekto chcel učiť ako byť ozajstnou Ženou, Bohyňou, ale pani/slečna lektorka je rozvedená/slobodná a nežije v harmonickom vzťahu, potom by som si kládla otázku, či je jej učenie okej. Nepravdu proste pocítite. Jednoducho Vás energeticky pichne, aj keby ste nevedeli identifikovať, čo Vám na tom človeku nesedí. A vtedy to nemusíte ďalej ani riešiť, len si pohľadajte iného človeka, koho budete počúvať, čítať, sledovať…

Vráťme sa ale k energetickému stavu súčasnosti (jeseň 2023).

Spomínanými informáciami o „chaose“ som Vás chcela zároveň upokojiť, že ak niečo podobné cítite, tak nie ste v tom sami. Nie Vy ste „vyšinutá osoba“, ale svet sa zmenil. No treba si uvedomiť, že návrat k starým časom už nebude.Treba sa prispôsobiť, nabrať tempo a plynúť s prúdom.

Takže ako žiť (a nezblázniť sa) v tomto období?

(opakujem to znova a znova, ak ma čítate dávnejšie, je dobré si body skontrolovať)

  • energetické čistenie a ochrana – absolútny základ (moje CD určite poznáte, ale ak niekto ešte nie, odporúčam CD Čistenie, liečenie, ochrana)
  • čítanie pozitívnych (spirituálnych) kníh, ktoré Vám dodajú silu, nádej a poznanie
  • relaxácia, meditácia – spomalenie denne aspoň na 10-20 minút, a týždenne aspoň 1-2x aj hodinová meditácia. Sem patrí ja prechádzka v prírode či maľovanie a iná kreatívna tvorba, kde vypínate ľavú (logickú) mozgovú hemisféru a napájate sa na Zdroj
  • stretávanie sa s rovnako zmýšľajúcimi ľuďmi, zoskupovanie sa. Je to podporujúce (viete si prediskutovať aktuálne otázky) a tiež môžete silnejšie pôsobiť vo Svetelnej práci – ak sa rozhodnete pomáhať Svetlu pri Vzostupe
  • vzdelávajte sa a napredujte. Stagnáciou (nič nerobením a s heslom, mne je dobre, iné ma nezaujíma) vlastne posilňujete tmavé sily, čiže chaos, ktorý je aktuálne vo svete.

Moje ďalšie dôležité odporúčanie je ešte k tomu:

posilňujte svoju energiu a ochranu krištáľmi. Sú to predlžené ruky planéty Zem, čiže prinášate prírodu do svojich domovov a tak zvyšujete vibrácie svojho priestoru. Geniálne na krištáľoch je to, že pôsobia, aj keď tomu človek neverí (rodinný príslušníci, kolegovia s spoločnej kancelárii a pod.). Aktuálne teraz sa veľmi hlási horský krištáľ, priam cítim ako sa ku mne tlačí, resp. chce, aby som dala do bytu ešte viac tohto univerzálneho krištáľu. Je to aj pochopiteľné, keďže pár metrov od môjho bydliska je veľká veža s 5G anténami a tie deštrukčné frekvencie z nich pôsobia aj cez stenu. Čiže horský krištáľ v akejkoľvek forme je teraz v kurze. (A ten nikdy nevyjde z módy, vždy ho viete využiť).

Poznámka: ak máte v blízkosti domu 5G antény, odporúčam väčšie kusy horského krištáľu – do každej izby. Takto mi to duch samotného krištáľu povedal. Lebo ja ich mám teda doma celkom veľa a aj tak sa ku mne ešte pýtajú práve na tú stranu bytu, odkiaľ prúdia energie z antény.