Krízový stav spirituálneho bytia

Newsletter 11.9.2023

Už nejakú dobu si žijem vo svojej vytvorenej realite, niekto by to nazval iluzórna bublina mimo matrix, ale ja som s tým okej a vyhovuje mi to. Stretávam sa s ľuďmi, s ktorými sa chcem, idem na akcie a udalosti, ktoré si ma vibračne pritiahnu (nemusím do matrix práce a pod.) a robím to, čo ma napĺňa. Takto to mám roky. No v poslednej dobe sa ku mne dostáva veľa nízkofrekvenčných energii v podobe informácií, čo ma zarmucuje, pretože ak sa to dostane cez moju „bublinu“, čo môže byť potom tam vonku?

O čom píšem?

Ľudia, ktorí sú na duchovnej ceste už nejaký čas, ktorí sú vodcami, lektormi, uznávanými učiteľmi, alebo aj osoby, ktoré síce nelektorujú, ale sú všade a spirituálne by mali byť už vysoko, predsa a dajú veci… Dozvedám sa, ako sa navzájom ohovárajú, kritizujú, manipulujú, priamo či nepriamo hovoria o svojej výnimočnosti (len ja ti môžem odovzdať tieto informácie a pod.), preťahujú ľudí k sebe (geniálnou manipuláciou Vás presvedčia, že na isté stretnutia už nemusíte chodiť, len k nim). Objavuje sa závisť a tým aj kritizovanie. Ľudia sa na mňa obracajú s prosbami o zhodnotenie situácií, do ktorých sa dostali, aby si overili, či je problém v ich egu, alebo to cítia správne, že daný guru, či pani lektorka sa chovala v nesúlade s božskými zákonmi. Priatelia mi popisujú rozhovory a celé situácie, čo sa deje v našom spirituálnom svete a ja som naozaj čoraz viac smutnejšia. Spirituálne ego sa objavuje aj tam, kde už dávno nemalo mať šancu sa uchytiť. Zviditeľňuje sa priama či nepriama manipulácia, pričom manipulovaný to nemá šancu odhaliť, ak žije s čistým srdcom… a je toho oveľa viac.

Vlastne najväčší problém nie je v tom, že sa to dej. Ale v tom, že sa to ešte stále deje a TERAZ sa to deje.

Prečo?

Duchovná cesta je vývoj, každý si prejdeme svoje schodíky od nevedomia cez spirituálne ego až k plnému (nazvime to osvietenému) vedomiu. Na tejto ceste sú zastávky, slučky a prekážky, ktoré nás spomaľujú, či občas aj vrátia nejaký kus cesty, no potom pokračujeme ďalej. Čiže týmto si všetci prechádzame a preto nesmútim z tohto dôvodu – lebo viem, že je to prirodzený vývoj. Všetci si na kratšiu či dlhšiu dobu pestujeme a kŕmime svoje spirituálne egá, resp. sa moceme dokola vo svojich zlyhaniach, ľutujeme sa a uveríme tomu, že sme obete, no časom z tohto vyjde každý, kto na sebe pracuje…. a život ide ďalej.

Zarmucuje ma to z dôvodu, že TENTO ČAS, kedy sa to deje je problém. Lebo už nemáme čas!

Vzostup je obdobie. Nedeje sa to zo dňa na deň, ale my už teraz sme na ceste, ktorá sa označuje Vzostupom. Kráčame po schodoch k inej, lepšej (Novej) Zemi. Síce je to obdobie, čiže nejaký ten časový úsek, ale tiež má svoje ohraničenie a práve preto by sme už my, spirituálne prebudení ľudia mali byť piliermi pre tých, ktorí sa teraz zobúdzajú. A nie si tu ešte hrať hry ega.

A poviem Vám aj to, prečo ma to tak veľmi zarmucuje. Smútok je tiež vykoľajenie sa zo stredu, no občas nie je jednoduché spracovať zažité.

Pred nejakým časom sa mi otvorili spomienky môjho života na Venuši. Bolo to veľmi šokujúce a bolestivé zistenie, lebo okrem krásy a blahobytu som si zažila aj bolestivé energie. Venuša bola prvá planéta v tejto našej Slnečnej sústave, ktorá bola osídlená a ja som tam bola… (Ktovie, možno ste tam boli so mnou, len sa Vám ešte spomienky nevrátili.) A keďže sme si žili svoje životy v sinusoidách (od plného vedomia Jednoty po odvrátenie sa od Boha a znova nájdenie cesty k Stvoriteľovi), po desať tisíckach rokov sme sa dostali na také dno, že sme zanechali planétu neobývateľnou. Takéto hry sme „hrali“ aj na Marse, ktorý sme zničili našou neutíchajúcou bojovnosťou a napokon aj na Maldeku, ktorý sa nám podarilo zničiť úplne (pozostatky tejto planéty po rozbití je vlastne pás asteroidov medzi Marsom a Jupiterom).

Niekoľko cyklov (cyklus=26000 rokov) sme sa nepoučili a tak sme prišli na Zem, aby sme (okrem iného) napravili všetky karmické vzorce, ktoré sme vytvorili na Venuši, Marse a Maldeku. Niektoré udalosti si pamätám ako dnes (hlavne z Venuše) a niektoré sú historicky zaznamenané aj v kolektívnom vedomí.

A v tomto čase, v našej aktuálnej inkarnácii je obdobie ukončenia ďalšieho cyklu 26 000 rokov. Kolektívne by sme mali byť na ceste k osvieteniu, aby sme mohli natrvalo vyčistiť všetky vzorce, ktoré nás viedli k zlyhaniu. Pád Atlantídy si pamätá viac ľudí. Pády ľudstva na Venuši či Marse a Maldeku už len hŕstka. Kiež by si spomenulo viac ľudí, aby tu bolo viac bojovníkov Svetla v plnej sile.

Tak už chápete môj smútok?

Namiesto láskyplnej energie sa ľudia ohovárajú, manipulujú, stavajú sa do guru vodcov a leštia si svoje egá. A keď to robia spirituálne „vysokofrekvenčný“ ľudia, čo potom ostatní, ktorí sa prebúdzajú a hľadajú odpovede? Ako potom pomôcť ľuďom v matrixe prísť k bránam prebudenia?

Samozrejme nechcela som vo Vás vyvolať paniku.Vždy je riešenie, tak si ho ukážme.

Riešenie

Čo robiť, aby sme sa posúvali na ceste (nielen v čase Vzostupu)?

Začnite u seba.
Analyzujte svoje myšlienky, pocity, činy. Konám a myslím vždy v súlade s vesmírnymi zákonmi? Pestujem Dobro a som v Láske? Aj v myšlienkach? Chovám sa ako Svetelný bojovník a ochraňujem Lásku, alebo sa radšej utiahnem a nepoviem nič, keď vidím neprávosť, nekorektnosť, prejav Zla? Som pilierom Svetla, na ktorého sa dá spoľahnúť? Som v Pravde? Žijem, konám a hovorím pravdu?

Udržiavajte sa nonstop v energii Lásky.
Nech sa okolo Vás deje čokoľvek „nezdravé“, nečisté, predýchajte sa do pohody a poproste anjelov, Vyššie dobro, Boha, aby ostatných zhrnul milosťou a Láskou. Nechcime pretláčať našu pravdu ani v prosbách. Občas sa totiž stáva, že naša aj ich pravda je pravdou, lebo každý človek má vlastnú cestu, ktorou musí prejsť. A buď danú situáciu či človeka nechajte tak, alebo ak sa pre nich chcete modliť, tak prosme len milosť a lásku, a nie to, aby uzreli „našu pravdu“.

Zoskupujte sa.
Je bytostne dôležité nezostávať sám v tejto dobe. Sám so svojimi názormi a sám v energii lásky, hlavne ak Vás obklopuje rodina, ktorá neverí… Nájdite si komunitu, zoskupujte sa do menších skupín (5-10 ľudí) a stretávajte sa. Online cez Zoom, alebo osobne a pozdielajte si zážitky, myšlienky, skúsenosti. Nehovorím o klebetení, ale o podpore. Tvorte svetelné ostrovy. Skupina rovnako frekvenčných ľudí má dve dôležité úlohy: jednak nie ste sami a máte sa s kým poradiť o svojich pochybnostiach či iných skúsenostiach, zážitkov, čo je veľmi dôležité, veď sme ľudia, ktorí potrebujú socializáciu. Na druhej strane skupinky tvoria ostrovy, svetelné „fľaky“, ktoré nedovolia tme sa zliať do kompaktného celku a tak nás držať v nízkych energiách.

Prejavte sa, rozosievajte Lásku.
Doba pokročila, už sa nemusíme báť, že nás upália na hranici. Hovorte primerane Vášmu prostrediu, ale hovorte. O Láske, v Pravde a o tom, čo cítite. Aké zmeny nastali vo Vašom živote, odkedy ste nastúpili túto cestu. A možno ste v prostredí, kde naozaj nemôžete hovoriť – veď nik nie je prorokom doma. Tak zdieľajte iných. Videá, knihy, články – samozrejme bez toho, aby ste na niekoho vyvíjali nátlak a pretláčali svoju pravdu. Jednoducho rozosievajte Svetlo, Lásku a Pravdu všade, kade chodíte. Nech každý Váš krok je presvetlený Láskou.

Čistite sa a vzdelávajte sa naďalej.
Žijeme špirálovité životy. Keď si myslíme a aj cítime, že sme dosiahli určitý stupeň duchovného zrenia, dostávame sa do rovnakého bodu, odkiaľ sme vyštartovali, len o poschodie vyššie. Zhora to vyzerá tak, že Vaše svetlo sa posilnilo, unesiete novú „vrstvu“ pravdy. A tak nám zhora pošlú ďalšie situácie, ktoré je potrebné vyčistiť, preliečiť. Kráčame sústavne do kruhu, ale ideme stále vyššie a vyššie. Preto aj naše „problémy“ sú ľahšie zvládnuteľnejšie. Píšem Vám o tom preto, aby ste chápali, že existencia je nonstop vývoj. Či v tomto tele, alebo celkové bytie. Keď sa cítime unavení, máme právo si odpočinúť hoci aj na tisíc rokov. Ale keď čítate tieto riadky, tak ste určite po nejakom galaktickom wellnese (ak ste to potrebovali), lebo táto inkarnácia nie je o oddychovaní 🙂 Teraz sa od nás žiada makať: pracovať na sebe aj na Vzostupe planéty a celého ľudstva.
Keďže ste dočítali túto správu až sem, môžem smelo prehlásiť, že STE Pracovníkom Svetla a tam hore s Vami počítajú. Preto ak aj potrebujeme oddych, len krátko, lebo sa musíme vrátiť do služby. Nádych, výdych a ideme ďalej…
Vzdelávanie sa považujem za veľmi dôležitú súčasť na tejto ceste. Pomocou nových informácií si dokážeme vyjasniť veci, ktoré v nás doteraz mohli vytvárať chaos. Vedieť – to je moc. Múdrosť je kvalita. Síce naozaj platí, že čím viac viem, tým viac chápem, že ešte len veľmi málo viem, ale už by som nemenila za nevedomosť, aj keď si občas vzdychnem, že je sladká.

Preberte zodpovednosť za svoj život
Ak sa dostanete od sladkej nevedomosti k múdrosti, pocítite obrovskú silu zodpovednosti. Naozaj precítite, že sa s Vami počíta. No prvým krokom v tejto oblasti je prebrať zodpovednosť za svoj život. Prestaňte obviňovať iných za svoje neúspechy, prestaňte sa vyhovárať na situácie, prestaňte byť obeťou. Je to vec rozhodnutia. Síce môžete absolvovať terapie a vyčistiť zárodky a príčiny, ktoré Vás viedli k bolestivým emóciám, ale dnes na nás padajú také energie, že pokojne teraz, v tomto momente si môžete povedať: odteraz nie som obeť. Som tvorca svojho života. A tak preberiete zodpovednosť za svoj život do vlastných rúk. Akonáhle to spravíte, potom sa viete pozrieť na svoj život: žijem to, čo chcem žiť? Som spokojná tam kde som? Som šťastná s tým človekom, s ktorým žijem? Napĺňa ma moja práca? A môžete začať postupne meniť všetko tak, aby ste žili svoj život v láske, pravde a v ľahkosti. Takto budete svetelným pilierom, o ktorý sa dá oprieť.

Karmické vzorce, ktoré si ešte stále ako ľudstvo nesieme z Venuše, Marsu a Maldeku sú:

  • pýcha,
  • predsudky,
  • hanba,
  • nenávisť,
  • agresia,
  • rola obete,
  • závislosti.

Pomôžme kolektívnemu vedomiu v tom, že u seba vyčistíme tieto atribúty. Čím sme čistejší my, jednotlivci, tým viac sa posilní kolektívne vedomie a tým rýchlejšie sa to čistenie prejaví aj u tých ľudí, ktorí zatiaľ nie sú na vedomej duchovnej ceste. Každý náš čin, každá naša myšlienka sa počíta. Zapisuje sa aj do kolektívneho vedomia, preto každý sa počíta, každý človek je dôležitý.

Aj keď som písala, že som smutná, no som plná nádeje a verím, že to dáme. Je množstvo skupín na celom svete, ktoré pracujú na presvetlení planéty, aby sme mohli prejsť do novej éry bez zničenia planéty, bez väčších katastrof. No, je to na nás. Tak svieťme, milujme a kultivujme v sebe čistú, zdrojovú Lásku. Tam hore s Vami počítajú.