Osobne v BEWIT-e

Keď som sa prvýkrát stretla so značkou BEWIT, pozrela som si snáď všetky dostupné videá. A tak, keď som prišla osobne do Ostravy, všetko bolo také známe a dôverné, ako by som tam už bola niekoľkokrát. Prechádzajúc sa po priestoroch spoločnosti vo mne skrsla myšlienka: oplatí sa ísť aj osobne, ak je možné celý závod vidieť aj cez videá, z pohodlia svojho domova?
Zvážte sami:

Na jednej strane bolo všetko známe, lebo majiteľ, pán Černota vo viacerých videách veľmi podrobne prevedie diváka cez všetky priestory, no predsa ten pocit prítomnej energie sa cez kameru nedá nacítiť. Preto by som odporučila aspoň raz navštíviť firmu, väčšinou (ak nie sú sviatky, či prázdniny), každý utorok je deň otvorených dverí.

Snáď najsilnejšie vo mne zostal otlačok pocitu, že je tam rodinné prostredie. Žiadne uniformovanie, každý priestor bol iný, ľudský, príjemný, teplý. Keďže som majiteľa, p. Černotu mala napozeraného z videí, všeobecné témy som už od neho počula a tak som mu kládla rôzne iné otázky… A jeho odpovede vo mne potvrdili pocit, že tento človek fakt myslí, cíti a žije to, o čom hovorí.

_bewit-cernota

Jirkovi Černotovi, naozaj záleží na planéte Zem: naozaj nechce ani štipku chémie vo svojich produktoch, naozaj mu záleží na ľuďoch, na zdravej výžive, na životnom prostredí a na všetkom, čo je čisté (fyzicky, aj duchovne). Je to človek, ktorý je asi tridsať rokov vegetarián, svoje zdravie udržiava okrem iného aj otužovaním v studenej vode a tiež medituje.

Bola som v Ostrave dva dni, mohla som s majiteľom BEWIT-u byť trochu viac a prišla som domov s dvomi presvedčeniami:

  1. BEWIT je budúcnosť. Podnikateľ, ktorý ho vymyslel, postavil, vedie a zveľaďuje je podnikateľ Novej Zeme. Jiří Černota súčasne naciťuje odkazy zhora a zároveň je pevne ukotvený v hmote. Dokonale prepája nebo a zem, duchovno a hojnosť všetkého.
  2. V istom momente v priestoroch BEWIT-u som mala víziu, že už čoskoro bude prestíž patriť do BEWIT-u.

Nie som platená za tento článok 🙂 som len jednoducho nadšená z toho, že Nová Zem sa tvorí už teraz a ja môžem byť súčasťou.

Posnažím sa v ďalších článkoch písať viac o produktoch a mojich skúsenostiach s touto spoločnosťou, no dnes aspoň jeden malý príklad.

Pozitívne pôsobenie pyramídy (harmonizácia, regenerácia) je dávno známe a dokázané. BEWIT sa pýši tým, že vyvinuli vlastný systém, pomocou ktorého svoje produkty pyramidizujú (produkty označované: PYRAMIDIZED).

O tomto som samozrejme vedela, no aké bolo moje prekvapenie, keď som videla, že všade viseli pyramídy. Okrem skladov a výrobných priestorov aj v zasadačke a aj v kancelárii riaditeľa.

Mimochodom, takúto pyramídu môžete mať aj vy doma: ENERGETICKÁ PYRAMÍDA

_bewit-pyamida

V predošlých článkoch som už písala, prečo sa oplatí registrovať sa v BEWIT a používať ich produkty.

Dnes už len dodávam, že BEWIT nie sú „len“ kvalitné a čisté produkty prírody, ale sú to ľudia, ktorým záleží na prírode, zdraví a ľudskosti. Som úprimne nadšená z mojej skúsenosti a som veľmi rada, že som sa išla osobne pozrieť do firmy. Česká spoločnosť s celosvetovým dosahom… lebo stále úspešne rastú a naďalej sa rozširujú – ponukou produktov, ale aj cez krajiny pôsobenia.
Bewit už nie sú len esenciálne oleje a prawteiny (koncentrované zdravé proteíny s kakaovým základom).

V Bewite už nájdete zdravé doplnky stravy ako spirulina, jačmeň, chlorella, molekulu C60 v rôznych formách, za studena lisované oleje, rôzne múky či semiačka, koreniny a podobne. Nesmiem zabudnúť spomenúť širokú škálu holistickej kozmetiky, veľký výber hydrolátov a difuzérov. V roku 2023 sa rozšíril sortiment o EKO prací program, starostlivosť o ústnu hygienu a ďalšie novinky ako ceremoniálne kakao, bio datľový prášok a pod.

Je toho naozaj veľa a majiteľ spoločnosti má stále vízie a nápady, ktoré úspešne realizuje.
Som nesmierne rada, že ma anjeli doviedli k takejto ľudskej, zdravej a kvalitnej spoločnosti, ktorá okrem iného má nielen skvelé produkty, ale aj perfektný partnerský program. Veľmi ľudským spôsobom odmeňuje svojich partnerov, ako nazývajú tých, ktorí kupujú nie len pre seba, ale odporúčajú produkty aj iným.

_bewit2

Bewit je budúcnosť.

Vyskúšajte a sami pocítite kvalitu a pozitívnu energiu.
Proste čo je dobré, samo sa chváli…
Ak ste ešte nečítali, tu sú Moje prvé zázraky s BEWIT produktami

A keďže nakupovanie v BEWIT-e je spojené s registráciou, samozrejme môžete aj voľne bez nejakého sprievodcu, no ak chcete ušetriť čas a peniaze, je vhodné mať niekoho pri sebe, kto vám poradí ako fungovať, nakupovať výhodnejšie a prípadne ako zarábať pomocou BEWIT-u.

A ak máte záujem spolupracovať so mnou, odporúčam sa registrovať cez tento formulár.

Ak sa najprv chcete len popozerať v eshope, nájdete ho tu: Bewit. Love

Prajem vám voňavé zážitky s BEWIT.