Esenciálne oleje - prečo BEWIT?

O mojich zázrakoch s olejmi a objavení aromaterapie som už písala v inom článku, môžete si ho pozrieť tu: Esenciálne oleje – zázrak prírody, aromaterapia (otvorí sa v novom okne)

Dnes by som sa s vami rada podelila o myšlienky, prečo práve spoločnosť BEWIT sa stala mojim dodávateľom esenciálnych olejov, keď je na trhu celkom dosť firiem s olejčekmi.
Keď rozmýšľam nad poradím, čo bol najzásadnejší vplyv pri rozhodnutí, možno to vyznie ako klišé, ale mňa naozaj k Bewitu doviedli anjeli. Až po čase, keď už som bola nadšená z ich produktov, vtedy som si uvedomila, že ma už pred desiatimi rokmi oslovili z inej, veľmi známej spoločnosti s esenciálnymi olejmi. Zúčastnila som sa stretnutia a mohla som si vyskúšať prírodné a čisté esenciálne oleje, no pamätám si, že som z toho stretnutia odišla skôr. Nebol vhodný čas a asi to ani nebola moja cesta.

Keď som precitla do sveta vôní a hľadala som si difuzér, oslovila som kamarátky, aby mi odporučili značku, s ktorou sú ony spokojné. Vyskúšala som niektoré osobne, iné podľa popisu z webstránky no stále ma to doviedlo k Bewit produktom. Lenže to, že ma k nim priviedli anjeli, hovorí skutočnosť, ktorá sa diala aj po registrácii. Všetko sa dialo akosi rýchlo, bez môjho pričinenia. Nechcem vás nudiť detailami, ale takéto životné situácie poznám už z minulosti a vždy sa to potvrdilo, že je to správna cesta a mám po nej kráčať. A pre mňa toto je najväčšia záruka.

Napriek tomu, že bolo pre mňa jasné, že je to práca anjelov, „môj človek“ bol skeptický. Totiž, keď som si prezerala webstránku Bewit.love , nedalo sa nevšimnúť si, že všetky komentáre sú extrémne pozitívne. Keď som listovala vo Facebook skupine, aj tam písal každý samé krásne skúsenosti. A to bolo pre mňa podozrivé. Zobudil sa vo mne skeptik a bola som na pozore. Lebo to predsa nemôže byť pravda! Takéto niečo sa žije v Novej Zemi, toto je príliš pekné, príliš neuveriteľné – som si myslela.

A tak som si pozrela najprv všetky dostupné videá a pozorne som si všímala majiteľa, ktorý sa cez ne prihováral. Potom som si začala objednávať odporúčané esenciálne oleje a skúšala na vlastnej koži… A začali sa diať zázraky. Nie len tie, o ktorých píšem už v zmienenom článku, ale aj ďalšie. Môj skeptický prístup sa úplne vytratil pri istom telefonáte. Na webstránke Bewit.love je chat okno, ktoré som využila na zodpovedanie otázok. Už sme si vymenili niekoľko riadkov, keď som položila ďalšiu otázku, na ktorú mi Adam – pracovník podpory – mohol odpovedať jedným slovom (áno, alebo nie). Lenže v tom mi zazvonil telefón a na moje prekvapenie, volal Adam. Po odpovedaní na moju otázku som sa ho spýtala, prečo mi proste len nenapísal odpoveď „áno“, veď aj to by mi stačilo, načo on povedal, že mi to chcel takto vysvetliť, aby si bol istý, že nedôjde k nedorozumeniu a ak by som mala ešte ďalšie otázky, takto je to rýchlejšie.
Po ukončení hovoru som pochopila, že dobrota, láskavosť a úprimná pomoc ľuďom nie je len nejaká rola, ktorú majiteľ hrá na divákov cez videá, ale je to naozaj jeho filozofia, ktorú prenáša na celú svoju spoločnosť. Adam totiž reagoval spontánne, nemal čas zisťovať od nadriadeného, či mi môže zavolať, resp. mohol ma odbiť krátkym „áno“.

A tak som sa otvorila do dôvery. Objednávala som si ďalšie a ďalšie produkty a objavovala som nielen absolútnu funkčnosť esenciálnych olejov a ostatných BEWIT produktov, ale aj kvalitu a láskavý prístup zamestnancov spoločnosti.

Dôverujem tomu, že všetky produkty sú tak čisté, ako je to o nich publikované. Sledujem naďalej videá, posty a naciťujem reakcie. No najviac ma presviedčajú aj tak samotné produkty.

Úplne najviac ma dostal prawtein Carbon Elixír a jeho „brat“ Carbon Elixír AX (špeciálna verzia obohatená o velmi účinný antioxidant – Astaxanthin)

Chuťovo je pre mňa najlepší medzi všetkými prawteinmi (proteínové dávky z kakaových bôbov) a okrem prítomnej molekule C60, ktorá pôsobí zázračne na telo, zmizla mi aj chuť na sladké.
Presné popisy produktov nechcem rozpisovať, to nájdete na webe aj so skúsenosťami iných užívateľov. Pre mňa je najdôležitejšie, že mi dodáva energiu a vyživuje, resp. pomáha môjmu organizmu.

O molekule C60 ste už počuli? Je to malý zázrak, za ktorý Harold Walter Kroto, Robert Curl a Richard Smalley dostali Nobelovu cenu. Pôsobí antibakteriálne, antivirálne, je výborným antioxidantom, podporuje imunitu a podľa výsledkov štúdii (a skúseností niektorých užívateľov) je účinný aj proti rakovine. Nemám tu priestor k tomu viac písať, Google Vám určite napovie. Napríklad aj tu: Video na You Tube a ďalšie video o parawteine Carbon Elixír (ktorý obsahuje molekulu C60)

S rýchlymi výsledkami a okamžitými dôkazmi účinnosti produktov mám len ten problém, že nemám také choroby, ktoré by bolo treba rýchlo naprávať. A tak na sebe sledujem pôsobenie olejov a ďalších produktov dlhodobo.

V tomto článku uvediem zoznam tých produktov, ktoré som si veľmi obľúbila a už nemôžu chýbať v mojej domácnosti. A keďže ich je veľa, nechcem sa veľmi rozpisovať, skôr ich tu uvádzam ako inšpiráciu:

Čisté a prírodné esenciálne oleje, resp. zmesi olejov:
Nopa – na akúkoľvek bolesť. Pôsobí do pár minút. Moja absolútna TOPka
Bodyguard a Soulguard – ochrana tela aj duše
Protect – na ochranu pri chrípkach, proti vírusom a bacilom, podpora imunity
Move It – na pohybový aparát
Lym – rozprúdenie lymfy
Wloss – na odstránenie hladu
Insect Stop – od jari do jesene nevyhnutný prírodný repelent. A ešte aj krásne vonia.
Gold Col – na podporu tvorby kolagénu
Hair – na podporu rastu vlasov
Mäta prieporná (Peppermint) – používam všade, kde treba schladiť, napríklad unavené nohy
33 – zmes 33 byliniek (každý večer natieram na chodidlá, v spálni zostáva prekrásna vôňa
Intuition – intuícia, používam pri práci (v inhalátore pri PC)
Inspiration – spolu s intuíciou na inšpiráciu pri práci
Palo Santo – vôňa klasická ako drievko Palo Santo, občas používam aj na boľavé kolená
Frankincense Quattuor – kadidlo (4 druhy), posilňuje všetky esenciálne oleje
Gold Nowa – na odstránenie bradavíc (drobné kožné výrastky)

Ach, nedá sa mi všetko vypísať, lebo milujem a používam množstvo ďalších, ako napríklad:
Winner, Money, Yes, Joy, I am happy, Creativity, Motivation, Magic, ThankYou, Freedom a množstvo jednoduhových – ovocných a kvetinkových.

Olejčeky, ktoré nesmú chýbať na seminároch:
Transformation, Prana, Forgiveness (Odpustenie), Humility (Pokora), Safe Love (Sebaláska), Life (Život-oslava života), Earth (Zem), Moon (Mesiac), Now (Tu a Teraz)

Exkluzívny Modrý lotus očaril aj mňa.
Má absolútne dokonalú omamnú vôňu, zvyšuje vibrácie, rozširuje vedomie, podporuje tvorivosť, prináša pokoj a je ideálny spoločník pri meditáciách.


Blue Lotus – Posvätný Modrý lotos používali aj v starom Egypte, kde verili, že môže transformovať dušu, a tá vzostúpi k bohu Ra, bohu Slnka.


Lotos je pre Egypťanov symbol znovuzrodenia a v buddhizme je symbolom múdrosti a víťazstva ducha nad zmysly.

Z ostatných produktov dnes vyberám:
Zelené potraviny ako Prášok z mladého jačmeňa, Chlorella, Spirulina
Esenciálna voda z mäty – hydrolát na osvieženie v letných horúčavách nevyhnutné.
Dračia krv s kadidlom – prvá pomoc v prípade poranení a kožných problémov
Argánový olej – robím si z neho osobné parfémy (je priesvitný a bez vône)
Lúpané konopné semiačka – absolútne špičkový a chutný „tuk“ do musli
Sušené višne – do rannej kaše či musli

A to som ešte nespomenula holistickú kozmetiku, rastlinné oleje a iné potraviny, ostatné prawteiny a difuzéry.

Ako tak pozerám, mohla by som spomenúť všetky esenciálne oleje, ale aj ostatné produkty, lebo všetky sú skvelé a pripravené pre použitie v určenej oblasti. Každý si nájde to, čo mu najviac vyhovuje a hlavne dokáže s nimi riešiť svoje individuálne zdravotné problémy.

Je tomu pol roka, čo som objavila BEWIT, a stále som nadšená nielen z produktov, ale aj z množstva výhod, akcii, možností a láskavého prístupu. Neviem sa dočkať nových produktov, napríklad NONtoxic pracie prášky (pranie bez chémie).

Ako posledné uvádzam, ale nie je o nič menej dôležitá informácia, že BEWIT ponúka úžasnú možnosť spolupráce aj pre tých, ktorí si chcú zarobiť. Dokonca sa tento obchod aj dedí, čo je rarita medzi podobnými systémami práce.

Nechcem a nebudem nikoho nahovárať na budovanie obchodu, ja som len nadšená z produktov. A keď niekto bude cítiť tak ako ja a po čase zistí, že v BEWIT peňaženke má toľko peňazí, že si ďalšiu objednávku vie z nej zaplatiť (a nemusí posielať zo svojho účtu peniaze), potom sa možno objaví otázka: ako sa dá ešte viac zarobiť?
Aj s tým vám viem pomôcť.

Preto ak máte záujem o produkty a spoluprácu so mnou, bude mi cťou, ak sa zaregitrujete cez môj registračný link a tak vieme zostať v kontakte a viem vás podporovať tempom a informáciami, ktoré si vyžiadate vy.
K registrácii je potrebné použiť tento link: Registrácia do BEWIT

Prajem vám podobne voňavé zážitky s maximálnou účinnosťou. BEWIT je láska, priam závislosť. Závislosť na prírodných produktoch, ktoré postupne vytlačia z domácnosti všetku chémiu a prinavrátia harmóniu telu aj duši. Jeho názov je naozaj trefný: BEWIT = Be with it (buď s ním).

Svoje skúsensoti prinášam s láskou a úprimnou ochotou pomôcť. Ak som aspoň jedného čitateľa inšpirovala, už sa mi oplatilo publikovať tento článok.
Buďte zdravá, buďte zdravý!
Monika Jakubeczová