Momentálne bývam a pracujem v Dunajskej Strede.

Podrobnejšie o mne:
Všetky moje aktivity, ktorým som počas dlhých rokov venovala a tie, ktoré s láskou vykonávam v súčasnosti, vôbec nesúvisia s odborom, ktorý som vyštudovala. Osem rokov som študovala chémiu, ktorá ma na počudovanie viacerých, aj bavila 🙂
Život ale zariadil, aby som sa hneď v prvom roku do chemického závodu stretla s osobou, ktorá ma vtiahla do obchodovania. Aj keď to bolo MLM, okamžite som si zamilovala prácu s ľuďmi. Už vtedy som vedela, že chémia v mojom živote je len otázka času…

Zamestnania som menila pomerne často. Hľadala som sa.
V roku 2006 som sa definitívne rozhodla ukončiť pracovnoprávny pomer a stala som sa živnostníčkou. Ako čerstvá podnikateľka som ponúkala svoj produkt len na internete. Vymyslela som si sladké kytice, ktoré nikto nepotreboval, lebo ich nepoznal a tak som sa naučila, ako sa predať cez webovú stránku. O niekoľko rokov som toto moje prvé biznis dieťa predala, lebo som už svoje ďalšie podnikateľské aktivity nestíhala. Akonáhle som sa totiž osamostatnila, cítila som, ako by sa nebo rozostúpilo a začali na mňa padať skvelé podnikateľské príležitosti. Už rok po odchode zo zamestnania (rok 2007) som zakladala svoju „eseróčku“, pomocou ktorej som vytvárala portál pre záujemcov o franchise koncepcie. Tento biznis som po rokoch taktiež predala…

Rok 2008: Keďže som mala bohaté skúsenosti z marketingovej práce na mojich dvoch online podnikaniach, začala som tvoriť webové stránky pre klientov, organizovať semináre a workshopy v tejto oblasti. Vďaka týmto znalostiam som dokázala vytvoriť rozsiahly elektronický produkt, ktorý pomáha ľuďom pri štarte online podnikania.

V rokoch 2009-2010 som vydala tri audio motivačné CD zo série Dokážete to!, – o úspechu, šťastí a ako to všetko dosiahnuť… (V ponuke už len prvé dve. Tretiu nahradili ďalšie, vydané v roku 2015.)

Som spoluzakladateľkou Občianskeho združenia E-ženy, (r.2009), no od roku 2015 už aktívne v ňom nepracujem.

Rok 2012 mi priniesol nové výzvy a tak som sa začala venovať aj terapiám a koučovaniu.

Rok 2013 bol prelomový v oblasti literárnej činnosti. V októbri 2013 vyšla moja prvá kniha Prebudili ma anjeli (vydavateľstvo IKAR). Je to moja spoveď o duchovnom prebudení a obraz o tom, ako je možné zachovať si zdravú rovnováhu medzi materiálnym a spirituálnym životom.

Od roku 2014 organizujem jednodňové meditačné stretnutia, ktoré neskôr prerástli do zážitkových trojdňových transformačných víkendov.

V roku 2015 som vydala meditačné CD s nahovorenými modlitbami a meditáciami: CD Stretnutie s anjelom a CD Čistenie, liečenie. ochrana. V novembri tohto roku vydalo vydavateľstvo IKAR moju druhú knihu Život s anjelmi.

V lete 2016 som vydala nové meditačné CD zamerané na liečenie fyzického tela: Liečenie v krištáľovom chráme.

Rok 2017 je rokom tvorby a zmien. Transformácia duše prináša nové obzory: aktívne som písala svoju tretiu knihu a pomáhala ľuďom v ich osobných transformáciách. Dodnes ich sprevádzam pri individuálnych terapiách, koučingových sedeniach ako aj na skupinových meditačných stretnutiach.

Rok 2018 prináša ďalšie novinky: Vzniklo až 5 nových meditačných CD: Zriekam sa utrpenia, Končím s fňukaním, Tvorím svoju budúcnosť, Podpora a ochrana projektu a Prepojenie s Matkou Zem. Začala som publikovať video odkazy od anjelov a tiež odpovede na otázky čitateľov. Videokanál na YouTube.com nájdete TUDokončila som rukopis tretej knihy (Kozmická Láska) a zrodil sa Program FÉNIX – na podporu tých duchovných ľudí, ktorí sa rozhodnú podnikať, resp. speňažiť svoju vlastnú tvorbu. Organizovala som jedno a viacdňové meditačné dni a kurz na výklad anjelských kariet.

Rok 2019 vydalo vydavateľstvo IKAR moju tretiu Kozmická Láska – galaktické spomienky duše. Pokračovali moje aktivity v pomoci ľuďom v čistení duše a odblokovaní starých a nefunkčných vzorcov skrze terapie a ďalšie osobné či skupinové stretnutia.

Rok 2020 priniesol obnovené transformačné víkendové stretnutia pod krídlami anjelov. Bol to extrémne transformačný rok pre nás všetkých a osobné stretnutia sa doplnili online terapeutickými sedeniami.

Rok 2021 bol veľmi hustý a transformačný. Vydavateľstvo IKAR vydalo moju štvrtú knihu Cesta k Svetlu a počas roka som napísala ďalšiu knihu. Okrem autorských aktivít sme s účastníkmi akcii prežili množstvo hlbokých a transformačných zážitkov na jednodňových aj trojdňových skupinových stretnutiach. Individuálne terapie som naďalej robila osobne aj online.

Rok 2022 prináša drastické zmeny, ktoré možno nie sú viditeľné, ale ja ich prežívam v kvalite zážitku. Mení sa forma individuálnych terapií – sedenia sú už len online, cez telefón. V tomto roku sa najprv menil obsah jednodňových aj trojdňových transformačných stretnutí, no v druhej polovici roka sa rušia a nahrádza ich Škola kozmológie (3dňový intenzívny seminár o Histórii Mliečnej cesty). Vychádza moja piata kniha Galaktické vedomie.

Momentálne sa venujem

  • terapiám,
  • koučingu a poradenstvu online,
  • organizujem jedno- a viacdňové semináre z oblasti spirituality a osobného rozvoja,
  • žijem svoj každodenný život zázrakov.
Monika Jakubeczová

Kto je Monika Jakubeczová – Galaktická historička?

Tento titul mám právo nosiť od 6.12.2020, kedy mi ho stiahla a ľudskou rečou pomenovala Romana Dios Hudecová, čistá duša žijúca čistú pravdu. Priradila slová tomu, čo som cítila už nejaký čas, keďže moje aktivity a celý život sa zmenili 17.8.2020, kedy sa moja duša nanovo zrodila do novej etapy, do nového života v tomto tele, v ktorom bývam už vyše 53 rokov.

Doterajší spôsob existencie môjho bytia (myslenie, konanie, cítenie) sú preč, posledné spomienky sú zachytené v knihe Cesta k Svetlu – Schody duchovného rastu a spustili sa mi nové „aktivity“, ktoré rezonujú s frekvenciou Novej Zeme. Čo znamená názov (titul) Galaktická historička? Aby som vedela dokonale vyjadriť, čo tento pojem znamená, musím začať tým, čo to nie je 🙂

Nie som jasnovidka, ktorá číta z Akasha kroniky, čiže nie som spravodajkyňou a nie som ani tá, čo chaneluje iné bytosti. Nie som ani „reportérka“ opisujúca udalosti, ktoré zažijú iné bytosti a nie som ani rozprávačka príbehov nejakého rodu.

Ako sa vnímam ja – čo je Galaktická historička:
Aj skrze svoje vlastné galaktické zážitky a skúsenosti mi je dovolené ísť hlbšie a z Božej milosti mi je odkrytá galaktická história (spomienky) iných duší, kam patria nie len ľudia, ale aj iné rasy, či duše planét, nerastov a pod.

Mojim poslaním v tomto časopriestore je transformovať do ľudských slov aktuálne energie prichádzajúce na našu planétu v prepojení s galaktickou históriou. Cez symbolické opisy minulých udalostí (dovoľujem si používať čas ako rozmer, aby som dokázala uchopiteľne vyjadriť obraz) prichádza k pochopeniu súčastnosti. Cesty a spôsoby ako môžem svojou aktivitou galaktickej historičky pomôcť dušiam vyliečiť sa či rýchlejšie postupovať na svojej ceste sú individuálne sedenia (terapia) či skupinové stretnutia, kódy a informácie cez knihy, meditačné CD, či video-odkazy.

Ako „historička“ pomáham dušiam rozpoznať históriu svojej vlastnej duše, ktorá ak je pripravená, sama môže nahliadnuť do svojich galaktických spomienok. Pretože my nie sme „len“ ľudia a nežili sme len na tejto jednej planéte. Existujeme nekonečne dlhú dobu, máme za sebou množstvo životov a skúseností, ktoré nás doteraz formovali a dostali sem, na planétu Zem, kde si svoje minulé zranenia môžeme vyčistiť, pochybenia napraviť, dané sľuby splniť, disharmonické energie vyrovnať či ďalej v čistote duše slúžiť. Je mi cťou byť tou, ktorá môže vnímať multidimenzionalitu, vidieť „minulosť“ a pomáha si spomenúť aj ostatným. Je to požehnanie, no zároveň aj zodpovednosť. Jedným dychom ale musím dodať, že nie som vševediaca 🙂

Som vedená svojimi sprievodcami a hoci niektoré informácie viem vedome „vytiahnuť“ a pomenovať, kedy to potrebujem, no sú situácie, kedy brány poznania zostávajú zavreté. Prijímam to s pokorou, lebo viem, že všetko je tak, ako má byť a vtedy, keď sa to má diať 🙂

Tak nech sa deje Láska, Nech sa dejú zázraky!