Seminár BRÁNA poznania

Potreba vzniku tohto seminára je vysvetlená vo videu #62 Odkaz anjelov: Už nie je čas!

Ak ste video ešte nevideli, odporúčam si ho teraz pozrieť, tam totiž opisujem hlavný dôvod potreby posilniť svoje Svetlo v čase Vzostupu.

Nakoľko sa cítite pevní vo svojej sile v tomto čase?

Ste na spirituálnej ceste a predsa vás ešte dokážu niektoré veci vykoľajiť?

Chceli by ste ísť v ústrety Novej Zemi, zvládnuť Vzostup pevne, bez vychýlenia sa zo svojho stredu?

Chcete byť pevným Svetelným pilierom aj pre svojich blízkych v čase, keď nastane „ten čas“?

Aby nedošlo k nedorozumeniu: nemám patent na Pravdu a nie som jediná, ktorá vidí čo-to z budúcnosti.

No všetky moje semináre vznikli na pokyn zhora. Keď mi začiatkom leta 2023 moji duchovní sprievodcovia oznámili, že seminár Kozmológia v tej forme ako bola už končí, nemala som tušenie, čo by malo byť obsahom ďalších seminárov. No moja dôvera vo vedenie je neotrasiteľná a tak som vedela, že mi to včas ukážu.

A potom prišiel deň, kedy sa na mňa ako sud vody zrazu a nečakane naliali spomienky môjho života na Venuši. Ako sa mi otváral obraz histórie ľudstva v našej slnečnej sústave (po Venuši na Marse, Maldeku a následne na Zemi) prišla výzva: toto musíš odovzdávať ďalej.

Pochopila som už dávnejšie, že na Zemi sú „spomínači“ a „pripomínači“, čiže nie každý si spomenie na svoje galaktické korene. Že sú tu ľudia, ktorí dokážu uvidieť aj kozmickú minulosť a oživené spomienky im dovolia precítiť aj to, čo kvôli závoju zabudnutia iní nemôžu vidieť. A tak musia ostatným pripomínať, čo bolo, aké chyby sme ako ľudstvo spravili, aby sme ich nezopakovali znova.

Trvalo mi nejaký čas, kým som túto výzvu dokázala prijať. Lenže:

Karmické vzorce prenesené z predošlých planét sú tak silné, že musia byť odkryté, pomenované a vyčistené, aby sme zachránili našu nádhernú planétu Zem a aby sme sa ako ľudstvo mohli posunúť ďalej.

S hlbokou pokorou sa skláňam pred touto výzvou a spravím maximum preto, aby som všetky potrebné informácie a meditatívne vedenie odovzdala tak, aby to bolo prospešné pre vás individuálne, ale aj pre kolektívne vedomie.

Naozaj už nie je čas na nič iné, ako byť Svetlom, byť Láskou a žiť v Pravde.

Počas seminára BRÁNA poznania si prejdeme zlomové momenty z histórie našej Slnečnej sústavy, aby sme pochopili naše správanie, poučili sa a vyčistili ich.

Celý čas nás budú viesť anjeli a bytosti z Plejád, prípadne ďalšie aktuálne potrebné svetelné bytosti, duchovní pomocníci.

Pevne verím (vidím to vnútorným okom), že prečistením zatiaľ neodkrytých programov v našom DNA (ktoré si nesieme cez planetárne životy od Venuše) vo všetkých skupinách jednotlivých seminárov BRÁNA poznania a zostabilizujeme vaše individuálne Svetlo ako pilier pre Vzostup Zeme a dopomôžeme k prevahe Svetla. Čím nás bude viac pevných a neotrasiteľných svetelných pracovníkov, tým rýchlejšie dokážeme dosiahnuť stabilitu Svetla počas procesu Vzostupu. Lebo boj tu stále je…ale o tom si povieme na seminári.

Program seminára BRÁNA poznania bude ako na všetkých mojich akciách:

  • teória pre mentálne telo
  • meditácie pre emočné telo
  • vytvorenie či upevnenie existujúcich svetelných skupín
  • individuálna práca podľa potreby.

Miesto: Dunajská Streda
Čas: piatok (o 12,00h začíname) – sobota – nedeľa (obedom končíme)
Cena: 299 Eur bez ubytovania a raňajok
Pre záujemcov je ubytovanie zabezpečené za veľmi výhodnú cenu v mieste, kde sa bude konať seminár.
Počet účastníkov: 12 ľudí (min. 10, max. 13)

Termíny:

V prihláške označte prosím pre Vás najvhodnejší čas, ďalšiu alternatívu, prípadne do poznámky môžete napísať konkrétnosti (kedy určite nemôžete a pod.)

Keďže termíny seminárov sú zatiaľ vzdialené a síce sú už väčšinou obsadené, môže sa stať, že niekde sa uvoľní 1-1 miesto. Ak pošlete prihlášku ako náhradník, budem Vás okamžite kontaktovať, či máte záujem o účasť. Preto sa smelo hláste, aj keď je pri termíne uvedené, že je obsadené.

Ak ste priatelia, či rodina, taktiež prosím vyplňte, s kým by ste chceli ísť na víkend, aby som vás zaradila spolu.

Termíny na rok 2024:

február 23.-25. – plne obsadené
marec 1.-3. – plne obsadené
marec 8.-10. – plne obsadené
marec 15.-17. – plne obsadené
apríl 26.-28. – plne obsadené
máj 10.-12. – plne obsadené
máj 24.-26. – plne obsadené 
jún 21.-23. – plne obsadené

september 27.-29 2 voľné miesta
október 4.-6. – už len ako náhradník
november 22.-24. – voľné miesta – posledný seminár BRÁNA poznania (nielen tento rok, ale už sa obsah tohto seminára nebude opakovať ani ďalšie roky)

Miesta budem obsadzovať podľa energetiky prihlásených, preto zaškrtnite prosím všetky termíny, ktoré Vám vyhovujú, prípadne do poznámky napíšte kedy je to pre Vás najideálnejšie.
Takéto priradenia účastníkov je nutné pre udržanie skupinovej energie v rovnakej či podobnej  frekvencii účastníkov.

Ak Vám po odoslaní prihlášky nepríde kópia, potom som prihlášku nedostala ani ja. V takom prípade ju vyplňte znova, alebo mi napíšte priamo na láska/zavináč/kozmicka.sk (prípadne použite online formulár pri KONTAKToch.

Odporúčania účastníkov jednotlivých seminárov:
(rozkliknuté nájdete aj na úplnom konci stránky)

Ak si z tých, čo si položili otázku „Prečo som tu? Alebo odkiaľ pochádzam?“ tak tento seminár ti pomôže k poznaniu samého seba, kde možno spoznáš aj iné Svety a iné aspekty bytia.
Teky

Ak hľadáš Boha, alebo sám seba, ver, že ho nájdeš.
Peter

Cez víkend som zažila veľmi veľa emócií, hlavne osobných. Čo bolo ale pre mňa veľmi silné do ďalšieho života, že už rozumiem, odkiaľ pochádza správanie sa iných ľudí. A toto mi neskutočne pomohlo v pochopení iných a tým pádom sa mi ľahšie ostáva vo svojom strede a svietení.
Peťa

Použijem slovenské príslovie: „Lepšie raz zažiť, ako stokrát počuť.“
Pre mňa bola práve o tomto BRÁNA poznania. Využívam afirmácie, rôzne techniky na sebarozvoj, ale pocitovo zažiť seba je na nezaplatenie.
Veronika

Ak dlho hľadáš odpovede na nezodpovedané otázky, ktoré máš v sebe, určite ich tu nájdeš. Nájdeš v sebe vedomie o tom, kto naozaj si.
Martin

Užiješ si pobyt v krásnych energiách a úžasnej atmosfére. Dostala som dôležité odpovede. Opäť som sa stretla so svojou svetelnou rodinou.
J.

Nájdeš odpovede, ktoré hľadáš. Zažiješ pocit, ktorý ti zmení život. Keď cítiš volanie, tak vykroč. Nemáš čo stratiť, len získať. Je čas na teba.
Monika

Seminár prinesie odpovede na nezodpovedané otázky. Uvidela som pravdu o samej sebe, tak ako som doteraz nevedela a dovtedy ani vidieť nechcela. Ďakujem za bezpečné a milujúce prostredie.
Helka

Milá Monika, ďakujem ti za sprevádzanie, silné odpovede, upokojenie, podporu a lásku. So svetlom v srdci si ma podporila, objala a prijala. Vytvorila si skupinu skvelých bytostí, s radosťou v srdci sa teším z mojej svetelnej rodiny, kde ty, aj ostatní ste ma prijali.
Zuzana

Jedno z mojich najlepších rozhodnutí bolo zúčastniť sa semináru BRÁNA poznania. Vyjsť zo svojej komfortnej zóny, hovoriť pred skupinou o sebe a prežitkoch je pre mňa veľký skok dopredu. Zakuklená v každodenných povinnostiach som akoby zabudla kto skutočne som. Strácala som dôveru v sama seba. Nežila som, len som prežívala. Cítim obrovskú vďačnosť za túto príležitosť, je to pre mňa veľkým požehnaním zažiť obrovskú transformáciu sama v sebe. Ďakujem za to, že som pochopila, kto som a opäť precítila tú silu v sebe. Na seminár som prišla rozbitá na drobné kúsky. Tento seminár mi pomohol zozbierať všetky úlomky v sebe a spojiť do jedného celku. To, čo som zažila, neviem vyjadriť do slov, ale odporúčam každému koho osloví tento seminár – prihlásiť sa. Viem, že som bola tam, kde som mala byť. Ďakujem, ďakujem, ďakujem Monike a celej skupine krásnych čistých bytostí. S láskou
Janka

Byť pilierom Svetla a ísť do sveta so silou, dôverou k Najvyššiemu – bola to púť, s krásnym sprievodom anjelov a Moniky. Chvála za tú cestu, chvála všetkým ženám za čisté a úprimné sprevádzanie víkendom.
Magdaléna

Seminár bol skvelý, výživný a plný láskyplnej energie, ktorá nás ukotvovala do väčšej sily, odvahy a sebadôvery. Určite by som išla zas a doporučujem každému, kto chce na sebe pracovať. Veľmi pekne zo srdca ďakujem Monike, aj všetkým dievčatám, ktorými som strávila tieto úžasné dni.
Zlatica

Seminár BRÁNA mi pomohol na mojej duchovnej ceste, pomohol mi pochopiť súvislosti dejov v minulosti, ktoré majú vplyv aj v aktuálnom živote a ukotvilo sa mi poznanie samej seba.
Anka

Veľká vďaka za úžasný seminár, ktorý viedol k rozšíreniu poznania. Veľa AHA momentov a hlbšieho poznania seba samej. Ďakujem Monika za to, že si a za to, čo robíš pre nás všetkých, a pre túto Zem.
Maja

Úžasný seminár. Som nadšená za nové poznania a som veľmi rada, že som sa ho zúčastnila. Ďakujem Monike za okamžité vysvetlenie toho, čo bolo pre mňa doteraz neznáme.
Veronika

Ak ešte váhate, máte pochybnosti so seminárom BRÁNA poznania, prečítajte si tento odkaz: Choďte do toho – nájdete odpovede, stratenú sebadôveru, lásku, úžasné vedenie lektorky a čas sám pre seba, ktorý stojí za všetky peniaze, aj keby som mala tie posledné. Vrúcna vďaka.
Anka z Prievidze

Seminár odporúčam každému, kto sa chce posunúť na svojej ceste poznania a je pripravený vyliečiť svoje zranenia. Získa návod ako si pomôcť sám a zažije nádherné momenty.
M.S.

Ak chceš nájsť rovnováhu v živote, tento seminár je presne o tom pochopení rovnováhy.
R.Ž.

Na seminári som zažila hlbšie poznanie histórie našich duší. Odporúčam.
Justína

Zažila som prijatie, vzdelávanie, podporu, vďaku a potvrdenie toho, čo som tušila.
Elenka

Ďakujem za nádherný víkend, stretnutie so spoločenstvom bytostí, ktorými bolo možné zdielať krásne emócie. Bezpodmienečná láska.
M.F.

Ak stále tápeš a hľadáš odpovede, nevieš sa pohnúť z miesta, alebo nevieš ktorým smerom sa vydať, tento seminár je štartovacia dráha k novému poznaniu a pochopeniu. Dovoľ si duša prísť a pochopiť. Ďakujem.
Domka

Seminár BRÁNA je pre mňa bránou poznania samej seba a môjho poslania. Vďaka Monike som našla odpovede na otázky, ktoré vo mne vírili už dlho. Nevedela som, kto vlastne som a kde som. Prechodom bránou som našla a uvidela kto som a pochopila som doterajšiu cestu a čo sa odo mňa očakáva. Ak chcete nájsť samých seba, tak prejdite BRÁNOU poznania. S láskou v srdci ďakujem
Ivana T.

Na seminár BRÁNA poznania som sa prihlásila bez očakávaní. Prinieslo mi veľa AHA momentov, odpovedí do skladačky. Utvrdila som sa vo svojej sile, ale aj zodpovednosti. Ďakujem. S láskou,
Lenka

Stretnutia mi dávajú potvrdenie toho, kto som, dávajú mi silu, ľahkosť a silný pocit lásky. Odchádzam s radosťou a s novým odhodlaním opäť slúžiť a byť Svetlom. Ďakujem
Miška

Odchádzam zo semináru BRÁNA poznania s väčším pochopením seba a svojej úlohy na Zemi. Ďakujem Monike za sprevádzanie, nové informácie a úžasné meditácie. Všetko si odnášam v srdci.
Lucia

Kto začuje volanie duše vydať sa na cestu, kto sa stále seba pýta kto je, čo má robiť, je dezorientovaný, neverí si, na čo sem prišiel – odporúčam ísť na seminár BRÁNA poznania… lebo odpovede sa so 100% istotou dostavia. Ja cítim hlbokú vďačnosť a jednotu, úplne jasne vidím cestu, ktorou som šla, ktorou stále idem a kam ma vedie. Ďakujem, že môžem, je mi obrovskou cťou. Svetlo v duši a láska v srdci…
ZK

Rozobrať sa na milión kúskov, poskladať a pospájať sa v jedno. Pocítiť milosť, odpustenie, jednotu a lásku. Nájsť hviezdnu rodinu a domov. Týmito slovami by som charakterizovala naše stretnutia s jedinečnou Monikou. Ďakujem za tvoju silu, podporu a anjelský dohľad. Ten, kto potrebuje nájsť odkaz, odpovede, svoju silu, potrebuje toto stretnutie a spojenie.
Ali

Ako vystúpiť zo všednosti? Ako nájsť pokoj a súlad so sebou samým? Ako získať/dostať sa k zdroju svojej vlastnej sily – ženskosti/mužskosti? Ako pochopiť kto som, čo sa mi deje, kam kráčam?
To je len pár otázok … a odpovede nachádzame aj na seminároch Monikou. Tak ako stúpajú vibrácie Zeme a celého vesmíru, aj naše duše a telá sa musia týmto vibráciám prispôsobiť. A po skúsenostiach na Monikiných seminároch to ide ľahšie a rýchlejšie. Môžete na nich zažiť hlboké vnútorné stretnutie s vlastným Ja, pochopiť význam vlastnej existencie, veľkosti a dôležitosti. Nie je čas spoliehať sa na iných (partnera, kolegov, guruov), každý je tu sám za seba.
Marcela a Andrej

Chcela by som veľmi pekne poďakovať za tento víkend – prejsť BRÁNOU poznania. Uvedomiť si, kto som, že som na správnom mieste a aj na správnej ceste. Ceste lásky, súcitu, pomoci, ľahkosti, ale aj zodpovednosti udržať to všetko v sebe. Pokiaľ chcete pochopiť a uvedomiť si, kto ste, prečo ste tu a čo je viac ako riešenie „banalít“, odporúčam vám absolvovať tento úžasný a silný seminár – BRÁNA poznania. Ďakujem drahá Monika za tento čas, kedy som pochopila, že naozaj nie je čas… a treba sa spájať, vytrvať a svietiť. S vďakou, že smiem
Aryia

Seminár BRÁNA poznania mi dal obrovské uvedomenie seba samej, svojej sily. Poznanie toho, že to čo robím, je správne a robím to dobre. To, že na mňa spoliehajú mi dalo veľkú sebadôveru a silu. Ďakujem, že som si to dopriala.
Gabriella

Tento seminár vnímam ako dar, kde som mala byť, pretože sa so mnou počíta. Každého, koho sem volá, nie je len tak, ak je na neho spoľah – je silou, láskou, svetlom, ktoré má svietiť a dávať to ďalej. Presvetľovať, harmonizovať a chrániť našu zem. Je to veľká zodpovednosť a vyžaduje si to istú dávku odvahy, presvedčenia a precitnutia sa, že je správne. Konať v láske a čistote, lebo vtedy bude taká aj naša Matka Zem. Toto som si na tomto seminári ešte viac umocnila a zacítila veľkú odhodlanosť, silu, pevno, lásku…
Janka

Na seminári BRÁNA poznania s Monikou som naozaj spoznala svoju vnútornú silu a svetlo. Aj vďaka meditácii, ktorá vytiahla moje vnútorné zranenie, rozložila ma, vyčistila a dala dokopy. Som vďačná, že som mohla absolvovať tento seminár a stretnutie s úžasnými ľuďmi. Nemám na to správne slová a myšlienky, aby som vyjadrila zážitky z tohto seminára. Odchádzam s uvedomením kto som a so silou, ktorú potrebujem na to, aby som bola pilierom a držala Svetlo. Ďakujem.
I.P.

Mám ohromnou vděčnost za možnost se zúčasnit meditaci na všechny téma seminára BRÁNA poznania. Cítim se naplněna větším světlem a novými energiami do každodenního života v lásce, harmonii, v dobrodružství. S láskou
Svetlana

Seminár BRÁNA mi dal dole masku z očí. Pochopila som, že stačí používať kľúče, ktoré som dostala a ísť svojou cestou a robiť si svoju prácu.
MTF

Prvýkrát som sa zúčastnila takéhoto seminára, ale môžem s ľahkosťou v srdci povedať, že neľutujem a som za to vďačná anjelom, že ma na túto cestu naviedli. Okrem toho, že som tu stretla výnimočných ľudí na čele s Monikou, odnášam si so sebou veľa krásnych pocitov a zážitkov. Ďakujem za prevedenie počas meditácii, kde som si aj poplakala, ale konečný závor bol úžasný pocit ľahkosti a vďaky. Všetko ĎAKUJEM
J.M.

Každý seminár s Moničkou mi pomáha spoznať sa hlbšie, prijať sa a posilnená žiť svoj život v prijatí a dôvere. Ďakujem z celého srdca za túto možnosť.
Ľudka

Poskladal som si puzzle všetkého, čo som doteraz zažil, navnímal a doplnil som chýbajúce čriepky. Ubezpečil som sa, že som na správnej duchovnej ceste. Zažil som krásne meditácie, ktoré ma posilnili.
Rado

Zažila som veľa duchovných seminárov, ale takúto silu a oslobodenie som nikde nezažila. Odporúčam všetkým, ktorí bojujú s pochybnosťami.
Veronika

V piatok som prišla na seminár rozložená na kúsky a rozplakala som sa už pri predstavovaní sa. Dnes je nedeľa a ja sa usmievam len tak. Ako Monika sľúbila, tak aj spravila: poskladala nás. Teda mňa určite. Ukázala mi, že mám problém prijať sa, s hodnotením seba samej. Naučila som sa, že si musím veriť, vážiť si samú seba, dovoliť si milovať samú seba, čo je v mojej terajšej ceste veľmi dôležité.
Dominika M.

Monika, ale aj my všetci, ktorí sme prišli na transformačný víkend – seminár BRÁNA poznania sme vytvorili atmosféru harmónie, lásky, prijatia, úžasnú pohodu. Pre mňa to bol jeden z najsilnejších zážitkov, kde som si preliečila bolesti a smútok… a odchádzam plná svetla a sily s dôverou v seba a život.
M.B.

Pre mňa to bol seminár hlboko transformačný, utvrdil ma v tom, že som na správnej ceste a potvrdil pochopenie môjho poslania duše. Monika je úžasná bytosť, slová nedostatočne opíšu zažitú skúsenosť – to hlboké napojenie, precítenie a prepisy v meditáciách, kde človek zažije kvantové skoky. S hlbokou vďačnosťou a pokorou odporúčam bytostiam, ktoré sú na ceste, alebo sa potrebujú uistiť, či sú správne…
Ďakujem
Jana

Krásny víkend plný uvedomení lásky, radosti, sĺz. Vrelo odporúčam každému. Semináre s Monikou sú vždy zárukou kvality. Ďakujem.
Andrea M.

Išla som na seminár BRÁNA poznania a nevedela som, zodpovedať otázku, prečo. A dostala som presne to, čo som potrebovala, a ani som to predtým nevedela, že to potrebujem. Odchádzam odtiaľto vo svojej sile a viere v samej seba.
Z.P.

Seminár BRÁNA poznania mi pomohla pozrieť sa na svoj život inak. Posunula ma v mojom bytí. Odhalila mi veci, o ktorých som netušila ale aj o ktorých som tušila, ale nevedela som, čo s nimi mám robiť. Prestala som o sebe pochybovať. Precítila som bezpodmienečnú lásku. Idem ďalej (v tom, čo mám robiť).
Mária P.

Sme viac, ako si myslíme… Láskyplné stretnutie so sebou za hranicami svojho bytia. BRÁNA je jedinečná šanca prežiť zážitky, ktoré Vám preskladajú život nanovo. Cítim veľkú vďačnosť za možnosť byť súčasťou… Ďakujem zo srdca.
S láskou Ľubina

Bez ohľadu na to, kedy a ako si sa vydal/a na putovanie za poznaním, seminár BRÁNA poznania ti dá jasné odpovede, smerovanie a ukáže cestu, kadiaľ ísť, ak budeš chcieť.
Katka

Ďakujem za možnosť prežiť víkend, v ktorom sa najskôr rozoberiem na čiastočky a následne sa poskladám a splyniem do lásky, dôvery a celistvosti. BRÁNA poznania posunula moju dušu opäť o kus ďalej.
Ali

Intuitívne a zároveň prirodzene som sa rozhodla pre účasť na seminári BRÁNA poznania. Prejdete si na ňom viacerými bránami, čo vás a vašu dušu obohatí za akýchkoľvek okolností. Pocit pokoja a celistvosti je pretrvávajúci. Som vďačná Monike, sebe aj energiám. Nacíťte a rozhodnite sa. Zážitok je zaručený. Užívajte v láske a harmónii.
Zuzka

Jsem vděčná, že jsem poslechla volání svého srdce a zúčastnila se semináře BRÁNA poznania u Moniky. Nádherný prostor a energie celé skupiny. Tak velké uvědomení jsem zažila behem víkendu!!! Spoustu AHA momentu, které jdu ihned žít. Děkuji, děkuji, děkuji.
Oksana

Ako napísať slovami, čo mi seminár BRÁNA poznania prinieslo, dalo?
Uvedomenie prečo, začo, načo sa mi v živote dejú veci. Spoznanie seba, prijatie seba. Ďakujem je len slovo, ktoré nedokáže vyjadriť to všetko… Láska, šťastie, dôvera, nádej. To je život.
S.

Po absolvovaní už piateho seminára s Monikou stále cítim veľké posuny. Ak by som to mal porovnať s puzzle, vytvára sa stále krajší a ucelenejší obraz nášho bytia. Veľká vďaka Monika
Peter

Žiadne stretnutie nie je náhodné, ani naše stretnutie na BRÁNE poznania. Intenzívny víkend, poznanie, pochopenie, harmónie, úžasných meditácii, rozhovorov, priateľstiev. Práca na sebe, pochopenie a spracovanie situácií, emócií, ich vyčistenie a na konci pocit hlbokej lásky k sebe a ku všetkému a všetkým, pokoj v srdci aj v duši – sme jedno, sme láska. Ďakujem
5-ka

Ďakujem Monika za tvoje vedenie, ktoré ma vždy posunie niekam ďalej, ba vlastne bližšie k môjmu ja, uvedomeniu si mojej jedinečnej esencie, ktorá je súčasťou všetkého. Navraciam sa k sebe a cez seba domov, k jednote.
Iva

Seminár BRÁNA poznania je hlbokým poznaním seba, ktorý je uvedomením lásky, súcitu a empatie, pokore, v sebe. Je to čas, ktorý zachováva spomienky priateľstva a radosť z bytia. Vrelo odporúčam zažiť. Ďakujem
D.P.

Odporúčam seminár:
Keď ťa duša volá a cítiš, že predovšetkým potrebuje vnútornú silu rozhodnúť sa, keď vieš, že máš vysloviť sľub a nie si si istá, či to ustojíš… Prídeš sem, ucítiš v tomto ľudskom tele, duši, že naozaj to tu je, to, čo sme zabudli, že stačí láska a viera. Že my, ja, ty sme jedno a sme schopní prijatia, odpustenia v jednom, v láske. Keď pocítime naše zlyhania a napriek tomu je to v poriadku. Že sme jedna energia lásky.
BS

Seminár BRÁNA poznania bol môj prvý seminár vôbec a už viem prečo. Cez tie dni som sa rozbila na úplné čiastočky, ktoré som postupne skladala, aby som sa vrátila k sebe: to, čo som, ozajstné moje JA. Vďaka dievčatám som našla ďalšie puzzle, ktoré mi chýbali a veľmi im ďakujem za ich odvahu. Teraz mám svoj kompas a teším sa na to. Veľké ďakujem Monika.
Stanka J.

Trvalo mi cíc než rok než jsem k Monice na seminář přišla. Potřebovala jsem dojít k bodu, kdy jsem zvládla věci přijmout. Pukud cítite volání, jdete do toho. Je tu prostor na sdílení a otázky, které jsem v sobě nosila mi byli konečně zodpovězeny. Dalo mi to stabilitu, jasnost, ochranu a odvahu otevřt se a nebá se svítit. Děkuju za tu možnost.
Zuzka z Prahy

Ak chceš vedieť, čo ťa predchádzalo a poznať, čo ťa brzdí a prečo, príď Bránu poznania otvoriť. Možno uzrieš temnotu, ale Svetlo, ktoré otvorením Brány vpustíš Ti prinesie pokoj, ľahkosť, istotu a dôveru, že si na správnom mieste v správnom čase.
S láskou Vie(RA)

Seminár BRÁNA poznania bol pre mňa nezabudnuteľným. Dal mi toho naozaj veľa – silu ísť ďalej, vieru v seba a v to, čo robím. Cítila som veľa lásky z každej jednej osoby, ktorá na seminári bola. Jeden by neveril, čo všetko sa dá za jeden víkend zažiť. Tak neváhaj a príď.
Tina

Prijatie a odpustenie je to, čo všetci potrebujeme. Toto je seminár, ktorý vám to umožní zažiť. Ďakujem, Monika.
Lívia

Ak pochybuješ, máš strach… príď. Počas víkendu môžeš nájsť odpovede tak ako ja. A neľutujem, Skvelí ľudia, atmosféra, energia, priestor.
Eva

Ďakujem za príležitosť znova viac pokročiť na svojej ceste Duše, upevniť sa vo svojej viere v Svetlo a v seba samej a otvoriť sa novým skúsenostiam. Teším sa na ďalšie semináre pod Tvojim vedením. S úctou
Marta Vajsová

Seminár BRÁNA poznania bol ďalším dôležitým krokom na mojej ceste. Doporučujem ho určite tým, ktorí ešte cítia, že potrebujú niektoré veci potvrdiť, uistiť. Ďakujem, že som si to dovolila a ďakujem Monike za vytvorenie úžasnej, láskavej a otvorenej atmosféry, ktorá nám pomohla k nášmu rastu. BRÁNA poznania je cesta k poznaniu seba samej. Ďakujem, že som mohla byť súčasťou.
Stanka

Seminár BRÁNA poznania ma naučil ako pretransformovať strach vo vieru a dôveru v riešenie, ktoré je pre danú chvíľu to najlepšie a netrápiť sa príliš dlho myšlienkami a negatívnymi pocitmi, ale snažiť sa čo najrýchlejšie sa dostať do svojej rovnováhy. Vďaka zdieľaniu s ostatnými vyliečiť hlboko uložené krivdy, ktoré bez zdieľania asi ani nevyplávali nikdy na povrch. Veľká vďaka.
Jarka

Teším sa a ďakujem, že som sa mohla zúčastniť seminára BRÁNA poznania u Moniky. Posunul ma ďalej na mojej ceste ku Svetlu, pomohol mi vyliečiť a vyčistiť čo som mala nedoriešené vo svojom živote. Potvrdil mi, že som na mojej ceste správne. Ukázal mi, ako ďalej ísť cestou Svetla a Lásky. Dostala som konkrétne odpovede na dovtedy nevyriešené otázky a veľkú cenu malo pre mňa aj zdieľanie ostatných účastníčok seminára, kedy som pri ich počúvaní veľa pochopila a dostala odpovede aj na moje otázky. Ďakujem veľmi pekne.
Evka

BRÁNA poznania je brána spoznania seba. Mne osobne docvakli veci do skladačiek. Dostala som odpovede na otázky „KTO SOM“. Prišlo veľa uvedomení na čomu mám pracovať, ale aj uvedomenie, že to, čo cítim, vidím a vnímam je správne. Pre mňa to bol seminár o úplnom sebaprijatí, o prijatí mojej cesty, môjho života.
Monika je pre mňa anjel, ktorý ma najprv tento víkend „roztrhal na kúsky“, aby ma v zápätí svojou neskutočnou láskou dala dokopy. Cítim veľkú vďačnosť na všetko, čo som tento víkend dostala. Veľké ďakujem.
Katka

Vďaka semináru som vstúpila do novej brány svojho života v plnej dôvere v seba, v pocite bezpodmienečnej lásky k ľuďom, celej Zemi, k sebe. Potvrdila som si a viem, že mám silu a odhodlanie svietiť a byť súčasťou Vzostupu, ktorý sa na Zemi deje a zvládnem všetky výzvy a skúsenosti, ktoré ma čakajú a ktoré prídu. Tiež viem, že život je plný lásky, radosti a že som nestále v spojení – a nie som na to sama. Ďakujem Monike za jej prácu, múdrosť, starostlivosť, trpezlivosť a veľkú lásku pre nás všetkých, a pre tento svet. Ďakujem zo srdca za tvoju pomoc a svetlo na mojej ceste.
Deniska

U Moniky som absolvovala už tretí seminár. Každý mi veľmi pomohol na mojej ceste. Aj teraz mi cez krásne a silné meditácie prišli odkazy, ktoré som potrebovala počuť a prežiť si uvedomenia, ktoré ma zakaždým posilnia. Vďaka semináru viem, že som na mojej ceste správne. Okrem meditácií mi seminár priniesol aj zaujímavé informácie o našej galaktickej minulosti. Monika, s láskou ti ďakujem.
Katka

Semináre s Monikou sú úžasné. Pri každom jednom dostávam nové informácie. Monika je jedinečná v prevedení meditáciami, každá jedna je výživná, úžasná. Vznikajú nové priateľstvá s rovnakými vibráciami. Teším sa už teraz na ďalší seminár, stretnutie s Monikou.
S láskou Sylvia

Moje niekoľkoročné putovanie s Monikou je ako cestička tmavým lesom, v ktorom sa pomaly rozsvecujú svetielka k stretnutiu sa zo Zdrojom.
Žanet

Na seminári BRÁNA poznania je to naozaj o poznaní. O poznaní seba a svojej minulosti. Keď chceš vedieť, prečo si taký/taká aký/aká si a prečo máš okolo seba tých ľudí, ktorých máš, tak tu je tvoje miesto. Bonusom sú nádherní, skvelí ľudia, ktorých spoznáš. Zo srdca ďakujem.
Marti

Absolvovala som u Moniky už viacero seminárov a opäť sa len utvrdzujem, že u nej je to taaak liečivé a silné, akoby som sa vždy potom stala novým človekom. BRÁNA poznania bol pre mňa seminár, ktorý sa bude ešte vo mne pár mesiacov ukotvovať. Ďakujem a odporúčam každému zažiť tieto neopísateľné pocity.
Martina B.

Najväčším zážitkom na Monikiných seminároch sú pre mňa meditácie, pri ktorých si vždy zažijem nové a nové veci. Ak sa chcete kompletne rozložiť na čiastočky a zase zložiť, určite príďte. Každá skupinka sa vyskladá energeticky úžasne a Monika celý víkend okorení jej skvelým špecifickým humorom. Už teraz sa teším na ďalšiu víkendovku. Ďakujem. S láskou
Zlatka

Na Monikine semináre chodím už určité obdobie opakovane, lebo také energie sa inde dajú zažiť len ťažko, ak vôbec. Zároveň tam stretávam ľudí, cez ktorých sa mi to tiež ešte znásobuje a tiež sú pre mňa obrovským prínosom.
Daniela

Odporúčam tento seminár, keď hľadáš poznanie, silné energie lásky. Stretneš tu spriaznené bytosti, ktorých slová a príbehy pomáhajú v ďalšom napredovaní – ako aj mne pomohli. S úctivou vďakou k milovanej Monike
Eva

Seminár – BRÁNA poznania – to je cesta do seba. Do svojich najväčších hĺbok ale aj do svojich najvyšších výšok. Ďakujem z celého srdca
Ľubica

Čas na seminári mi odkryl práve to, čo som aktuálne potrebovala. A čo je vzácne – mám návod na spracovanie, ktorý som veľmi dlho hľadala. Odporúčam!!! A verte, že všetko je správne načasované.
Tatiana Krupová

Každý si volí svoju cestu. Pre mňa je táto tá pravá. Vždy tu (na seminároch u Moniky) s láskou dostanem to, čo potrebujem počuť a zažiť. Tu, na tomto seminári viem, že sem patrím. Milujem to tu!
Miriam

Seminár BRÁNA poznania odporúčam z celého srdca. Rozloží vás až na bunku a znovu s láskou poskladá. Ďakujem za všetko.
Zdena

U Moniky som prvýkrát a už teraz viem, že nie posledný. Ten hurikán energie je potrebné si zažiť. Prirodzenosť a lásku tohto pozemského anjela som si užívala až do špiku kostí. A viem, že z tejto energie budem čerpať dlhé týždne.
Anet

Seminár u Moniky je nie len garanciou láskyplnej energie a úžasnej skupinovej dynamiky, ale aj na mieru šitej transformácie. Zažila som presne to, čo som na svojej ceste nevyhnutne potrebovala. Je úžasný pocit, keď sa všetky časti skladačky spoja v jeden zmysluplný celok. Ďakujem zo srdca milá Moni.
LV

Prišla som na seminář a nemněla jsem očekávání co se bude dít, ale to, co prišlo je obrovské a nepopsatelné zvědomnení vlastní bytosti. Kdo jsem a kdo jsou druzí, kde jsem a kde je má cesta. Bylo to úžasené dobrodružství na mé duchovní ceste. Děkuji za vše a jsem velmi za vše vďečná.
S pokorou Vlaďka

Již sem byla u Moniky na třetím semináři. Na seminář pricházím bez většího očekávání. To, co se udeje vždy na semináři, nevymyslím. Kolektivní práce a energie, ktoré probíhají jsou nepopsatelné. Je to velmi, velmi silné. Procházíme a dejí se krásné, silné, věci. Vždy se sejdou Duše, ktoré mají spolu být. Děkuji Monice za krásné, profesionální a citlivé vedení.
Alena

Monikine semináre sú úžasné, vedia rozložiť a následne poskladať do nového človeka, bytosti. Energie sú tak silné, láskyplné. Stretnúť dušičky na rovnakých vlnách a túžiť sa stretnúť aj potom. Milujem Monikin smiech.
Ľubica M.

Prišla som k Monike s pocitom, ktorý som cítila za veľké zmeny v kolektívnom vedomí a zároveň aj vo svojom vedomí. Všetko sa dialo tak, ako som to cítila. Veľké zmeny prišli, zároveň prišlo aj pochopenie všetkého, čo sa deje v našich životoch, a preto môžeme všetko zmeniť. Premeniť negatívne energie na pozitívne a tým nastávajú zmeny v nás a zároveň v kolektívnom vedomí.
Erika

Víkend s Monikou, to je pozitívní energie, láska, světlo, super meditace, návrat domu… Dobrá parta, vlastní potřeby, zdílení, smích i pláč. Proste pohoda.
Vlastík

Pre mňa to bol transformačný víkend. Vyliečenie a pochopenie určitých karmických vzorcov chovania, ktoré som si so sebou ťahala celý život. Ďalší významný posun v mojom živote. Ďakujem, som veľmi vďačná za potvrdenie, že som vo svojej ceste životom na správnej ceste.
Milka

Na víkende u Moniky som prvýkrát. Už teraz sa teším na ďalšie stretnutie s touto skupinou, a to sme sa ešte nerozlúčili. Je úžasné sa kúpať v energii ľudí rovnako zmýšľajúcich.
Ďakujem, Maja

Ak cítiš, že potrebuješ prejsť bránou, dopraj si k tomu podporu skupinky svetelných duší, ktoré ťa podržia na ceste tvojho volania.
Iva SK

Projdi bránou a rozpomeneš se. Kdo jsi, proč a co je tvoje poslání. Bez očekávání – prišli informace nad očekávání. Ďekuj za tuto MILOST. Dekuji že MOHU.
S láskou Iva CZ

Účastníci seminára BRÁNA poznania

Február 2024
BRANA_1-3marec2024

Storno podmienky:

  • V prípade stornovania účasti 30 dní pred termínom, vracia sa celá uhradená suma/záloha.
  • Pri zrušení účasti 14 dní pred termínom a ak sa nenájde náhrada, prepadá záloha 150 Eur.
  • V prípade nedostavenia sa na stretnutie (zrušenie účasti v deň začiatku seminára) uhradená suma v plnej výške prepadá (nie je možné ju nárokovať späť).

Čo povedali účastníci seminára BRÁNA poznania

U Moniky som absolvovala už tretí seminár. Každý mi veľmi pomohol na mojej ceste. Aj teraz mi cez krásne a silné meditácie prišli odkazy, ktoré som potrebovala počuť a prežiť si uvedomenia, ktoré ma zakaždým posilnia. Vďaka semináru viem, že som na mojej ceste správne. Okrem meditácií mi seminár priniesol aj zaujímavé informácie o našej galaktickej minulosti. Monika, s láskou ti ďakujem.
Katka

Semináre s Monikou sú úžasné. Pri každom jednom dostávam nové informácie. Monika je jedinečná v prevedení meditáciami, každá jedna je výživná, úžasná. Vznikajú nové priateľstvá s rovnakými vibráciami. Teším sa už teraz na ďalší seminár, stretnutie s Monikou.
S láskou Sylvia

Moje niekoľkoročné putovanie s Monikou je ako cestička tmavým lesom, v ktorom sa pomaly rozsvecujú svetielka k stretnutiu sa zo Zdrojom.
Žanet

Na seminári BRÁNA poznania je to naozaj o poznaní. O poznaní seba a svojej minulosti. Keď chceš vedieť, prečo si taký/taká aký/aká si a prečo máš okolo seba tých ľudí, ktorých máš, tak tu je tvoje miesto. Bonusom sú nádherní, skvelí ľudia, ktorých spoznáš. Zo srdca ďakujem.
Marti

Absolvovala som u Moniky už viacero seminárov a opäť sa len utvrdzujem, že u nej je to taaak liečivé a silné, akoby som sa vždy potom stala novým človekom. BRÁNA poznania bol pre mňa seminár, ktorý sa bude ešte vo mne pár mesiacov ukotvovať. Ďakujem a odporúčam každému zažiť tieto neopísateľné pocity.
Martina B.

Najväčším zážitkom na Monikiných seminároch sú pre mňa meditácie, pri ktorých si vždy zažijem nové a nové veci. Ak sa chcete kompletne rozložiť na čiastočky a zase zložiť, určite príďte. Každá skupinka sa vyskladá energeticky úžasne a Monika celý víkend okorení jej skvelým špecifickým humorom. Už teraz sa teším na ďalšiu víkendovku. Ďakujem. S láskou
Zlatka

Na Monikine semináre chodím už určité obdobie opakovane, lebo také energie sa inde dajú zažiť len ťažko, ak vôbec. Zároveň tam stretávam ľudí, cez ktorých sa mi to tiež ešte znásobuje a tiež sú pre mňa obrovským prínosom.
Daniela

Odporúčam tento seminár, keď hľadáš poznanie, silné energie lásky. Stretneš tu spriaznené bytosti, ktorých slová a príbehy pomáhajú v ďalšom napredovaní – ako aj mne pomohli. S úctivou vďakou k milovanej Monike
Eva

Seminár – BRÁNA poznania – to je cesta do seba. Do svojich najväčších hĺbok ale aj do svojich najvyšších výšok. Ďakujem z celého srdca
Ľubica

Čas na seminári mi odkryl práve to, čo som aktuálne potrebovala. A čo je vzácne – mám návod na spracovanie, ktorý som veľmi dlho hľadala. Odporúčam!!! A verte, že všetko je správne načasované.
Tatiana Krupová

Každý si volí svoju cestu. Pre mňa je táto tá pravá. Vždy tu (na seminároch u Moniky) s láskou dostanem to, čo potrebujem počuť a zažiť. Tu, na tomto seminári viem, že sem patrím. Milujem to tu!
Miriam

Seminár BRÁNA poznania odporúčam z celého srdca. Rozloží vás až na bunku a znovu s láskou poskladá. Ďakujem za všetko.
Zdena

Seminár BRÁNA poznania bol môj prvý seminár vôbec a už viem prečo. Cez tie dni som sa rozbila na úplné čiastočky, ktoré som postupne skladala, aby som sa vrátila k sebe: to, čo som, ozajstné moje JA. Vďaka dievčatám som našla ďalšie puzzle, ktoré mi chýbali a veľmi im ďakujem za ich odvahu. Teraz mám svoj kompas a teším sa na to. Veľké ďakujem Monika.
Stanka J.

Trvalo mi cíc než rok než jsem k Monice na seminář přišla. Potřebovala jsem dojít k bodu, kdy jsem zvládla věci přijmout. Pukud cítite volání, jdete do toho. Je tu prostor na sdílení a otázky, které jsem v sobě nosila mi byli konečně zodpovězeny. Dalo mi to stabilitu, jasnost, ochranu a odvahu otevřt se a nebá se svítit. Děkuju za tu možnost.
Zuzka z Prahy

Ak chceš vedieť, čo ťa predchádzalo a poznať, čo ťa brzdí a prečo, príď Bránu poznania otvoriť. Možno uzrieš temnotu, ale Svetlo, ktoré otvorením Brány vpustíš Ti prinesie pokoj, ľahkosť, istotu a dôveru, že si na správnom mieste v správnom čase.
S láskou Vie(RA)

Seminár BRÁNA poznania bol pre mňa nezabudnuteľným. Dal mi toho naozaj veľa – silu ísť ďalej, vieru v seba a v to, čo robím. Cítila som veľa lásky z každej jednej osoby, ktorá na seminári bola. Jeden by neveril, čo všetko sa dá za jeden víkend zažiť. Tak neváhaj a príď.
Tina

Prijatie a odpustenie je to, čo všetci potrebujeme. Toto je seminár, ktorý vám to umožní zažiť. Ďakujem, Monika.
Lívia

Ak pochybuješ, máš strach… príď. Počas víkendu môžeš nájsť odpovede tak ako ja. A neľutujem, Skvelí ľudia, atmosféra, energia, priestor.
Eva

Ďakujem za príležitosť znova viac pokročiť na svojej ceste Duše, upevniť sa vo svojej viere v Svetlo a v seba samej a otvoriť sa novým skúsenostiam. Teším sa na ďalšie semináre pod Tvojim vedením. S úctou
Marta Vajsová

Seminár BRÁNA poznania bol ďalším dôležitým krokom na mojej ceste. Doporučujem ho určite tým, ktorí ešte cítia, že potrebujú niektoré veci potvrdiť, uistiť. Ďakujem, že som si to dovolila a ďakujem Monike za vytvorenie úžasnej, láskavej a otvorenej atmosféry, ktorá nám pomohla k nášmu rastu. BRÁNA poznania je cesta k poznaniu seba samej. Ďakujem, že som mohla byť súčasťou.
Stanka

Seminár BRÁNA poznania ma naučil ako pretransformovať strach vo vieru a dôveru v riešenie, ktoré je pre danú chvíľu to najlepšie a netrápiť sa príliš dlho myšlienkami a negatívnymi pocitmi, ale snažiť sa čo najrýchlejšie sa dostať do svojej rovnováhy. Vďaka zdieľaniu s ostatnými vyliečiť hlboko uložené krivdy, ktoré bez zdieľania asi ani nevyplávali nikdy na povrch. Veľká vďaka.
Jarka

Teším sa a ďakujem, že som sa mohla zúčastniť seminára BRÁNA poznania u Moniky. Posunul ma ďalej na mojej ceste ku Svetlu, pomohol mi vyliečiť a vyčistiť čo som mala nedoriešené vo svojom živote. Potvrdil mi, že som na mojej ceste správne. Ukázal mi, ako ďalej ísť cestou Svetla a Lásky. Dostala som konkrétne odpovede na dovtedy nevyriešené otázky a veľkú cenu malo pre mňa aj zdieľanie ostatných účastníčok seminára, kedy som pri ich počúvaní veľa pochopila a dostala odpovede aj na moje otázky. Ďakujem veľmi pekne.
Evka

BRÁNA poznania je brána spoznania seba. Mne osobne docvakli veci do skladačiek. Dostala som odpovede na otázky „KTO SOM“. Prišlo veľa uvedomení na čomu mám pracovať, ale aj uvedomenie, že to, čo cítim, vidím a vnímam je správne. Pre mňa to bol seminár o úplnom sebaprijatí, o prijatí mojej cesty, môjho života.
Monika je pre mňa anjel, ktorý ma najprv tento víkend „roztrhal na kúsky“, aby ma v zápätí svojou neskutočnou láskou dala dokopy. Cítim veľkú vďačnosť na všetko, čo som tento víkend dostala. Veľké ďakujem.
Katka

Vďaka semináru som vstúpila do novej brány svojho života v plnej dôvere v seba, v pocite bezpodmienečnej lásky k ľuďom, celej Zemi, k sebe. Potvrdila som si a viem, že mám silu a odhodlanie svietiť a byť súčasťou Vzostupu, ktorý sa na Zemi deje a zvládnem všetky výzvy a skúsenosti, ktoré ma čakajú a ktoré prídu. Tiež viem, že život je plný lásky, radosti a že som nestále v spojení – a nie som na to sama. Ďakujem Monike za jej prácu, múdrosť, starostlivosť, trpezlivosť a veľkú lásku pre nás všetkých, a pre tento svet. Ďakujem zo srdca za tvoju pomoc a svetlo na mojej ceste.
Deniska

Sme viac, ako si myslíme… Láskyplné stretnutie so sebou za hranicami svojho bytia. BRÁNA je jedinečná šanca prežiť zážitky, ktoré Vám preskladajú život nanovo. Cítim veľkú vďačnosť za možnosť byť súčasťou… Ďakujem zo srdca.
S láskou Ľubina

Bez ohľadu na to, kedy a ako si sa vydal/a na putovanie za poznaním, seminár BRÁNA poznania ti dá jasné odpovede, smerovanie a ukáže cestu, kadiaľ ísť, ak budeš chcieť.
Katka

Ďakujem za možnosť prežiť víkend, v ktorom sa najskôr rozoberiem na čiastočky a následne sa poskladám a splyniem do lásky, dôvery a celistvosti. BRÁNA poznania posunula moju dušu opäť o kus ďalej.
Ali

Intuitívne a zároveň prirodzene som sa rozhodla pre účasť na seminári BRÁNA poznania. Prejdete si na ňom viacerými bránami, čo vás a vašu dušu obohatí za akýchkoľvek okolností. Pocit pokoja a celistvosti je pretrvávajúci. Som vďačná Monike, sebe aj energiám. Nacíťte a rozhodnite sa. Zážitok je zaručený. Užívajte v láske a harmónii.
Zuzka

Jsem vděčná, že jsem poslechla volání svého srdce a zúčastnila se semináře BRÁNA poznania u Moniky. Nádherný prostor a energie celé skupiny. Tak velké uvědomení jsem zažila behem víkendu!!! Spoustu AHA momentu, které jdu ihned žít. Děkuji, děkuji, děkuji.
Oksana

Ako napísať slovami, čo mi seminár BRÁNA poznania prinieslo, dalo?
Uvedomenie prečo, začo, načo sa mi v živote dejú veci. Spoznanie seba, prijatie seba. Ďakujem je len slovo, ktoré nedokáže vyjadriť to všetko… Láska, šťastie, dôvera, nádej. To je život.
S.

Po absolvovaní už piateho seminára s Monikou stále cítim veľké posuny. Ak by som to mal porovnať s puzzle, vytvára sa stále krajší a ucelenejší obraz nášho bytia. Veľká vďaka Monika
Peter

Žiadne stretnutie nie je náhodné, ani naše stretnutie na BRÁNE poznania. Intenzívny víkend, poznanie, pochopenie, harmónie, úžasných meditácii, rozhovorov, priateľstiev. Práca na sebe, pochopenie a spracovanie situácií, emócií, ich vyčistenie a na konci pocit hlbokej lásky k sebe a ku všetkému a všetkým, pokoj v srdci aj v duši – sme jedno, sme láska. Ďakujem
5-ka

Ďakujem Monika za tvoje vedenie, ktoré ma vždy posunie niekam ďalej, ba vlastne bližšie k môjmu ja, uvedomeniu si mojej jedinečnej esencie, ktorá je súčasťou všetkého. Navraciam sa k sebe a cez seba domov, k jednote.
Iva

Seminár BRÁNA poznania je hlbokým poznaním seba, ktorý je uvedomením lásky, súcitu a empatie, pokore, v sebe. Je to čas, ktorý zachováva spomienky priateľstva a radosť z bytia. Vrelo odporúčam zažiť. Ďakujem
D.P.

Odporúčam seminár:
Keď ťa duša volá a cítiš, že predovšetkým potrebuje vnútornú silu rozhodnúť sa, keď vieš, že máš vysloviť sľub a nie si si istá, či to ustojíš… Prídeš sem, ucítiš v tomto ľudskom tele, duši, že naozaj to tu je, to, čo sme zabudli, že stačí láska a viera. Že my, ja, ty sme jedno a sme schopní prijatia, odpustenia v jednom, v láske. Keď pocítime naše zlyhania a napriek tomu je to v poriadku. Že sme jedna energia lásky.
BS

Mám ohromnou vděčnost za možnost se zúčasnit meditaci na všechny téma seminára BRÁNA poznania. Cítim se naplněna větším světlem a novými energiami do každodenního života v lásce, harmonii, v dobrodružství. S láskou
Svetlana

Seminár BRÁNA mi dal dole masku z očí. Pochopila som, že stačí používať kľúče, ktoré som dostala a ísť svojou cestou a robiť si svoju prácu.
MTF

Prvýkrát som sa zúčastnila takéhoto seminára, ale môžem s ľahkosťou v srdci povedať, že neľutujem a som za to vďačná anjelom, že ma na túto cestu naviedli. Okrem toho, že som tu stretla výnimočných ľudí na čele s Monikou, odnášam si so sebou veľa krásnych pocitov a zážitkov. Ďakujem za prevedenie počas meditácii, kde som si aj poplakala, ale konečný závor bol úžasný pocit ľahkosti a vďaky. Všetko ĎAKUJEM
J.M.

Každý seminár s Moničkou mi pomáha spoznať sa hlbšie, prijať sa a posilnená žiť svoj život v prijatí a dôvere. Ďakujem z celého srdca za túto možnosť.
Ľudka

Poskladal som si puzzle všetkého, čo som doteraz zažil, navnímal a doplnil som chýbajúce čriepky. Ubezpečil som sa, že som na správnej duchovnej ceste. Zažil som krásne meditácie, ktoré ma posilnili.
Rado

Zažila som veľa duchovných seminárov, ale takúto silu a oslobodenie som nikde nezažila. Odporúčam všetkým, ktorí bojujú s pochybnosťami.
Veronika

V piatok som prišla na seminár rozložená na kúsky a rozplakala som sa už pri predstavovaní sa. Dnes je nedeľa a ja sa usmievam len tak. Ako Monika sľúbila, tak aj spravila: poskladala nás. Teda mňa určite. Ukázala mi, že mám problém prijať sa, s hodnotením seba samej. Naučila som sa, že si musím veriť, vážiť si samú seba, dovoliť si milovať samú seba, čo je v mojej terajšej ceste veľmi dôležité.
Dominika M.

Monika, ale aj my všetci, ktorí sme prišli na transformačný víkend – seminár BRÁNA poznania sme vytvorili atmosféru harmónie, lásky, prijatia, úžasnú pohodu. Pre mňa to bol jeden z najsilnejších zážitkov, kde som si preliečila bolesti a smútok… a odchádzam plná svetla a sily s dôverou v seba a život.
M.B.

Pre mňa to bol seminár hlboko transformačný, utvrdil ma v tom, že som na správnej ceste a potvrdil pochopenie môjho poslania duše. Monika je úžasná bytosť, slová nedostatočne opíšu zažitú skúsenosť – to hlboké napojenie, precítenie a prepisy v meditáciách, kde človek zažije kvantové skoky. S hlbokou vďačnosťou a pokorou odporúčam bytostiam, ktoré sú na ceste, alebo sa potrebujú uistiť, či sú správne…
Ďakujem
Jana

Krásny víkend plný uvedomení lásky, radosti, sĺz. Vrelo odporúčam každému. Semináre s Monikou sú vždy zárukou kvality. Ďakujem.
Andrea M.

Išla som na seminár BRÁNA poznania a nevedela som, zodpovedať otázku, prečo. A dostala som presne to, čo som potrebovala, a ani som to predtým nevedela, že to potrebujem. Odchádzam odtiaľto vo svojej sile a viere v samej seba.
Z.P.

Seminár BRÁNA poznania mi pomohla pozrieť sa na svoj život inak. Posunula ma v mojom bytí. Odhalila mi veci, o ktorých som netušila ale aj o ktorých som tušila, ale nevedela som, čo s nimi mám robiť. Prestala som o sebe pochybovať. Precítila som bezpodmienečnú lásku. Idem ďalej (v tom, čo mám robiť).
Mária P.

Ak stále tápeš a hľadáš odpovede, nevieš sa pohnúť z miesta, alebo nevieš ktorým smerom sa vydať, tento seminár je štartovacia dráha k novému poznaniu a pochopeniu. Dovoľ si duša prísť a pochopiť. Ďakujem.
Domka

Seminár BRÁNA je pre mňa bránou poznania samej seba a môjho poslania. Vďaka Monike som našla odpovede na otázky, ktoré vo mne vírili už dlho. Nevedela som, kto vlastne som a kde som. Prechodom bránou som našla a uvidela kto som a pochopila som doterajšiu cestu a čo sa odo mňa očakáva. Ak chcete nájsť samých seba, tak prejdite BRÁNOU poznania. S láskou v srdci ďakujem
Ivana T.

Na seminár BRÁNA poznania som sa prihlásila bez očakávaní. Prinieslo mi veľa AHA momentov, odpovedí do skladačky. Utvrdila som sa vo svojej sile, ale aj zodpovednosti. Ďakujem. S láskou,
Lenka

Stretnutia mi dávajú potvrdenie toho, kto som, dávajú mi silu, ľahkosť a silný pocit lásky. Odchádzam s radosťou a s novým odhodlaním opäť slúžiť a byť Svetlom. Ďakujem
Miška

Odchádzam zo semináru BRÁNA poznania s väčším pochopením seba a svojej úlohy na Zemi. Ďakujem Monike za sprevádzanie, nové informácie a úžasné meditácie. Všetko si odnášam v srdci.
Lucia

Kto začuje volanie duše vydať sa na cestu, kto sa stále seba pýta kto je, čo má robiť, je dezorientovaný, neverí si, na čo sem prišiel – odporúčam ísť na seminár BRÁNA poznania… lebo odpovede sa so 100% istotou dostavia. Ja cítim hlbokú vďačnosť a jednotu, úplne jasne vidím cestu, ktorou som šla, ktorou stále idem a kam ma vedie. Ďakujem, že môžem, je mi obrovskou cťou. Svetlo v duši a láska v srdci…
ZK

Rozobrať sa na milión kúskov, poskladať a pospájať sa v jedno. Pocítiť milosť, odpustenie, jednotu a lásku. Nájsť hviezdnu rodinu a domov. Týmito slovami by som charakterizovala naše stretnutia s jedinečnou Monikou. Ďakujem za tvoju silu, podporu a anjelský dohľad. Ten, kto potrebuje nájsť odkaz, odpovede, svoju silu, potrebuje toto stretnutie a spojenie.
Ali

Ako vystúpiť zo všednosti? Ako nájsť pokoj a súlad so sebou samým? Ako získať/dostať sa k zdroju svojej vlastnej sily – ženskosti/mužskosti? Ako pochopiť kto som, čo sa mi deje, kam kráčam?
To je len pár otázok … a odpovede nachádzame aj na seminároch Monikou. Tak ako stúpajú vibrácie Zeme a celého vesmíru, aj naše duše a telá sa musia týmto vibráciám prispôsobiť. A po skúsenostiach na Monikiných seminároch to ide ľahšie a rýchlejšie. Môžete na nich zažiť hlboké vnútorné stretnutie s vlastným Ja, pochopiť význam vlastnej existencie, veľkosti a dôležitosti. Nie je čas spoliehať sa na iných (partnera, kolegov, guruov), každý je tu sám za seba.
Marcela a Andrej

Chcela by som veľmi pekne poďakovať za tento víkend – prejsť BRÁNOU poznania. Uvedomiť si, kto som, že som na správnom mieste a aj na správnej ceste. Ceste lásky, súcitu, pomoci, ľahkosti, ale aj zodpovednosti udržať to všetko v sebe. Pokiaľ chcete pochopiť a uvedomiť si, kto ste, prečo ste tu a čo je viac ako riešenie „banalít“, odporúčam vám absolvovať tento úžasný a silný seminár – BRÁNA poznania. Ďakujem drahá Monika za tento čas, kedy som pochopila, že naozaj nie je čas… a treba sa spájať, vytrvať a svietiť. S vďakou, že smiem
Aryia

Seminár BRÁNA poznania mi dal obrovské uvedomenie seba samej, svojej sily. Poznanie toho, že to čo robím, je správne a robím to dobre. To, že na mňa spoliehajú mi dalo veľkú sebadôveru a silu. Ďakujem, že som si to dopriala.
Gabriella

Tento seminár vnímam ako dar, kde som mala byť, pretože sa so mnou počíta. Každého, koho sem volá, nie je len tak, ak je na neho spoľah – je silou, láskou, svetlom, ktoré má svietiť a dávať to ďalej. Presvetľovať, harmonizovať a chrániť našu zem. Je to veľká zodpovednosť a vyžaduje si to istú dávku odvahy, presvedčenia a precitnutia sa, že je správne. Konať v láske a čistote, lebo vtedy bude taká aj naša Matka Zem. Toto som si na tomto seminári ešte viac umocnila a zacítila veľkú odhodlanosť, silu, pevno, lásku…
Janka

Na seminári BRÁNA poznania s Monikou som naozaj spoznala svoju vnútornú silu a svetlo. Aj vďaka meditácii, ktorá vytiahla moje vnútorné zranenie, rozložila ma, vyčistila a dala dokopy. Som vďačná, že som mohla absolvovať tento seminár a stretnutie s úžasnými ľuďmi. Nemám na to správne slová a myšlienky, aby som vyjadrila zážitky z tohto seminára. Odchádzam s uvedomením kto som a so silou, ktorú potrebujem na to, aby som bola pilierom a držala Svetlo. Ďakujem.
I.P.

Jedno z mojich najlepších rozhodnutí bolo zúčastniť sa semináru BRÁNA poznania. Vyjsť zo svojej komfortnej zóny, hovoriť pred skupinou o sebe a prežitkoch je pre mňa veľký skok dopredu. Zakuklená v každodenných povinnostiach som akoby zabudla kto skutočne som. Strácala som dôveru v sama seba. Nežila som, len som prežívala. Cítim obrovskú vďačnosť za túto príležitosť, je to pre mňa veľkým požehnaním zažiť obrovskú transformáciu sama v sebe. Ďakujem za to, že som pochopila, kto som a opäť precítila tú silu v sebe. Na seminár som prišla rozbitá na drobné kúsky. Tento seminár mi pomohol zozbierať všetky úlomky v sebe a spojiť do jedného celku. To, čo som zažila, neviem vyjadriť do slov, ale odporúčam každému koho osloví tento seminár – prihlásiť sa. Viem, že som bola tam, kde som mala byť. Ďakujem, ďakujem, ďakujem Monike a celej skupine krásnych čistých bytostí. S láskou
Janka

Byť pilierom Svetla a ísť do sveta so silou, dôverou k Najvyššiemu – bola to púť, s krásnym sprievodom anjelov a Moniky. Chvála za tú cestu, chvála všetkým ženám za čisté a úprimné sprevádzanie víkendom.
Magdaléna

Seminár bol skvelý, výživný a plný láskyplnej energie, ktorá nás ukotvovala do väčšej sily, odvahy a sebadôvery. Určite by som išla zas a doporučujem každému, kto chce na sebe pracovať. Veľmi pekne zo srdca ďakujem Monike, aj všetkým dievčatám, ktorými som strávila tieto úžasné dni.
Zlatica

Seminár BRÁNA mi pomohol na mojej duchovnej ceste, pomohol mi pochopiť súvislosti dejov v minulosti, ktoré majú vplyv aj v aktuálnom živote a ukotvilo sa mi poznanie samej seba.
Anka

Veľká vďaka za úžasný seminár, ktorý viedol k rozšíreniu poznania. Veľa AHA momentov a hlbšieho poznania seba samej. Ďakujem Monika za to, že si a za to, čo robíš pre nás všetkých, a pre túto Zem.
Maja

Úžasný seminár. Som nadšená za nové poznania a som veľmi rada, že som sa ho zúčastnila. Ďakujem Monike za okamžité vysvetlenie toho, čo bolo pre mňa doteraz neznáme.
Veronika

Ak ešte váhate, máte pochybnosti so seminárom BRÁNA poznania, prečítajte si tento odkaz: Choďte do toho – nájdete odpovede, stratenú sebadôveru, lásku, úžasné vedenie lektorky a čas sám pre seba, ktorý stojí za všetky peniaze, aj keby som mala tie posledné. Vrúcna vďaka.
Anka z Prievidze

Seminár odporúčam každému, kto sa chce posunúť na svojej ceste poznania a je pripravený vyliečiť svoje zranenia. Získa návod ako si pomôcť sám a zažije nádherné momenty.
M.S.

Ak chceš nájsť rovnováhu v živote, tento seminár je presne o tom pochopení rovnováhy.
R.Ž.

Na seminári som zažila hlbšie poznanie histórie našich duší. Odporúčam.
Justína

Zažila som prijatie, vzdelávanie, podporu, vďaku a potvrdenie toho, čo som tušila.
Elenka

Ďakujem za nádherný víkend, stretnutie so spoločenstvom bytostí, ktorými bolo možné zdielať krásne emócie. Bezpodmienečná láska.
M.F.

Ak si z tých, čo si položili otázku „Prečo som tu? Alebo odkiaľ pochádzam?“ tak tento seminár ti pomôže k poznaniu samého seba, kde možno spoznáš aj iné Svety a iné aspekty bytia.
Teky

Ak hľadáš Boha, alebo sám seba, ver, že ho nájdeš.
Peter

Cez víkend som zažila veľmi veľa emócií, hlavne osobných. Čo bolo ale pre mňa veľmi silné do ďalšieho života, že už rozumiem, odkiaľ pochádza správanie sa iných ľudí. A toto mi neskutočne pomohlo v pochopení iných a tým pádom sa mi ľahšie ostáva vo svojom strede a svietení.
Peťa

Použijem slovenské príslovie: „Lepšie raz zažiť, ako stokrát počuť.“
Pre mňa bola práve o tomto BRÁNA poznania. Využívam afirmácie, rôzne techniky na sebarozvoj, ale pocitovo zažiť seba je na nezaplatenie.
Veronika

Ak dlho hľadáš odpovede na nezodpovedané otázky, ktoré máš v sebe, určite ich tu nájdeš. Nájdeš v sebe vedomie o tom, kto naozaj si.
Martin

Užiješ si pobyt v krásnych energiách a úžasnej atmosfére. Dostala som dôležité odpovede. Opäť som sa stretla so svojou svetelnou rodinou.
J.

Nájdeš odpovede, ktoré hľadáš. Zažiješ pocit, ktorý ti zmení život. Keď cítiš volanie, tak vykroč. Nemáš čo stratiť, len získať. Je čas na teba.
Monika

Seminár prinesie odpovede na nezodpovedané otázky. Uvidela som pravdu o samej sebe, tak ako som doteraz nevedela a dovtedy ani vidieť nechcela. Ďakujem za bezpečné a milujúce prostredie.
Helka

Milá Monika, ďakujem ti za sprevádzanie, silné odpovede, upokojenie, podporu a lásku. So svetlom v srdci si ma podporila, objala a prijala. Vytvorila si skupinu skvelých bytostí, s radosťou v srdci sa teším z mojej svetelnej rodiny, kde ty, aj ostatní ste ma prijali.
Zuzana