Seminár BRÁNA poznania

Potreba vzniku tohto seminára je vysvetlená vo videu #62 Odkaz anjelov: Už nie je čas!

Ak ste video ešte nevideli, odporúčam si ho teraz pozrieť, lebo dôvody a informácie, ktoré tam odzneli, už nebudem rozpisovať v texte nižšie.
Ďakujem za pochopenie.

Všetky moje semináre vznikli na pokyn zhora. Keď mi začiatkom leta moji duchovní sprievodcovia oznámili, že seminár Kozmológia v tej forme ako bola už končí, nemala som tušenie, čo by malo byť obsahom ďalších seminárov. No moja dôvera vo vedenie je neotrasiteľná a tak som vedela, že mi to včas ukážu.

A potom prišiel deň, kedy sa na mňa ako sud vody zrazu a nečakane naliali spomienky môjho života na Venuši. Ako sa mi otváral obraz histórie ľudstva v našej slnečnej sústave (po Venuši na Marse, Maldeku a následne na Zemi) prišla výzva: toto musíš odovzdávať ďalej.

Pochopila som už dávnejšie, že na Zemi sú „spomínači“ a „pripomínači“, čiže nie každý si spomenie na svoje galaktické korene. Že sú tu ľudia, ktorí dokážu uvidieť aj kozmickú minulosť a oživené spomienky im dovolia precítiť aj to, čo kvôli závoju zabudnutia iní nemôžu vidieť. A tak musia ostatným pripomínať, čo bolo, aké chyby sme ako ľudstvo spravili, aby sme ich nezopakovali znova.

Trvalo mi nejaký čas, kým som túto výzvu dokázala prijať, no karmické vzorce prenesené z predošlých planét sú tak silné, že musia byť odkryté, pomenované a vyčistené, aby sme zachránili našu nádhernú planétu Zem a aby sme sa ako ľudstvo mohli posunúť ďalej.

S hlbokou pokorou sa skláňam pred touto výzvou a spravím maximum preto, aby som všetky potrebné informácie a meditatívne vedenie odovzdala tak, aby to bolo prospešné pre vás individuálne, ale aj pre kolektívne vedomie.

Naozaj už nie je čas na nič iné, ako byť Svetlom, byť Láskou a žiť v Pravde.

Počas seminára BRÁNA poznania si prejdeme zlomové momenty z histórie našej Slnečnej sústavy, aby sme pochopili naše správanie, poučili sa a vyčistili ich.

Celý čas nás budú viesť anjeli a bytosti z Plejád, prípadne ďalšie aktuálne potrebné svetelné bytosti, duchovní pomocníci.

Pevne verím (vídím to vnútorným okom), že prečistením zatiaľ neodkrytých programov v našom DNA (ktoré si nesieme cez planetárne životy od Venuše) vo všetkých skupinách jednotlivých seminárov BRÁNA poznania a zostabilizujeme vaše individuálne Svetlo ako pilier pre Vzostup Zeme a dopomôžeme k prevahe Svetla. Čím nás bude viac pevných a neotrasiteľných svetelných pracovníkov, tým rýchlejšie dokážeme dosiahnuť stabilitu Svetla počas procesu Vzostupu. Lebo boj tu stále je…ale o tom si povieme na seminári.

Program seminára BRÁNA poznania bude ako na všetkých mojich akciách:

  • teória pre mentálne telo
  • meditácie pre emočné telo
  • vytvorenie či upevnenie existujúcich svetelných skupín
  • individuálna práca podľa potreby.

Miesto: Dunajská Streda
Čas: piatok (po obede príchod) – sobota – nedeľa ( po obede odchod)
Cena: 299 Eur bez ubytovania a raňajok
Pre záujemcov je ubytovanie zabezpečené za veľmi výhodnú cenu v mieste, kde sa bude konať seminár.
Počet účastníkov: 12 ľudí (min. 10, max. 15)

Termíny:

Pre zvýšený záujem budem pre účastníkov navrhovať termíny individuálne, keďže väčšinou sa skupiny, ktoré absolvovali už Transvíkendy aj Kozmológiu chcú posúvať spoločne.

V prihláške označte prosím pre Vás najvhodnejší čas, ďalšiu alternatívu, prípadne do poznámky môžete napísať konkrétnosti (kedy určite nemôžete a pod.)

Ak ste priatelia, či rodina, taktiež prosím vyplňte, s kým by ste chceli ísť na víkend, aby som vás zaradila spolu.

Uhradiť zálohu bude treba až po odsúhlasení si termínov, dovtedy prosím neposielajte peniaze.

Termíny na rok 2024:

Keďže termíny seminárov sú zatiaľ vzdialené a síce sú už väčšinou obsadené, môže sa stať, že niekde sa uvoľní 1-1 miesto. Ak pošlete prihlášku ako náhradník, budem Vás okamžite kontaktovať, či máte záujem o účasť.

Preto sa smelo hláste, aj keď je pri termíne uvedené, že je obsadené.

február 23.-25. – plne obsadené
marec 1.-3. – plne obsadené (prihláste sa ako náhradník)
marec 8.-10. – plne obsadené
marec 15.-17. – voľné 2 miesta
apríl 26.-28. – plne obsadené
máj 10.-12. – voľné 1 miesto (prihláste sa ako náhradník)
máj 24.-26. – plne obsadené 
jún 21.-23. – voľné 2 miesta (prihláste sa ako náhradník)

Miesta budem obsadzovať podľa energetiky prihlásených, preto zaškrtnite prosím všetky termíny, ktoré Vám vyhovujú, prípadne do poznámky napíšte kedy je to pre Vás najideálnejšie.
Takéto priradenia účastníkov je nutné pre udržanie skupinovej energie v rovnakej či podobnej  frekvencii účastníkov.

Ak Vám po odoslaní prihlášky nepríde kópia, potom som prihlášku nedostala ani ja. V takom prípade ju vyplňte znova, alebo mi napíšte priamo na láska/zavináč/kozmicka.sk (prípadne použite online formulár pri KONTAKToch.


Kozmológia II sa uskutoční v termínoch:
9.-11. 2. 2024
16.-18. 2. 2024 (1 miesto voľné)

Tento seminár sa už nebude opakovať viackrát, je to posledná príležitosť.

Na seminár sa môže prihlásiť ten, kto aspoň raz prečítal knihu Hviezdne rody – rodiny duší a chce pracovať so svojimi zlyhaniami na galaktickej úrovni. Seminár je vedený podľa ešte nepreloženej knihy autoriek (Mystérium odpustenia…)
Pre viac informácií poprosím píšte email na laska/zavináč/kozmicka.sk

Storno podmienky:
V prípade stornovania účasti 30 dní pred termínom, vracia sa celá uhradená suma/záloha.

Pri zrušení účasti týždeň pred termínom a ak sa nenájde náhrada, prepadá záloha 150 Eur.

V prípade nedostavenia sa na stretnutie (zrušenie účasti v deň začiatku seminára) uhradená suma v plnej výške prepadá (nie je možné ju nárokovať späť).