Ďakujem za Vašu priazeň a chuť zdielať so mnou radosť z novej knihy Galaktické vedomie.
Bude mi cťou stretnúť Vás na krste knihy a dúfam, že sa budete cítiť príjemne.

Pozývam Vás na:

Veľkolepú Galaktickú párty s programom

14.6.2022 v Modre (Kultúrne centrum Modra, Sokolská 8)

Program:

Začíname o 16,50h s hudobným vstupom (Skôr to bude relaxácia/nalaďovanie sa, preto by bolo dobré prísť načas, aby ste nerušili neskorším príchodom)

Okrem aktu uvedenia knihy do života bude aj beseda s hlavnými protagonistami knihy a tiež ďalší hudobný vstup na konci stretnutia.

Ak dovtedy knihu prečítate, môžete osobne stretnúť všetkých hrdinov románu.

Program končí o 20,00h.

Pre majiteľov vstupeniek aj na After párty program pokračuje do 22,00h.
Program pozostáva s voľného rozprávania sa s účastníkmi besedy a všetkými prítomnými aktérmi z knihy. Môžete sa s nimi zoznámiť, porozprávať sa, nechať si podpísať knihu pri časti, kde sa o nich píše. Táto časť veľkolepej Galaktickej párty bude najinteraktívnejšia. Na jednom mieste nájdete množstvo Svetelných bytostí, liečiteľov, učiteľov, vzorov pre duchovný rast. Bude to jedinečná príležitosť, škoda by bola vynechať.

Na veľkolepej Galaktickej párty budú mojimi hosťami:

Gongmajstri (Mirko, Katka, Mirka, Tomáš), Akia, Mab s Igorom, Romanka s Palim, Jessika, maliarka Darinka a Saška Adalíía, Andrejka s Radovanom, Veronika Petrovičová, Sitari Key La – Silvia Šikulová, Aďka Jančeková, majsterka kakao ceremónií Ari s tanečnicou Kristínou a všetky ostatné ženy spomínané v knihe.

Keďže túto udalosť nikto nesponzoruje, po zvážení, či vôbec tento krst usporiadať, prišla som k záveru, že hodnota stretnutia môže byť pre hostí väčšia, ako pár eur vstupného. Na krste sa môžete stretnúť s priateľmi, ľuďmi, ktorí zmýšľajú ako Vy, môžete si vytvoriť nové kontakty s frekvenčne blízkymi ľuďmi a v neposlednom rade, osobne spoznať a položiť svoje otázky ľuďom, ktorých príbehy spoznáte z knihy.

Vstupné len na besedu: 5 Eur
Vstupenka na besedu a After párty: 25 Eur
(platí sa na mieste)


Veľmi sa teším na túto udalosť, som presvedčená o tom, že príbehy z knihy prinesú hodnotu ľuďom aj Slovensku… takú, aká bude práve potrebná. Ako vždy po dopísaní knihy, aj teraz mi anjeli ukázali, čo kniha Galaktické vedomie spustí v čitateľoch. A to všetko sa môže umocniť práve aj na krste. Predstavte si tú silu Lásky, ktorá sa tam vygeneruje!

Teším sa na Vás a ešte raz ďakujem za priazeň.

Monika Jakubeczová

V prípade, ak máte záujem, prosím vyplňte formulár:

[contact-form-7 404 "Nenájdené"]