Pri hĺbkovej terapii – s veľkou podporou anjelských energií – sa dostávame až na koreň problémov a blokov. Po ich vyčistení nastáva zmena, ktorá sa viditeľne odzrkadlí v bežnom živote, resp. v zdravotnom stave človeka. Tu je niekoľko reakcií tých, ktorí si našli čas a poslali mi svoj príbeh. Ďakujem všetkým, ktorí sa podelia so svojimi skúsenosťami. Verím, že pomôžu aj iným rozhodnúť sa.

Odkedy som Vás navštívila na osobnej terapii a potom na meditačnom dni, môj život sa začal uberať novým smerom. Cítim príliv väčšej energie, samozrejme pozitívnej, zaplavuje má z ničoho nič láska a viera. Cítim sa akoby som bola veľký silný strom s obrovskou korunou a pevnými koreňmi. Znásobuje sa vo mne znova ten vnútorný hlas, ktorý som v posledných rokoch akoby „zanedbávala“.  Ďakujem Vám že ste má priviedli na túto cestu. Občas mám pocit, akoby som po nej už kráčala v minulosti. No teraz sú moje pocity intenzívnejšie. Čítam Vaše knihy, stránky a pozerám videa. Prajem Vám Monika veľa lásky a pozitívnej energie aj naďalej, aby ste aj v budúcom roku prinášali svetlo a odkazy od anjelov, pretože my (svet) Vás veľmi potrebujeme!!
Karin

Boli sme u Vás s partnerom na sedení…… Chcem sa poďakovať aj za to cédečko s meditačnými nahrávkami i za tú metódu pre priateľa, s ktorou má pracovať, aby negatívna entita doňho nevstupovala. Zatiaľ to funguje. Ste historicky prvá, ktorej sa to v jeho prípade podarilo, lebo tí pred Vami sa báli ísť do práce s temnom. A ešte sa chcem poďakovať za to moje ucho. Hneď som si po Vašej návšteve kúpila ušné sviečky, že si to večer spravím, no večer som zistila, že to zrazu vôbec nebolo treba. Akýmsi zázrakom sa mi to samé od seba definitívne upravilo, že ani na ďaľší deň a ani na tie ďalšie dni, som nebola nútená ísť s tým k lekárovi. Pretože keď toto isté som mala pred 2 rokmi s tými úplne istými príznakmi, dal mi to do poriadku jedine lekár, samé od seba sa mi to vtedy totiž ani po dlhom čase neupravilo. Predovšetkým za to ucho neprestanem byť vďačná, pretože takýmto úžasným spôsobom sa mi v živote ešte nikdy nič len tak samé od seba a tak rýchlo neupravilo, čo sa týka zdravia. Tak dúfam, že moja skúsenosť bude nápomocná aj iným, aby to išli taktiež skúsiť.
Zlatka

Veronika a Pavel hovoria o svojich pocitoch a zmenách v ich živote 3 týždne po hĺbkovej terapii. Veľmi častokrát sa stane, že človek má zámer a chce niečo vyriešiť, no po terapii okrem vyriešenia svojho konkrétneho problému získa oveľa viac. Aj o tom hovoria Veronika a Pavel.
VIDEOZÁZNAM na YouTube.com (otvorí sa v novom okne)

Ahoj Monika. Chcem sa ti veľmi pekne poďakovať za tvoju pomoc. Terapia u teba mi veľmi pomohla. A nie len mne. Moja mamina sa úplne zmenila. Až sa niekedy pozastavím… a neverím vlastným očiam, ako sa zmenili jej výbušné a negatívne prejavy a reagovania na oveľa pokojnejšie jemnejšie… to sa ani opísať nedá. Tak sa tomu teším. A dúfam že odteraz sa aj nás vzťah mamina a ja bude uberať úplne iným smerom. Mám skoro 36 rokov a teraz sa mi zdá, že som konečne našla takú tu svoju maminu ktorá má má rada a je chápavá a milujúca aká mama má byť. Jááj moja, ešte raz veľká vďaka tebe. Ďakujem, ďakujem, ďakujem.
Lucia

Monika, ešte raz Vám ďakujem za včerajšiu očistnú terapiu, cítim posun, príliv novej energie, svieži vietor v plachtách :).
Po terapii sme si s manželom zašli na obed a sám od seba začal rozprávať, že kým som bola preč, rozmýšľal o sebe a predstavte si, že riešil presne tie veci, čo aj my o ňom :). Napojil sa na komunikáciu, verím, že aj jemu to pomohlo, že nastala zmena v našom spoločnom živote. Verím na zázraky a včera sa udial, lebo vy ste pozemský anjel! Boh Vám žehnaj, že chcete a dokážete pomáhať ľuďom…
Anna

Spoveď ženy, ktorá pred terapiou u mňa bola u inej pani, ktorá s ňou komunikovala tak, že sa jej rany na duši otvorili viac a pridali sa ďalšie deštrukčné pocity… Prišla ku mne s obavami, či nezažije niečo podobné, keď sa mi zdôverí. Po terapii napísala:
Pani Moniku môžem úprimne odporučiť ako skvelého sprievodcu na ceste sebaspoznávania a práce na sebe. Je to láskavá bytosť plná porozumenia a podpory pri anjelskej terapii. Som jej vďačná za odpúšťací rituál, ktorým má previedla a vďaka ktorému som mohla odhodiť bremena z mojej minulosti. Ten proces bol veľmi očistný, prebehol vďaka pani Monike veľmi hladko a určite stalo za to si ním prejsť. Ešte raz ďakujem, pani Monika.
Veľa úspechov Vám želá Martina

Tehotenstvo:
Ahoj Monika. Musím Ti napísať ešte dnes, lebo sa mi stal zázrak aj vďaka Tebe ! Bola som u teba na terapii a riešila som problém, prečo sa mi nedarí už vyše roka otehotnieť. V terapii som dostala odkazy od anjelov, čo mám zmeniť vo svojom živote a ja som sa podľa toho správala, aj keď veľké zmeny vo svojom živote som nerobila, nebolo treba. Monika, po mesiaci od terapie som si robila tehotenský test a si predstav, že som tehotná! Chcem sa s tebou podeliť o radosť, ktorú cítim. Vieš, ja som nemohla otehotnieť ani prvýkrát. A keď s som si prečítala v tvojej knihe Život s anjelmi stránku o tom ze keď žena tlačí na pílu, tak to blokuje, tak som urobila všetko preto aby som na to nemyslela. Odinštalovala som si plodný kalendár a všetky tieto srandy. Hneď v ten mesiac som otehotnela. Takže máš na svedomí obidve moje tehotenstvá a ja ti zo srdca ďakujem.
Veronika

Milá Monika, keď si ma koncom júna sprevádzala mojou terapiou, riešila som traumy z detstva. Dejú sa veci… Asi najväčší „dôkaz“ pozitívneho účinku terapie pre mňa bola kontrola na alergológii v októbri. Moje výsledky po testovaní sa výrazne zlepšili. Ak by som to mala vyjadriť v číslach, tak je to možno aj 95%. Moja lekárka nechápala…Ďakujem ešte raz za trpezlivé vedenie počas procesu.
Želám Ti pevné zdravie,
Jana

Milá Monika, veľmi pekne ti ďakujem za tvoje vedenie pri dnešnej terapii. Vyjasnil sa mi zrak, ďakujem za všetko, čo ma v živote stretlo. Vďaka dnešným informáciám som pochopila veľa situácií a súvislostí z minulosti.
Daniela

Mala som asi osem rokov úzkosti a rôzne fóbie. Bála som sa byť sama, odpadnutia, akejkoľvek straty kontroly nad situáciou, chorôb. Častokrát som nechcela odísť z domu, pretože som sa bála, že sa mi niečo stane a nikto mi nepomôže. Bola som tiež veľmi naviazaná na rodičov nechcela som sa veľmi stretávať s rovesníkmi. Bola som u Vás dvakrát, najprv na terapii a potom na anjelských stretnutiach. Odvtedy som vysadila denné antidepresíva (mám ešte jednu tabletku večer z dôvodu nespavosti). Nemám problém byť sama doma, ani cez noc, začala som cvičiť, znova vyhľadávať ľudí, obnovila som priateľstvo s najlepšou kamarátkou, schudla som a už nie som emocionálne závislá od rodičov. Urobila som pokrok, ale chcem sa pohnúť ešte ďalej. Od terapie cítim väčší vnútorný pokoj a viac verím sama sebe. Takže ďakujem a som rada, že prídem znova.
Martina

Monika, tak mi dovoľ aby som sa ešte raz poďakovala Bohu, anjelom, že mi bolo cez Teba umožnené pochopiť a uvidieť tie skutočnosti v živote čo som si nabrala do svojho balíčka na učenie a pochopenie. Som nevýslovne vďačná nielen za seba aj za všetkých čo sa k Tebe dostali a dostanú a môžu svoju dušičku oslobodiť od trápenia – ak sa tak rozhodnú. Monika, to je také neskutočné – povedala by som – až dobrodružstvo, a má to veľa spoločné s mojím povolaním. Ibaže toto si sami režírujeme aj sa sami obsadzujeme do rolí aby sme čím lepšie pochopili to čo máme. A nakoniec, ak to zvládneme, nám hádam aj zatlieskajú tie svetelné bytôstky, ktoré nám tak vďačne pomáhajú. Tak vďaka.
Dada

Milá Monika,
je mi veľkou cťou, že som Vás mohla spoznať osobne. Na ten deň budem ešte dlho spomínať (samozrejme len v tom najlepšom). Ste proste neskutočne úžasná osoba, inteligentná, sčítaná, energetická, proste odniesla som si od Vás neskutočnú energiu, a kľud v duši. To, ako ste dokázali moju duševnú pohodu a auru dať do poriadku, Vám chodí odo mňa obrovské Ďakujem! Veľmi Vás obdivujem, ste pre mňa niečo ako anjel v ľudskej podobe.
MP

…prišla som domov v poriadku, unavená, ale spokojná a šťastná. Nevedela som, čo mám očakávať alebo čo má čaká, no naše sedenie bolo niečo neopísateľné, oslobodzujúce, povzbudivé…Ďakujem, že ste mi umožnili vidieť a stretnúť sa s dušou kamarátky, mne sa to nedarilo…Ďakujem, že ste vniesla do mojej duše kľud a mier a aj vedomie, že všetko, čo sa okolo mňa deje je v poriadku a že si to všetko iba nenamýšľam. Veľmi pekne Vám ešte raz ďakujem a želám pekný deň.
Lenka