Zľava!

Program Fénix

5,00 22,00 

Program Fénix je dlhodobé mentorovanie, koučovanie a vedenie spirituálnych ľudí k ozajstnému blahobytu a bohatstvu. Podporuje ich nápad podnikať na internete a v tomto úsilí ich vedie krok za krokom kým nedosiahnu úspech.

Celý Program Fénix je navrhnutý tak, že ak každý mesiac spracujete úlohy z jednej lekcie, pričom vás bude viesť aj pracovný zošit, už po siedmom mesiaci budete pripravení spustiť svoj nový biznis.

Katalógové číslo: - Kategória:

Popis

Čo je Program Fénix?

Názory tých, čo programom prešli nájdete na ďalšej karte: Ďalšie informácie.

  • Program Fénix je dlhodobé mentorovanie, koučovanie a vedenie spirituálnych ľudí k ozajstnému blahobytu a bohatstvu. Podporuje ich nápad podnikať na internete a v tomto úsilí ich vedie krok za krokom kým nedosiahnu úspech.
  • Program Fénix je vhodný pre tých ľudí, ktorí veria v silu vizualizácie, procesu tvorenia a pomoci anjelov. Ľudia, ktorí chápu, že nie sú náhody a všetko závisí od vnútorného nastavenia.
  • Program Fénix sa zrodil aj pre ľudí, ktorí žijú, alebo sa snažia žiť podľa duchovných zákonov, no buď bojujú s finančnými problémami, alebo sa im nedarí, alebo nevedia, či môžu robiť egom riadené činnosti a pritom sa neprehrešia proti svojmu osudu. Kladú si otázku: čo vlastne je diktované egom a čo je ešte „v poriadku“ ?

Celý Program Fénix je navrhnutý tak, že ak každý mesiac spracujete úlohy z jednej lekcie, pričom vás bude viesť aj pracovný zošit, už po siedmom mesiaci budete pripravení spustiť svoj nový biznis.

Obsah jednotlivých lekcií

1. lekcia – Začíname
Názov, cieľ a cieľová skupina môjho projektu, konkurencia, plánovanie, časový fond, motivácia

2 lekcia – Procesy
Kontrola úloh, vízie, prostriedky, príprava procesu projektu (biznisu), plán aktivít, firemná identita, tvorba textov, práca s obrázkami, partneri, podklady, meditácia

3. lekcia – Texty pre online prezentáciu
Kontrola úloh a prebiehajúcich procesov, ako tvoriť text pre webstránku, zákonitosti pre texty online, krok po kroku: ako napísať obsah webu, psychológia predaja, ďalšie rady, trojpravidlo pre obsah webu, hlavné princípy pre efektívne texty – aby predávali, časté chyby pri textoch, obsah webu

4. lekcia – Cenotvorba
Pomoc pre tvorbu cien pre : MLM, Licencia, kniha, sprostredkovanie, eBook, kamenné predajne, výrobne a pod., služby, kurzy, terapie a pod. Ceny pri predaji vlastných výrobkov, čo je najväčšia brzda pre reálne stanovenie cien a ako ju zvládnuť/vyriešiť. Tvorba cien produktov a služieb, zľavy a akcie. Ako ešte inak zarobiť – ďalšie spôsoby pri online predaji.

5. lekcia – Facebook a sociálne siete
O sociálnych sietiach pre váš biznis, viditeľnosť vašich produktov, služieb a značky na Facebooku, grafika, texty, ukážky, odporúčania a užitočné skúsenosti. Lekcia obsahuje návod krok po kroku ako vytvoriť Facebook FunPage, FB Udalosť, FB Skupina a FB Reklamu.

6. lekcia – eBook
Čo to je, načo je to dobé, potrebujem to? Výhody eBooku, nech máte akýkoľvek biznis, témy a obsah eBooku, technika a návod krok po kroku, ako vytvoriť svoj eBooku, Cenotvorba a predaj vlastnej elektronickej knihy.

7. lekcia – Webová stránka
Programovanie či redakčný systém (čo to je a rozdiely), obsah, dizajn, použiteľnosť webu, ako na SEO a čo to vlastne je, linkbuilding a partnerstvá, kľúčové slová, doména, webhosting, optimalizácia a obsah, náklady na tvorbu webovej stránky. Čo ďalej, keď je web hotový.

Ďalšie informácie

Lekcia

1. lekcia, 2. lekcia, 3. lekcia, 4. lekcia, 5. lekcia, 6. lekcia, 7. lekcia

Referencie

Názory tých, ktorí sa zúčastnili programu Fénix, resp. začali podnikať pomocou lekcií:

Projekt Fénix odporúčam každému, kto sa chce v živote posunúť niekam ďalej, každému, kto má svoj sen a túži ho zrealizovať, len sa nevie správne nakopnúť. Monika Jakubeczová je „supermama“, ktorá ho usmerní, postrčí, a ak bude projektant aj sám pilne pracovať, jeho sen sa premení na skutočnosť a uzrie svetlo sveta v pomerne krátkom čase. Všetkým budúcim účastníkom prajem veľa radosti a šťastia pri plnení svojich snov.
Zuzka

Ďakujem za možnosť zúčastniť sa projektu Fénix. Kladením tých správnych otázok som si presnejšie uvedomila „čo“ vlastne chcem. V ďalšej fáze som sa pomocou systémových nástrojov naučila pracovať s vlastnými nápadmi a myšlienkami, triediť ich a usporiadať tak, aby sa s nimi jednoducho a efektívne dalo pracovať ďalej. K „čo“ pribudlo „ako“ a „kedy“… V rámci projektu vediete účastníka krok po kroku, smerom od pôvodnej myšlienky k túženému cieľu. Mnohé získané poznatky som už využila v ďalších nových aktivitách a plánujem ich využívať aj naďalej.
S pozdravom
Zuzana Č., Bratislava

Čo sa týka projektu FÉNIX, musím povedať, že sa mi veľmi páčil a som rada, že som mohla byť jeho súčasťou. Mala som chuť nasmerovať svoju energiu niekde, kde to má zmysel po rozvode. Cítila som, že táto možnosť, dozvedieť sa, ako začať podnikať, bude to práve-orechové. Páčil sa mi tlak povinností, ktoré som mala. Musela som si vymyslieť logo, dať ho urobiť. Vymyslieť texty, vizitky, letáky. Zistila som, že som technicky šikovná a to som bola presvedčená o opaku, lebo aj vizitky, aj letáky som si robila sama. Určiť ceny za moje služby, to bolo najnáročnejšie, ale zvládla som to. Každý mesiac sme mali robiť niečo iné a zaujímavé bolo, že sme robili vždy to, čo ma napadlo, že by bolo vhodné urobiť. Pre mňa to nebolo len o začatí podnikania, ale hlavne o mne samej. Našla som svoje strachy, ktorým som sa postavila. Naučila som sa čakať a nie ísť do všetkého hrrr a bezhlavo. Začala som si viac veriť a hlavne vnímať kritiku pozitívne. Moje podnikanie je ešte len v začiatkoch, pretože som sa rozhodla brať ohľad aj na svoje deti a rodičov, nakoľko som ešte na materskej a moje podnikanie vyžaduje, aby som bola mimo domova. Ale snáď najdôležitejšia vec, ktorú som sa naučila je, že úžasná je CESTA k cieľu, a nie len cieľ samotný. Budem pokračovať aj bez Moniky a teším sa na to a som zvedavá s čím sa ešte budem musieť popasovať. Odporúčam všetkým!!!! Pretože tento projekt nie je len o začatí podnikania, ale je to terapia, ktorá ma posunula ďalej.
Lucia

K projektu fénix, bych chtěla vyjádřit pár slov, kdy bych nazvala projekt slabikářem, kdy se dítě učí číst. Pokud se rozhodnete, pro jakoukoliv aktivitu, nové podnikání, rozjezd nějaké zájmové činnosti, je to takový manuál od A-Z, krásně vypracovaný, srozumitelný, člověk, který alespon částečně ovládá práci s počítačem, si může sám vytvořit vlastní prezentaci, nikde nemusíte dlouhosáhle hledat a věškerý postup máte k dispozici. Výhodou je, že Monika má za sebou několik úspěšných podnikání, takže ušetříte spoustu času, nemusíte jít zkušenostmi pokus omyl, ale máte je zde od člověka, který to za ta léta vyzkoušel na sobě a ověřil fungování za nás. Základem úspěchu je nadšení, chut k realizaci a vize úspěchu, to za nás žádný kouč, lektor ani nikdo druhý neudělá.
Charlie

Odkedy som začala spolupracovať na projekte, evidentne vidím na sebe zmenu nielen ja. Pretože som pred narodeninami a to mám každý rok najťažšie obdobie v roku, veľmi mi projekt pomohol. Som lepšia v prokastinácii, v dennom režime, poctivo si afirmácie hovorím denne, všetko značím, našla som si svoj systém, ktorý mi pomáha. Nikdy by som neverila, čo dokáže takýto projekt so mnou urobiť…denne oveľa, oveľa viac komunikujem s anjelikmi, s pôdou, do ktorej sadím čokoľvek a vtedy nachádzam krásne srdiečkové kamienky. Mám za sebou ťažké 2 mesiace, veľa blízkych duši odišlo, napriek tomu, keď som bola úplne dole, tak som dvihla hlavu a smelo šla ďalej tak, ako voľakedy keď mi bolo ťažko….Ďakujem pekne Monika.
Vierka

Po každej lekcii som si povedala: WAU, nikdy som sa takto na svoj “biznis” nepozrela! Vďaka projektu FÉNIX som zistila, čo môjmu podnikaniu ešte chýba. Objavila som svoje strachy a prekážky – vypýtať si peniaze za prácu, obávala som sa, že si môj produkt nikto nekúpi, že všetko musím zvládnuť sama … Naučila som sa, že aj eBook ZDARMA – má svoju cenu, viem spraviť prieskum trhu, prelúskať kľúčové slová, pripraviť si procesnú mapu od nápadu až k cieľu, preskúmať cestu zákazníka. A cenotvorba ma dostala!
Projekt FÉNIX je presne to, čo mi otvorilo oči, ukázalo smer, posunulo v niektorých oblastiach a nasmerovalo na správnu cestu v mojom podnikaní.
Odporúčam!
Monika Gahérová

Ďakujem za možnosť zúčastniť sa tohto pilotného projektu, naozaj bol pre mňa veľmi prínosný a informácie, ktoré som vďaka nemu získala sú nenahraditeľné a pre mňa a na rozbeh môjho úspešného podnikania neuveriteľne dôležité. Keď chce človek veci robiť inak (úspešne, s láskou a radosťou, a v súlade so svojou cestou), tento projekt je presne to, čo potrebuje.
Linda

Bez nadsázky musím povedať (napísať), že tento projekt je absolútne úžasná vec!
Všetky informácie, ktoré boli poskytnuté na to, aby záujemca o podnikanie vôbec začal s podnikaním, sú vysoko profesionálne, celistvé, uložené do kompaktného, zmysluplného balíka, ktorý je zároveň ľahko pochopiteľný a realizovateľný.
V projekte nebolo nič opomenuté, boli rozobraté aj možné krízové situácie a bolo poskytnuté riešenie problémov. Informácie, ktoré boli v projekte uvedené, boli 100%-né, nebolo nič zamlčané alebo nedokončené. Ten, kto to myslí s podnikaním vážne, určite v tomto projekte nájde pevnú oporu, na základe čoho môže začať budovať svoj sen.
Eva

Čo mi projekt FÉNIX dal:
Vieru uskutočniť moje sny,
uvedomenie, že môžem ísť do toho tu a teraz,
fungujúce princípy, nástroje a znalosti, ktoré mi denne pomáhajú.
Čo mi projekt FÉNIX vzal: Moje strachy, ktoré ma brzdili na mojej ceste.
Monika, VEĽKÉ ĎAKUJEM
Juraj Buček (Trenčín)