Helenka napísala (o CD)
Veľmi by som sa Vám chcela z celého môjho srdca poďakovať, za Vaše CD veľmi mi pomohli. Majú neuveriteľnú moc a silu. Myslela som si, že keď na sebe stále makám, nemám čo čistiť, ale stále je dačo čistiť. Človek si to neuvedomuje. Som šťastná a vďačná, že som natrafila práve na Vás. Ste pre mňa veľkým darom, za čo som Vám veľmi vďačná. Ďakujem.

Veronika napísala (po terapii):
Ahoj Monika. Musím Ti napísať ešte dnes, lebo sa mi stal zázrak aj vďaka Tebe ! Bola som u teba na terapii a riešila som problém, prečo sa mi nedarí už vyše roka otehotnieť. V terapii som dostala odkazy od anjelov, čo mám zmeniť vo svojom živote a ja som sa podľa toho správala, aj keď veľké zmeny vo svojom živote som nerobila, nebolo treba. Monika, po mesiaci od terapie som si robila tehotenský test a si predstav, že som tehotná! Chcem sa s tebou podeliť o radosť, ktorú cítim. Vieš, ja som nemohla otehotnieť ani prvýkrát. A keď s som si prečítala v tvojej knihe Život s anjelmi stránku o tom ze keď žena tlačí na pílu, tak to blokuje, tak som urobila všetko preto aby som na to nemyslela. Odinštalovala som si plodný kalendár a všetky tieto srandy. Hneď v ten mesiac som otehotnela. Takže máš na svedomí obidve moje tehotenstvá a ja ti zo srdca ďakujem

Daniela napísala (po terapii):
Milá Monika, veľmi pekne ti ďakujem za tvoje vedenie pri dnešnej terapii. Vyjasnil sa mi zrak, ďakujem za všetko, čo ma v živote stretlo. Vďaka dnešným informáciám som pochopila veľa situácií a súvislostí z minulosti.

Katka napísala (knihy a CD):
Vašu prvú knihu „Život s anjelmi“ som si zaobstarala na odporúčanie. Žiadnu knihu som ešte neprečítala tak rýchlo ako túto. Počas čítania som mala pocit, že tú knihu píšete pre mňa. Ale to asi všetci :-), nakoľko je písaná tak úžasne jednoducho a zrozumiteľne. Keď som bola v polovičke, prihlásila som sa na odber vašich newslettrov a hneď po prvom bola moja reakcia „jéeeej, ona je ozajstná“. Tak veľmi sa teším, že ste reálna, že existujete a ešte k tomu na Slovensku 🙂 Po dočítaní knihy som ihneď bežala do kníhkupectva kúpiť aj pokračovanie vašej knižky a objednala som si 3 vaše CDčka. Ja som taká šťastná, že som vás našla 🙂 Keď ma moje deti vidia čítať, tak sa už pýtajú, či znova čítam o anjelikoch 🙂 Hoci som akýsi nováčik, čo sa anjelov týka, svojho anjela strážneho pri sebe cítim celý život. Ale až po prečítaní vašich kníh som sa začala prihovárať aj ostatným. Začala som viac relaxovať a meditovať. Vaše knihy mi dali toľko odpovedí na moje otázky, aj na tie nevypovedané a za to vám vlastne chcem len touto formou poďakovať. Zo srdca ďakujem ♥♥♥

Eva, účastníčka meditačného dňa napísala:
Chcem sa Ti veľmi pekne poďakovať za sobotňajšie stretnutie. Nebolo to školenie alebo seminár, bol to pre mňa dar. Dotiahnutie samej seba na vyššiu úroveň. Doteraz som plná vynikajúcich pocitov a lásky. Ďakujem.

Janka, účastníčka meditačného dňa napísala:
Po poslednom meditačnom dni (k téme hojnosť) som si urobila nástenku snov. Dala som si na ňu 2 veci: opatrovateľku pre naše zvieratá na jún, aby sme mohli spolu s partnerom ísť na dovolenku. Tá dovolenka bola tá druhá vec. Bez opatrovateľky to však pre nás nie je realizovateľné. Na veľký piatok nás navštívili rodinný priatelia aj s deťmi. Po chvíli vysvitlo, že dcéra má začiatkom júna štátnice a koncom mesiaca promócie. Na veterine! Najprv zo žartu som navrhla, aby prišla k nám na týždeň medzitým zrelaxovať a po pár dňoch sme sa skutočne dohodli. Mohla som si želať lepšiu opatrovateľku? Dnes som zajednala aj zaplatila dovolenku.
Skvelé. Ďakujem…

Martina napísala:
Mala som asi osem rokov úzkosti a rôzne fóbie. Bála som sa byť sama, odpadnutia, akejkoľvek straty kontroly nad situáciou, chorôb. Častokrát som nechcela odísť z domu, pretože som sa bála, že sa mi niečo stane a nikto mi nepomôže. Bola som tiež veľmi naviazaná na rodičov nechcela som sa veľmi stretávať s rovesníkmi. Bola som u Vás dvakrát, najprv na terapii a potom na anjelských stretnutiach. Odvtedy som vysadila denné antidepresíva (mám ešte jednu tabletku večer z dôvodu nespavosti). Nemám problém byť sama doma, ani cez noc, začala som cvičiť, znova vyhľadávať ľudí, obnovila som priateľstvo s najlepšou kamarátkou, schudla som a už nie som emocionálne závislá od rodičov. Urobila som pokrok, ale chcem sa pohnúť ešte ďalej. Od terapie cítim väčší vnútorný pokoj a viac verím sama sebe. Takže ďakujem a som rada, že prídem znova.

V. K. napísala:
Milá Monika, ďakujem za všetky Vaše maily. Konečne som našla odvahu Vám odpísať. Pri každom maile som mala nutkanie, ale som ho potlačila a neodpísala. Myslím že sa o to postarali moji anjeli, že Vám teraz píšem. Vždy ma zaujímali duchovné a nevysvetliteľné veci. Začínala som knihami Pozitívne myslenie a postupne sa mi dostali do rúk knihy od Doreen Virtue a od Lorny Byrneovej a naposledy knihy od Vás. Pri čítaní Vašich kníh som nemohla rýchlo postupovať, lebo ako vtedy, tak aj teraz som pre slzy nevidela na písmenká. Našla som odpovede na niektoré moje nevypovedané otázky. Začala som sa viac riadiť „intuíciou a nutkaním“. Moji anjeli sú úžasní, každý deň sa s nimi rozprávam, prosím o pomoc a ďakujem. V mojej duši nastal pokoj. Prestala som riešiť veci ktoré nemôžem zmeniť.

Majka, účastníčka meditačného dňa napísala:
Monika, ďakujem za včerajší meditačný deň. Bol to krásny deň a som rada že mi pán Boh a Anjeli dovolili prežiť ho u Teba. Rada sa zúčastním aj v budúcnosti meditačného dňa alebo iného podujatia, ktoré budeš organizovať.

Dada po terapii napísala:
Monika, tak mi dovoľ aby som sa ešte raz poďakovala Bohu, anjelom, že mi bolo cez Teba umožnené pochopiť a uvidieť tie skutočnosti v živote čo som si nabrala do svojho balíčka na učenie a pochopenie. Som nevýslovne vďačná nielen za seba aj za všetkých čo sa k Tebe dostali a dostanú a môžu svoju dušičku oslobodiť od trápenia – ak sa tak rozhodnú. Monika, to je také neskutočné – povedala by som – až dobrodružstvo, a má to veľa spoločné s mojím povolaním. Ibaže toto si sami režírujeme aj sa sami obsadzujeme do rolí aby sme čím lepšie pochopili to čo máme. A nakoniec, ak to zvládneme, nám hádam aj zatlieskajú tie svetelné bytôstky, ktoré nám tak vďačne pomáhajú. Tak vďaka.

MP po stretnutí napísala:
Milá Monika,
je mi veľkou cťou, že som Vás mohla spoznať osobne. Na ten deň budem ešte dlho spomínať (samozrejme len v tom najlepšom). Ste proste neskutočne úžasná osoba, inteligentná, sčítaná, energetická, proste odniesla som si od Vás neskutočnú energiu, a kľud v duši. To, ako ste dokázali moju duševnú pohodu a auru dať do poriadku, Vám chodí odo mňa obrovské Ďakujem! Veľmi Vás obdivujem, ste pre mňa niečo ako anjel v ľudskej podobe.

Po meditačnom stretnutí ROK Jedničky

Eva napísala:
Ahoj Monika. Chcem sa Ti veľmi pekne poďakovať za sobotňajšie stretnutie. Nebolo to školenie alebo seminár, bol to pre mňa dar. Dotiahnutie samej seba na vyššiu úroveň. Doteraz som plná vynikajúcich pocitov a lásky.

Zuzka napísala:
Ďakujem Monika, tvojim priateľským a usmievavým prístupom hneď od začiatku sa okamžite uvoľnili všetci zúčastnení, bolo príjemné cítiť to 🙂 Moja kamarátka, ktorá so mnou bola na stretnutí, je uzavretý človek – musí najprv spoznať ľudí, aby sa vedela otvoriť, – ale z meditačného dňa a z teba Monika, ako to prezentuješ, bola veľmi nadšená. 🙂 Takže spokojnosť zo všetkých strán 🙂

Janka napísala:
Veľmi pekne sa ti chcem poďakovať za včerajší deň. Dal mi presne to čo som potrebovala. Prechádzala som si rôzne fázy pocitov od pochybnosti až po utvrdenie že mám pri sebe anjela ktorý sa o mňa stará. Bolo to krásne. …videla obrys môjho anjela… Ešte raz veľmi pekne ďakujem a teším sa nabudúce.

Andrea napísala:
Veľká vďaka Ti za jednu úžasnú sobotu, na ktorej som sa znova utvrdila,že som tam mala byť. Neuveriteľne veľa mi dali meditácie, v ktorých som si vyriešila človeka,ktorého som ani riešiť nechcela, meditácia s našimi osobnými anjelmi bol sobotňajší bonus, čo som videla aj na iných dievčatách …precitnutie do svojho vnútra, dotyku lásky k sebe aj k iným, spoznaniu nových dimenzií, spojenie so svojím anjelom a získanie osobného daru od neho…to všetko a samozrejme ani pocity nedokážem zahrnúť do slov…. Veľa som sa naučila aj z našich rozhovorov, otázok a odpovedí , ktoré si nám zodpovedala medzi meditáciami … Našla som odpovede na moje doteraz neisté tápanie,čo sa anjelov a komunikácie s nimi týka, čo sa planéty Zeme, vibrácií a energií týka … Dnes sa cítim vyrovnane v úžasnej harmónii s vedomím, čo je mojim poslaním…

Po besede

Milá Monika,
chcem sa ešte raz poďakovať za krásny večer a skvelú besedu v Banskej Bystrici, mala svoje čaro a dušu. 🙂  Prajem Vám nech sa Vám naďalej darí a máte stále viac a viac energie pre svoje posolstvo na zemi. Ja som začala čítať knihu a doslova ju hltám po stranách. Ste výnimočný človek a som veľmi rada, ze ste zavítali do BB a mala som možnosť Vás osobne vidieť, počuť a naučiť sa novým veciam. Ešte raz za všetko ďakujem.
Vaša Maťka 🙂


Po stretnutí – odkazy od anjelov:

Milá Monika,
je mi veľkou cťou, že som Vás mohla spoznať osobne. Na ten deň budem ešte dlho spomínať (samozrejme len v tom najlepšom). Ste proste neskutočne úžasná osoba, inteligentná, sčítaná, energetická, proste odniesla som si od Vás neskutočnú energiu, a kľud v duši. To, ako ste dokázali moju duševnú pohodu a auru dať do poriadku, Vám chodí odo mňa obrovské Ďakujem! Veľmi Vás obdivujem, ste pre mňa niečo ako anjel v ľudskej podobe.
Do skorého videnia, MP


Po hĺbkovej terapii:

Monika, tak mi dovoľ aby som sa ešte raz poďakovala Bohu, anjelom, že mi bolo cez Teba umožnené pochopiť a uvidieť tie skutočnosti v živote čo som si nabrala do svojho balíčka na učenie a pochopenie. Som nevýslovne vďačná nielen za seba aj za všetkých čo sa k Tebe dostali a dostanú a môžu svoju dušičku oslobodiť od trápenia – ak sa tak rozhodnú. Monika, to je také neskutočné – povedala by som – až dobrodružstvo,  a má to veľa spoločné s mojím povolaním. Ibaže toto si sami režírujeme aj sa sami obsadzujeme do rolí aby sme čím lepšie pochopili to čo máme. A nakoniec, ak to zvládneme, nám hádam aj zatlieskajú tie svetelné bytôstky, ktoré nám tak vďačne pomáhajú. Tak vďaka.
Dada

…prišla som domov v poriadku, unavená, ale spokojná a šťastná. Nevedela som, čo mám očakávať alebo čo má čaká, no naše sedenie bolo niečo neopísateľné, oslobodzujúce, povzbudivé…Ďakujem, že ste mi umožnili vidieť a stretnúť sa s dušou kamarátky, mne sa to nedarilo…Ďakujem, že ste vniesla do mojej duše kľud a mier a aj vedomie, že všetko, čo sa okolo mňa deje je v poriadku a že si to všetko iba nenamýšľam. Veľmi pekne Vám ešte raz ďakujem a želám pekný deň.
Lenka


Z listu účastníčok meditačného dňa:

Už po minulom meditačnom dni som zistila, a je to príjemné zistenie, že všetko, čo sa  od Teba naučím, aplikujem potom s úplnou ľahkosťou a vedome vo svojom každodennom reálnom živote. Začala som to praktizovať vo vzťahu k iným ľuďom a situáciám. Za toto som Monika veľmi vďačná, pre mňa to veľa znamená.  Spomeniem si, čo som počula a snažím sa riadiť tými radami, ktoré nám odovzdávaš. Fakt to funguje. V poslednom čase sa viac pozorujem a snažím sa žiť viac vedome. Presne ako si nám hovorila, že je to v našom myslení, snažím sa ovplyvňovať svoje myšlienky, meniť na pozitívne, učím sa to. Veľmi sa mi páči Monika, keď rozprávaš svoje príbehy a ako si to zvládla, je to zaujímavé a poučné aj pre nás.  Teóriu síce poznám z kníh, ktoré som prečítala, doma ich mám už veľa, ale na praktickom príklade sa dá lepšie pochopiť. Meditácie sú perfektné. Doteraz som také intenzívne nezažila. Tento spôsob učenia, Monika, akým nás vedieš Ty, spolu s anjelmi,  je mi veľmi blízky a vyhovuje mi.
Zuzka

Milá Monika,
chcem sa ešte raz touto cestou poďakovat za príjemne strávený meditačný deň. Určite vrelo odporúčam každému! Je potrebné sa vzdelávať a hľadať odpovede na otázky, ktoré nám vŕtajú v hlávkach, mne naše stretnutie dalo v tomto smere nové impulzy a podnety. Verím, že sme sa nevideli naposledy!
Želám len to najlepšie!
Katka


Milá Monika,
včera som rozmýšľala a uvedomila som si, že ani sekundu som neváhala, či sa opakovane prihlásim na Deň s anjelmi a teda aj s TEBOU. Čím som staršia, tým viac preberám, kam idem…
A aj keď sa snažím existovať s tým, že všetko je tak, ako má byť, náhody neexistujú a základ je pozitívna myseľ a láska, vydýchla som si až potom, keď si mi potvrdila objednávku. A aj pre sestru! Ja sa naozaj teším, akoby som išla na nejakú oslavu. Je to krásny a povznášajúci pocit byť pri Tebe, vtedy cítim že my ľudia a svet môžeme byť naozaj lepší. Snáď aj mne sa podarí k tomu nejako máličko prispieť, veľmi si to prajem. Ďakujem.
S láskou. RM


Milá Monika,
ešte raz Vám ďakujem za meditačné stretnutie v Bratislave. Bolo úžasné a plné zážitkov. Už sa teším na ďalšie stretnutia. Ste úžasná žena, plná lásky a pozitívnej energie.
Oľga


To, čo som prežila na meditačnom stretnutí s Tebou je úžasné. Myslím, že sa niečo pekné vo mne naštartovalo. Každý deň meditujem, čistím čakry a osobný priestor. Anjelov sa pýtam o radu a ono to funguje! Doteraz som si nevedela predstaviť ako je to možné!
Gabriela


Milá Monika,
ďakujem za úžasný deň, veľmi veľa pre mňa znamenal. Klobúk dolu pred Tvojimi znalosťami a skúsenosťami nielen v odbornej pozemskej sfére!
Marta


Milá Monika,
vrúcne ďakujem za úúúžasny meditačný deň, ktorý som zažila. Vďaka Tvojej prečítanej knihe PREBUDILI MA ANJELI, Tebe a anjelom som na meditačnom dni dostala odpovede, ktoré som dlho hľadala a pochopila situácie, ktoré sa mi v živote diali. Je až neuveriteľné, ako si mi pomohla, aby som sa v novom poznaní posunula ďalej. Dnes môžem zodpovedné prehlásiť, že mám pocit, akoby sa nado mnou otvorili nebesá. Mnohé situácie nadobúdajú úplne iný rozmer. Presviedčam sa o tom, ako mi anjeli pomáhajú. Vďaka Tebe som našla cestu k ním a pocit, že sú so mnou je nádherný…Ďakujem Monika.
Priala by som si, aby o Tvojich meditačných dňoch vedelo čo najviac ľudí, ktorí by odchádzali tak šťastní, vyrovnaní, plní dojmov a pokoja, ktorý z Teba vyžaruje ako ja a celá naša skupina úžasných ľudí, ktorých som spoznala na meditačnom dní vďaka Tebe. Ďakujem Monika. Ďakujem, že si.
S láskou
Vierka z Košíc


O CD  Stretnutie s anjelom

Milá Monika.
Už pár dní som mala akési „ťažké“ dni, keď sa aj snažíte nájsť pokoj a akúsi cestu von, alebo lepšie povedané tú správnu cestu,ktorou ísť,pocítiť lásku a vedieť, že idete správne… Dnes sa mi naskytol čas a akési nutkanie pustiť si vaše cdčko Stretnutie s anjelom…a je neopísateľné, aký pokoj zavládol v mojej duši,pocit, že všetko je dobré a ja to zvládnem…Ďakujem…Prajem krásne dni…
Iveta


O knihe

Milá Monika ďakujem Vám, za venovanie v knihe Prebudili ma anjeli, už som ju prečítala a môžem povedať, že sa mi opäť rozšíril obzor v ponímaní tohto sveta, prečítala som aj väčšinu kníh, ktoré v knihe spomínate, a musím povedať, že táto vaše mi prirástla tiež k srdiečku, veľmi dobre sa čítala a bola taká zrozumiteľná. a idem si objednať aj vašu druhú knižku a teším sa na ňu. a ďakujem tiež anjelom, že ma priviedli na vašu stránku!
Anita

Pekný večer Vám želám pani Monika. Vaša kniha ma veľmi ohromila a chytila ma priamo za srdce. Píšete o svojich zážitkoch tak pútavo, až má človek potrebu spoznať Vás osobne aby sa ho dotklo čaro vašej osobnosti. Priznám sa, že aj ja som patrila k ľuďom, ktorí neverili v Božiu existenciu a na anjelov. Ale za posledný rok som postupne prešla na úplne iné zmýšľanie a Vaša kniha, ktorú som dočítala pred pár dňami k tomu výrazne prispela. Prajem Vám veľa úspechov pri ,,otváraní očí,, u ľudí, ktorí ešte neuverili. Ďakujem a teším sa na ďalšiu knižku.
Zuzana z Martina

Dobrý deň ,chcela by som sa vám poďakovať už len za to že ste danú knihu napísali a vydali. Veľmi mi pomohla.
Karin

Milá Monika, knihu „Prebudili ma anjeli“ som si vybrala intuitívne k 40. narodeninám. Intuícia nesklamala, kniha je úžasná :))) Dočítala som ju pred pár dňami, ale stále v nej listujem, odpisujem si z nej, nosím ju so sebou:)))A meditačné CD som si práve objednala a už sa na ne veľmi teším.
S pozdravom, Nataša

Mila Monika:-)rada by som sa vám poďakovala za túto nádhernu knihu:-)je plná lásky, povzbudzu júca aj pre nás obyčajných ludi:-)je dobre vedieť ze aj medzi nami sú tak trochu anieli,v ľudskej podobe a človek kráča smelšie v pred:-)po prečítaní knihy som sa až znášala a mala som chuť spievať a tancovať:-)kiežby všetci ľudia žili tak aby boli len šťastný,prosili a ďakovali:-)dve čarovné slovíčka ktoré robia zázraky:-)prajem vám zo srdca všetko len dobré,a ďakujem že tak pomáhate ľuďom:-)ste taky anjel na zemi:-)
Andrea

Vašu druhú knihu (Život s anjelmi) som rýchlo prelúskala – môžem povedať, že to nie je prvá kniha, ktorú som čítala s touto tematikou a z mojich skúsenosti sa autori častokrát opakujú, lebo veď je to jeden princíp a každý ho vníma podobne a s takou láskou ako vy.
Ale musím uznať Monika, máte úžasný dar zrozumiteľné opísať pocity, ktoré v mnohých ľuďoch ostávajú len nepomenovanymi pocitmi. Dokážete dať meno veciam, o ktorých si mnohí len myslia, že existujú. Vaša druhá kniha je pre mňa ďalšou inšpiráciou a ďalším schodom k nekonečnému poznaniu svetla, lásky a viery v samu seba.
Daniela

Dobrý deň,
prave som dočítala Vašu knihu a mam pocit,že Vam musim podakovat za to co citim. dodala mi obrovsky pokoj a fascinovala ma veta ktora bola na konci ktora znie : tato kniha sa vám nedostala do ruky nahodou…Je to pravda, dakujem že som ju mohla citat.prajem vela stastia
Jana


Monika,
…našla si ma Vaša knižka Život s anjelmi. Veľmi mi pomohla. Vaša knižka je veľmi, veľmi, veľmi dobrá. Už som ju odporúčala svojim kamarátkam a tiež svojim dcéram. 🙂 Je napísaná štýlom ktorý pochopí každý, a je v nej veľa príkladov z Vašej praxe. Ďakujem anjelikom za to, že mi ju „nenápadne podstrčili “ a ďakujem Vám, že ste ju napísali.
Miriam


…. Keď mi je ťažko idem si kúpiť nejakú dobrú knihu a tentokrát som siahla po vašej knihe Prebudili ma anjeli. No musím napísať, že knihu som prečítala za jeden večer a na druhý deň som si šla kúpiť aj druhú Život s anjelmi. Tiež som knihu bleskovo prečítala a rozhodla som sa, že Vám musím napísať a hlavne poďakovať že pri čítaní vašej knihy som cítila úľavu a našla som v sebe  akýsi pokoj.
Gabika


Milá Monika,
prečítala som obidve Vaše knihy, bola na Vašej prednáške a vypočula som aj motivačné cd a meditačné tiež. Myslím, že žiadne iné knihy má tak neovplyvnili a nevliali nádej a neposilnili vieru v Boha. Ďakujem anjelom a Vám Monika, že ste spoločne vytvorili niečo, čo môže ľuďom pomôcť žiť život v láske, zdraví a harmónii. A tak aj ozdraviť svet. Teším sa na Vaše meditačné stretnutia v budúcom roku.
S láskou Gabika


Milá Monika,
….Ja som s takou milou detskou radosťou šla toho dňa z pošty kedy mi balík prišiel, že keď si spätne spomeniem, možno som si cestou aj skackala od radosti a zvedavosti 🙂 Vaša kniha (Život s anjelmi) je úžasná!!! 🙂 a nesmierne má potešil aj Vás obrázok..nevedela som sa vynadívať a vynachytať ho 🙂 má krásne miesto pri kvietkoch v izbe. Robíte mi veľkú radosť…Vy, aj anjeli..velikánske ďakujem! 🙂
Veronika


Milá pani Monika,
práve som dočítala Vašu knihu Prebudili ma anjeli. Vaša kniha vo mne zanechala veľmi silné pocity, ktoré sa ťažko opisujú. Nemôžem povedať, že by som neverila vo veci, ktoré opisujete vo Vašej knihe, v Boha, v anjelov, ale nikdy som sa o to toľko nezaujímala, až kým sa mi Vaša kniha nedostala do rúk. Na základe nej som si uvedomila veľa vecí a našla som odpovede na mnohé otázky vo svojom živote. O anjelov som sa veľmi nezaujímala, ak mám pravdu povedať, ale vďaka Vašej knihe, už viem, že existujú…Želám Vám, aby mali ľudia po prečítaní Vašich kníh také pozitívne pocity ako mám ja, neprestávajte odovzdávať odkazy od anjelov ľuďom, ktorí to potrebujú ako aj ja, lebo ste dostali neskutočný dar – pomáhať ľuďom takýmto spôsobom. Želám Vám veľa síl, veľa energie, ktorú odovzdávate druhým ľuďom, veľa lásky, ktorú v sebe máte a veľa zdravia….
Lenka


Veľmi pekne ďakujem, že ste, že sa delíte so svojím darom s nami, lebo aj keď nie so všetkým som sa stotožnila, po prečítaní som mala pocit, že ste akoby moju súčasťou – neviem to ináč nazvať. Prajem Vám veľa odvahy a chuť písať tak pekné knihy.
Eva


Milá Monika,
Ešte som ani nedočítala Vašu knihu, ale cítim sa pri nej ako ten chlapec co čítal nekonečný príbeh a nevedel sa od neho odlepiť. Ďakujem za to, ze ste túto knihu napísali, lebo pre mňa má obrovský zmysel. Prajem Vám veľa, veľa anjelských zážitkov!
Daniela


Čítal som vašu knižku s názvom Prebudili ma anjeli. Veľmi ma oslovila a hlavne presvedčila, ako vie byť vo svojej podstate život jednoduchý, ako sa cíti človek šťastnejší, keď si uvedomí, že všetko čo sa deje má svoju príčinu a v neposlednom rade, že človek si môže meniť svoj život sám, pretože je v skutočnosti jeho strojcom. Zo srdca vám želám, ešte veľa inšpirácie vo vašom osobnom živote a nech aj naďalej je vaša pomoc tu pre tých, ktorí ju potrebujú.
Peťo


…..Cítila som, že Vám mám napísať a že nielen ľudia na Slovensku vedia o Vás a o Vašej knihe, ale aj v zahraničí. Prostredníctvom takýchto kníh ako je napr. Vaša, ľudia sa začnú zobúdzať zo sna a to je dobre. Začnú pozerať na život inými nie len materialistickými očami a že existuje niečo medzi zemou a nebom. Nie sme sami, nemusíme cítiť strach, máme brať život ako zábavu a rozvíjať naše srdce. Konečne som oslobodila svoj um a pohľad na veci okolo seba.
Ďakujem Vám, že ste počúvli svojich anjelov a napísali túto knihu a začali žiť „iným“ životom.
Alena


…Keď som na internete hľadala niekoho, kto by mi pomohol v mojej (pre mňa) zúfalej situácii (rúcal sa mi celý môj súkromný aj pracovný život), tak som sa dostala na tvoju stránku, kde ma zaujali motivačné CD zo série Dokážete to, ktoré som si aj objednala spolu s knihou Prebudili ma anjeli. Už po vypočutí CD som si povedala, že všetko sa zmení k lepšiemu! Kniha Prebudili ma anjeli je úžasná, lebo mi pomohla nájsť cestu k anjelom, ktorí mi teraz pomáhajú. Veľká zmena v mojom myslení nastala až po našom osobnom stretnutí, kde si mi sprostredkovala odkaz od anjelov, ktorý nosím stále v hlave a snažím sa, aj keď mi to ide ťažko a pomaly, držať ich odkazu. Verím, že mi anjeli budú vo všetkom pomáhať.
Marika


…Vaša kniha je jedným slovom úžasná… 😉 ale ako to asi poznáme, ľudské slová málokedy ak vôbec niekedy dokážu presne vypovedať tie skutočné pocity a hocaké slová či vety by boli nepostačujúce… V knihe toho bolo tak veľa, úžasných zážitkov, slov a informácií a miestami mi vyšli aj slzy…šťastia samozrejme 😉 Myslím, že plne chápem prečo Vám anjeli pomohli s myšlienkou napísania knihy…určite otvori oči viacerým ľudom a spoznajú a pochopia viac každý sám seba… Je toho tak strašne veľa, čo by sa dalo k tej knihe povedať, ale slová by beztak veľa nepovedali …odporúčam určite prečítať, beztak to každý pochopí natoľko, koľko je momentálne schopný uniesť…a tak po svojom… Želám Vám veľa krásnych zážitkov a úspechov, koľko sa len dá 😉
Erika


Pekný večer Vám želám pani Monika.
Vaša kniha ma veľmi ohromila a chytila ma priamo za srdce. Píšete o svojich zážitkoch tak pútavo, až má človek potrebu spoznať Vás osobne aby sa ho dotklo čaro vašej osobnosti. Priznám sa, že aj ja som patrila k ľuďom, ktorí neverili v Božiu existenciu a na anjelov. Ale za posledný rok som postupne prešla na úplne iné zmýšľanie a Vaša kniha, ktorú som dočítala pred pár dňami k tomu výrazne prispela. Prajem Vám veľa úspechov pri „otváraní očí“ u ľudí, ktorí ešte neuverili. Ďakujem a teším sa na ďalšiu knižku.
Zuzana z Martina


Milá pani Monika,
Vaša kniha o anjeloch ma tak zaujala, že som sa rozhodla napísať Vám. Nemám nejaké skúsenosti, žiaľ, ale úplne ma očarila. Ste nesmierne inteligentná, úctihodná osoba, a rada by som sa s Vami aj zoznámila. Robievate aj nejaké posedenia alebo besiedky? Prajem Vám všetko dobré do budúcnosti, a budem sa tešiť aj na Vaše ďalšie knižky.
S pozdravom Monika


Drahá Monika,
práve som dočítala Vašu knihu. Pracujem ako letuška a čas na knihy nemám i keď rada čítam a mám ich tu snáď desať, no nedočítala som ani jednu. Vašu knihu som si sem priniesla a dala do nočného stolíka, že veď raz ju otvorím. Monika, Vašu knihu som prečítala v priebehu týždňa, každý večer pred spaním som si prečítala 20-30 strán a zaspala som po nej úplne úžasne. Vytvorila som si aj vlastnú meditačnú plošinku a už 2x sa mi podarilo meditovať. Vždy som cítila anjelov pri sebe a neskutočne v nich verím, no po prvýkrát ako som teraz meditovala a prosila ich o silu a lásku som zacítila zreteľnú úžasnú vôňu kvetín! Len prvýkrát ako som sa nadýchla, potom už nie… Cítim, že vo svojich 24 rokoch mám takisto poslanie, cítim obrovskú lásku a nutnosť pomáhať ľuďom stále, len takisto ako ste na tom boli aj Vy, neviem ako na to a čo mám robiť. Napísali ste tú knihu tak krásne, viem, že denne dostávate množstvo mailov a poďakovaní, no berte úprimne s radosťou od srdca aj tento môj mail. Som vdačná mamine, že mi kúpila Vašu knihu, anjeli nám stále pomáhajú v ťažkých chvíľach, ktoré sme prežili minulý rok ale aj teraz, keď už sa cítime silné. Monika, prajem si mať také Svetlo v srdci ako Vy. Úprimne zo srdca si to prajem a žiadam o to svojich anjelov, i keď tiež neviem s nimi komunikovať no verím, že jedného dňa sa mi to podari.
S úctou a láskou, Erika


Dobrý deň, pani Monika,
práve som dočítala Vašu knižku „prebudili ma anjeli“. Za dva dni bola prečítaná. Je neuveriteľné, aké množstvo podobných, ba až rovnakých situácií sme zažili my dve. Niekedy mi naskakovala až „husia“ koža. 🙂 Vo veľa situáciách som sa našla, spoznala samú seba. Chcela by som Vám poďakovať za napísanie tejto knihy, pretože veľa situácií, ktoré som aj ja zažila, som si nevedela vysvetliť a ani nikto mi ich nevedel objasniť, čo sa mi stalo.
S láskou Elena


Dobrý deň Monika,
počas Veľkej noci som dočítala Vašu knihu a píšem Vám, lebo je krásna. Priznám sa, ze som Vás vôbec nepoznala a dozvedela som sa o Vás a Vašej knihe na Liečivom divadle Gabriely Filippi v BA. Tam ste mi knihu podpisovali a napísali ste mi tam aj odkaz od anjelov. Už keď som čítala prve slovko, vedela som čo bude nasledovať. Bol to pre mňa veľmi silný okamih. Mala som pocit, ze mi niekto rozumie aj bez toho, aby poznal môj príbeh a aj to, čo teraz prežívam. Ešte teraz sa mi tlačia slzy do očí, keď Vám píšem… Keď som čítala Váš príbeh, niektoré časti sa mi zdali neuveriteľné, mala som pocit, že čítam riadky o sebe. Tak veľa toho, čo som nedokázala popísať, pomenovať ste popísali Vy. Veľmi si Vás vážim a obdivujem za to, že ste vyšli s kožou na trh. A práve tu, na Slovensku, kde keď človek spomenie anjelov, Boha, Lásku, Vesmír tak na neho niektorí ľudia pozerajú, či náhodou nespadol na hlavu:-)
DK


Dobrý deň Monika,
pred chvíľou som dočítala túto skvelú knihu a som veľmi rada, že ste všetko takto úprimne napísala. Rok 2010 aj u mňa bol veľmi významný… K meditácii som sa od začiatku dostávala ľahko… Často som plakala pri meditácii – ďakujem za Vašu úprimnosť v knihe. Anjelom som začala ďakovať až po prečítaní Vašej knihy a tiež ich prosím o pomoc. Hoci ich nevidím, myslím že sú priehľadní a pri mne sú takí vyšší. Ďakujem a želám všetko najlepšie v živote.
Milka


Dobrý deň pani Monika,
Každé ráno pozerávam teleráno a raz som tam videla Vás, počúvala som o Vašej knihe, ani neviem prečo hneď v to ráno som pobehala kníhkupectvá a chcela som si osobne prezrieť Vašu knihu. Od malička ma lákalo také to duchovno, duchovia, neskôr veštenie… Lenže stalo sa niečo čudne čo si neviem vysvetliť, keď som si v kníhkupectve pozerala Vašu knihu, videla som v nej úplne niečo iné ako tam bolo. Videla som v nej rôzne meditácie a postupy ako meditovať, a z tohto dôvodu, keďže som sa dovtedy meditáciám vôbec nevenovala som knihu vrátila späť na poličku. Zmätená som išla do roboty, aj keď som mala veľkú túžbu kúpiť si Vašu knihu, o tieto pocity som sa podelila s kolegyňou a najlepšou kamarátkou v jednom. O pár dní mali prísť Vianoce a ja som si pod stromčekom rozbalila práve Vašu knihu, bola práve od mojej najlepšej kamarátky. Ale keď som ju prelistovala doma zistila som, že je iná ako ta čo som videla ja a tak som ju schuti začala čítať… Pár krát ma dojala k slzám, doliala pozitívnu energiu a pokoj. Láska, ktorá srší dá sa povedať z každej vety mi neskutočne učarovala. Ja som Vám vlastne chcela touto cestou z celého srdca poďakovať. I keď nemám taký dar ako Vy, ale aj napriek tomu viem že anjeli pri mne stoja odmalička, len by som im chcela rozumieť viac…
Prajem Vám krásny deň, alebo večer a ešte raz Vám patrí veľké ĎAKUJEM.
Stanislava


Nezvyknem písať niekde hodnotenia alebo recenzie, pretože čo človek – to iný názor a vkus. No túto knihu Vám naozaj ODPORÚČAM. Priznám sa – aj ja som ju začala čítať zo zvedavosti – pani Jakubeczovú väčšina z nás pozná ako autorku iného zamerania. No aké bolo moje PREKVAPENIE! Monika (dúfam, že mi autorka prepáči toto familiárne oslovenie 🙂 ) má totiž neuveriteľný dar sprostredkovať iným pocity, vnemy a situácie, ktoré sa veľmi ťažko opisujú, pretože sú tak úžasné, že ich je veľmi ťažko opísať. Áno, aj ja som čakala, že v knihe bude „výcuc“ z múdrych kníh – ale NIE JE TO TAK! Monika opisuje svoju vlastnú skúsenosť, svoju vlastnú Cestu. A každý vieme, že kto sa raz na takúto cestu vydá, prejde si množstvom kníh, kurzov, situácií a pod. Naozaj KRÁSNA kniha! Preto, ak nad ňou váhate, Vám ju s čistým svedomím ODPORÚČAM.
Zuzana


…práve som dočítala Vašu knihu. Ďakujem za tento úžasný dar, ktorý som v podobe Vašej knihy obdržala. Pri čítaní som hltala každé slovko a za dva dni som knihu prečítala. Pri posledných stránkach som už usedavo plakala. Celá kniha je plná užitočných návodov a rád, čo si nesmierne cením.
Denisa


Dobrý deň, práve som dočítala Vašu knihu a na konci som sa rozvzlikala. Je úžasná, konečne niečo aj od slov. autorky. Monika, máte úžasnú odvahu, ktorá mne chýba. Ďakujem.
Vera


Vždy keď kupujem knihy tak v nich listujem a čítam si aby som sa vedela rozhodnúť. Už som mala vybratú knihu od Paula Coelho a zrazu mi skrížila cestu Vaša kniha ,,Prebudili ma anjeli,,. Otočila som sa ku knihe, založila vybratú, vzala ju a išla zaplatiť…..:-) Ďakujem za super čítanie, na Vianoce som ju mala celú prečítanú a ako to zvykom býva u krásnych kníh, idem si ju prečítať ešte raz.
Kristína


Vážená pani Monika,
včera som dočítala Vašu knihu a chcem Vám poďakovať. Podakovať za odvahu, že ste ju napísali a tým prehovorili o téme, ktorú mnohí vyhľadávame, ale nedokážeme sa o nej otvorene (s každým) rozprávať. Vieme, že „niečo“ vnímame inak, ale bojíme sa, že by nás mnohí nepochopili, prípadne vyhlásili za bláznov. Vo Vašej knihe ste mi potvrdili veľa vecí, ktoré vo vnútri cítim, resp. ktoré sa prihodili mne samotnej. Vaša kniha ma doslova v regáli pritiahla a priam som ju „zhltla“ na posedenie. Náhody neexistujú…Vaša kniha mi prišla do rúk, aby som sa posunula ďalej. Veľká vďaka za Vašu otvorenosť a úprimnosť! Prajem Vám všetko dobré!
Andrea


Knihu som prečítala jedným dychom. Je to jednoducho úžasná kniha, taká, ku ktorej sa budem vracať. Je krásna zvonka aj zvnútra. Ešte raz ďakujem. Monika, želám Ti veľa síl a pokoja.
Miriam


Ďakujem veľmi pekne, že ste dali na papier svoje prežitia. Som presvedčená ze tak, ako ja som vo Vašej knihe objavila kus seba, tak to cítia aj iní a budú šťastní tak, ako ja, že nie sú sami.
Zita


Knižka sa číta veľmi dobre…. chvíľami je to akoby knižka o spirituálnom svete a chvíľami akoby ju písala dlhoročná autorka románov….. namiešané je to vo veľmi príjemnej forme ….. Moja mamina „zhltla“ tvoju knižku za dva dni a potom sa vypočula CDčko a nešetrila chválou…. bolo to tiež veľmi pozitívne….. Chcela som tým povedať, že oslovuješ široké spektrum ľudí, včetne kategórie „vek“. Prajem ti veľa pracovných úspechov, pozitívnych stretnutí a nech rozhovory s anjelmi obohacujú nielen tvoj život ale aj život ľudí, ktorých máš rada.
Bibiana J.


Dobrý večer, pred chvíľou som dočítala vašu knihu Prebudili ma anjeli a chcem sa Vám poďakovať veľmi ste ma potešili a príjemne som sa cítila pri čítaní… Volám sa takisto Monika a mám 36r a stále sa hľadám a dúfam, že sa nájdem aj ja… Už mám nejaké skúsenosti a neviem akou cestou sa mám vydať… Eešte raz ďakujem a už som ju posunula aj manželovi, prajem pekný večer.
S pozdravom Monika


V dnešnej dobe každý hľadáme pokoj v svojej duši a Vaša kniha Prebudili ma anjeli je na tejto ceste úžasným sprievodcom. Viem, že sa ešte musím veľa učiť a je pre mňa určite šťastím, že sa táto kniha stala súčasťou môjho hľadania. Veľmi pekne ďakujem.
Alena


Knihu, Prebudili ma anjeli, som prečítala… Dozvedela som sa veľa zaujímavých pohľadov na dianie mimo naše fyzické telo a jeho vplyv na náš život. Vždy ma to zaujímalo a stále hľadám odpovede a vysvetlenia určitých udalostí. Kniha mi otvorila nové možnosti a intenzívnejšie som si uvedomila, že moje „racio“ mi bráni prekročiť prah do inej dimenzie. Verím, že je Boh nado mnou a pomáha mi, ale som veľmi netrpezlivá. Chýba mi schopnosť meditovať. Možno je to tým, že môj život je v neuveriteľnej špirále chybných rozhodnutí z minulosti, ktoré pohlcujú celú moju myseľ. Uvedomujem si, že som netrpezlivá a tiež, že ostávam v stereotypoch, o ktorých viem, že ma oberajú o energiu a vnútorný pokoj, no zatiaľ sa mi nedarí zmeniť to, ide to veľmi pomaly. Monika, za knihu vrúcne ďakujem. Dala mi silu a odhodlanie pracovať na svojej premene intenzívnejšie, uvedomujúc si, že nie som sama, že sú pri mne anjeli, len im musím otvoriť svoje srdce a veriť, že všetko je tak ako má byť, aj keď mám iné očakávania. Ešte ma čaká dlhá cesta k poznaniu, ktoré si Ty už zažila a vnímaš. Želám Ti aby Ťa anjeli vždy sprevádzali.
Katarína


Ahoj Monika,
prečítala som knihu. Je úžasná. Z každej strany cítim tvoj pozitívny postoj, vieru, lásku a úsmev. V knihe mám záložky a vraciam sa k niektorým častiam napr. k strane 98. Riadim sa ňou a veľmi mi pomáha. CD-čko počúvam takmer každý deň. V živote nič nie je náhoda… Prajem ti len to najlepšie.
Hajnalka


Knihu som „zhltla“. Je pútavo napísaná a dozvedela som sa tiež, že Moniku hlboko dojímali stretnutia s týmito bytosťami a ich odkazy. Nepochybne museli by veľmi emotívne a takto na mňa zapôsobila aj táto kniha. Odporúčam každému, kto sa zaoberá touto problematikou alebo má o ňu záujem. Je fajn vedieť, že nám má kto pomôcť 🙂
Želám veľa úspechov, Marta


Ahoj Monika,
práve som dočítala Tvoju knihu, v podstate som ju zlupla s malými prestávkami na jeden šup, bola som prekvapená ako rýchlo a ľahko sa mi čítala. Pripisujem to tomu, ze to o čom píšeš mi bolo veľmi blízke a v niektorých popisovaných udalostiach som videla samu seba. Možno ešte pred rokom by sa mi tie slová zdali dosť čudné, ale dnes je to úplne inak. Počas dna som si vypočula aj priložené CD a pod vplyvom knihy aj CD som si aj vyronila zopár slzičiek… , ale nebol to smútok, neviem presne popísať ten pocit, bolo to niečo ako „to je neskutočné čo sa deje“.. :-). Je naozaj fascinujúce a miestami až neuveriteľné čím všetkým si prešla a aké úžasné veci sa vynorili v Tvojom živote. U mňa to zďaleka nie je také, ale rozumela a cítila som všetko o čom píšeš. Verím na anjelov a viem, že sú pri mne. Aj napriek tomu, ze som stále človek plný pochybnosti, každým dňom sa presviedčam o tom, že práve anjeli mi pomáhajú… Prajem Ti, aby sa kniha predávala a priniesla každému, čo si ju kúpi niečo čo práve v danom momente potrebuje.
Eva


Dobrý deň, Monika
Vašu knihu som zhltla sa jeden nádych. Ďakujem za ňu a za čisté pochopenia po prečítaní. Svoju úlohu ste zvládli výborne. Životy sa naozaj menia a hodnoty tiež. Dnes v noci som v sne prežila vlastnú smrť a bolo to príjemné. Alebo to bol iba sen, ktorý sa opakoval dvakrát po sebe so silným zážitkom…
Darina


Milá Monika.
V prvom rade chcem poďakovať za úžasnú knihu, ktorú som prečítala ako sa vraví na jeden šup. Kniha “ Prebudili ma anjeli “ je poďakovanie odo mňa Bohu,  anjelom a Vám 🙂 Táto kniha jednoducho musela byť napísaná pre všetkých, ja som sa v nej našla, odpovede, situácie, príbehy, je v tej knihe aj môj život.
Aj ja mám 40 práve tento rok a práve v roku 2012 som sa začala prebúdzať, ale rok 2013 ma zobudil 🙂
Áno, duchovná cesta je ťažká, ale zároveň tak to má byť, učí nás VÁŽIŤ si život, lásku a to všetko sme my, lebo ako sám Boh povedal: Ja som Boh a Boh som ja.
Kniha, ktorú ste napísala, jednoducho musela prísť, tie odpovede a to všetko ako je tam opísané, to je proste plno odpovedí, radostí a hlavne toto je posolstvo.
Milá pani Monika vedela by som tu sedieť a písať svoje dojmy a precítenie, môžem povedať, že na Vašej knihe som sa smiala, plakala a hlavne som ju preciťovala…za čo Vám ďakujem. Prajem si a dnes už hovorím, že viem. Donedávna to bolo verím… a tak viem, že ľudia a spoločnosť sa prebúdzame stále viac a viac a som rada a preto si prajem, aby každý kto sa prebudí vedel 🙂
Ďakujem Vám, našla som veľa odpovedí, ale aj veľa veľa sily. Prajem Vám ďalšiu inšpiráciu na ďalšiu úžasnú knihu, na ktorú sa určite budem tešiť.
Ďakujem Vám ešte raz, prajem Vám veľa životných úspechov a aj veľa duchovnej lásky a krásy.
Pekný deň a ďakujem za Váš čas a svetlo nech Nás sprevádza  🙂
S pozdravom už prebudená Mária 🙂


…..ďakujem za Vašu knihu, čítam ju od večera, som síce na 38 strane, ale …musím priznať, mám pocit, ako by ste písali o mne … Teším sa na ďalšie strany, a som rada, že sa kniha dostala až ku mne 🙂
……
Kniha ma povzbudila najmä v tom, že nie som sama 🙂 … taká, čo to takto vníma.
Číta sa veľmi dobre, takže verím, že bude mať úspech.
Krásny deň. Peťa


Práve som dočítala Vašu knihu a mam pocit, že Vám musím poďakovať za to čo cítim. Dodala mi obrovský pokoj a fascinovala ma veta ktorá bola na konci, ktorá znie : táto kniha sa vám nedostala do ruky náhodou…Je to pravda, ďakujem že som ju mohla čítať. Prajem veľa šťastia. Jana


Vašu knihu „Prebudili ma anjeli“ som za jeden a pol dňa prečítala. Popodčiarkovala veľa myšlienok a som Vám za ňu vďačná. A viem, že sa k nej budem ďalej vracať. A na základe Vášho odporúčania som si predvčerom kúpila knihu „Rozhovory s Bohom“ od p.Walscha. No tak to je „šupa“. Niektoré vety si čítam niekoľkokrát po sebe aby som sa dostala do podstaty. Som na začiatku čítania a viem, že ma tá kniha pohltí tak ako Vaša. Ďakujem, že ste ju napísali a ja som sa o nej dozvedela.
Vaša kniha ma chytila hneď po prvých vetách a to je dobré znamenie pre mňa, že to tak bude aj ďalej pokračovať, v čom som sa teda nezmýlila. Veľmi mi pomohla a bude mojim sprievodcom. Prajem veľa dobrých myšlienok a poznaní.
Vaša čitateľka Katka


Práve som dočítala vašu knihu a hlboko sa ma dotkla, donútila ma rozmýšľať a aspoň trocha pochopiť čo sa so mnou deje. …už len to že som sa dostala ku vašej knihe je pre mňa úplne neuveriteľné a pozerám na svet úplne inak. Kniha je úžasná a ďakujem vám za ňu, veľmi mi pomohla. Galina


Milá pani Monika, prajem pekný večer. Som šťastná že ste! Asi Vám mám napísať. Vo štvrtok 31.10.2013 som náhodou prepla na vysielanie Teleráno na Markíze a zastihla som len koniec Vášho vystúpenia o knihe Prebudili ma anjeli. Hneď som zašla do mesta kúpiť si ju. Bola v polici jediná a bola som šťastná že ju mám. Hneď som ju začala čítať aj keď som mala pred poobednou zmenou. Na druhý deň v polke knihy som sa rozplakala a povedala si, že Boh pomáha len vyvoleným a knihu nedočítam, čo sa však nedalo. Knihu som dočítala a som naozaj rada. Ale píšem preto, čo sa mi stalo. Večer som prepla TV stanicu a v strede obrazovky sa objavil kurzor ako na počítači. Hneď ma napadlo, že to je asi znamenie. Zobrala som notebook, zapla a v tom sa obraz zastavil. Keď som zadala Vašu adresu vysielanie pokračoval. Mária