Seminár s autorkami knihy

Hviezdne rody - rodiny duší a Osudy hviezd

Hviezdne rody – rodiny duší

Osudy hviezd

Možno ste o knihách len počuli, a možno ste ich už obe prečítali a možno ste sa už aj stretli osobne s autorkami Dr. Beatrix Czeizel a Anikó Greskó.

Stretnutie s autorkami je zakaždým zážitok. Energetické čistenie aury v ich Chráme prebieha automaticky, stačí, ak ste v ich blízkosti.

A zažiť celodenný seminár s autorkami týchto úžasných kníh je liečivé na všetkých úrovniach človeka (telo, duch, duša).

A opäť je tu možnosť zažiť podobné stretnutie…

Seminár 13.4.2024 (Maďarsko -Nagymaros)

Stretnutie s Dr. Beatrix Czeizel a Anikó Greskó

Počas dňa zažijeme odovzdanie nových informácií, liečenie, meditáciu a na koniec rituál k tematike dňa

  • Informácie k práci Svetelného pracovníka a tým aj otvorenie kolektívneho vedomia skupiny v tejto oblasti.
  • Keďže rok 2024 je rok Veľkých Mačiek a Drakov, počas dňa je v pláne dotknúť sa tejto témy, konkrétne pozdvihnutie a zmierenie osudov týchto dvoch bojovných rodov.
  • Pravdepodobne do termínu seminára príde aj odkaz – úloha pre Svetelných pracovníkov z Lemúrie ako dedičstvo Ostrova Kryštálov.

Keďže program seminára je naplánovaný vo veľkom časovom predstihu, je možné, že sa dovtedy zmenia energie či situácia, ktorá si vyžiada miernu zmenu programu. Odoslaním prihlášky súhlasíte s touto alternatívou.

Poplatok za celodenný seminár s Dr. Beatrix Czeizel a Anikó Greskó je 122 Eur, pričom po prihlásení je potrebné uhradiť 12 Eur nevratnú zálohu a zostatok (110 Eur) na mieste v hotovosti.

Nevratná záloha je potrebná preto, lebo miesta sú obmedzené a zo skúseností z minulých akcii by nám bolo veľmi ľúto, ak niekto sa prihlási a predsa nepríde a tým obsadí miesto niekomu, kto by chcel prísť, ale už nemôže kvôli naplnenej kapacite.
Preto Vás úctivo prosíme, mentálne sa nastavte tak, že ak sa prihlásite, vyšlite Univerzu energiu rozhodnutia, že tam budete, že choroby a nečakané situácie Vás obídu…

Seminár s Dr. Beatrix Czeizel a Anikó Greskó

sa uskutoční
13.4.2024

Kde: v oblasti Nagymaros (Maďarsko), presné miesto posielame až potvrdeným účastníkom

Čas: 10,00 – 17,00 hod. (prípadne aj dlhšie, do 18,00h)

Poznámka: Celý program bude prekladaný do slovenčiny, nevadí, ak nerozumiete maďarsky.

Celý seminár ako aj knihy prekladá Janka Lantajová.

Dôležité:

  • Prihláška sa stáva záväznou len po uhradení poplatku. Keďže je málo miest, množstvo vybavovania okolo toho, prosím zvážte dôkladne svoju účasť, lebo poplatok 12 Eur je nevratná záloha. Zbytok poplatku sa uhrádza na mieste v hotovosti, hneď po príchode.
  • Úctivo vás prosíme, prevodom neuhrádzajte celú sumu, len 12 Eur ako zálohu. Ďakujeme.
  • Na miesto seminára nejazdí hromadná doprava. Preto v prípade, ak máte problém s cestovaním, radi pomôžeme, preto sú v prihláške príslušné otázky.
  • Pri Chráme je obmedzený počet parkovných miest, preto odporúčame spolucestovanie – pred seminárom, ale ešte v dostatočnom časovom predstihu Vám pošleme zoznam tých, ktorí ponúkajú možnosť spolucestovania.
  • O presnom mieste podujatia a ďalšie dôležité informácie zasielame účastníkom po uhradení poplatku.
  • Kópia prihlášky vám musí prísť na vami zadaný email, v nej nájdete pokyny k ďalším krokom. Ak ste prihlášku neobdržali, skontrolujte ešte adresár s nevyžiadanou poštou. Ak ste prihlášku nenašli u seba v pošte, potom pravdepodobne nedorazila ani k nám. V tom prípade skúste znova, alebo napíšte mail na laska@kozmicka.sk

 

Za celý kolektív vybavuje a teší sa na vás osobne:

Monika Jakubeczová
laska@kozmicka.sk

Prihlášku je potrebné vyplniť pre každého zvlášť (partneri, kamarátky a pod.)

Síce sú miesta už naplnené, no neváhajte prihlášku poslať aj tak, lebo sa tvorí zoznam náhradníkov a v prípade, že sa uvolní miesto, budeme Vás kontaktovať.

Skupina Slovákov a Čechov v Chráme 1.4.2023

Odporúčam:

V prípade záujmu pre budúce akcie, prosím zaregistrujte sa na ober správ na hlavnej stránke tohto webu – cez formulár (následne odkliknite vo svojej pošte súhlas s registráciou). Takto si zabezpečíte prísun vždy aktuálnych informácii ihneď, ako to bude možné.