Pohľadom späť si uľahčime zajtrajšok

Zhodnotenie vlaňajška a nastavenie si cieľov (priorít) pre rok 2024

Robím to každý rok. Medzi Vianocami a Silvestrom, kedy sa svet stíši, spisujem zoznam mojich úspechov za uplynulý rok. Doteraz som to robila z dôvodu, aby som si vedela dávať smelšie plány na ten ďalší. Lebo väčšinou, my ľudia sa podceňujeme, ale až keď je čierne na bielom spísané, čoho všetkého sme schopní, aké pozitívne udalosti sme zažili aj vďaka sebe, posilní sa naša sebadôvera. A potom ciele, ktoré si dáme na ďalšie obdobie sú smelšie, väčšie a odvážnejšie, lebo sú podložené faktami z uplynulého roka.
No tento rok to bolo už inak.

Vplyvom vzostupu, dopadajúcich energií a zmenou plynutia (vnímania) času sú plány len ilúziou. Už sa nedá plánovať nič z ega (z pozície môjho individuálneho Ja), lebo všetci sme v procese Vzostupu. Žijeme precedens, tvoríme históriu, ktorá ešte nemá podobný záznam v Akasha kronike, čiže všetko sa deje v Tu a Teraz – v čase diania, podľa potreby. Anjeli a všetci pomocníci z vyšších sfér sú sústavne v pohotovosti, lebo aj krátkodobé plány treba sledovať a korigovať podľa toho, čo je dôležitejšie pre plynulý a úspešný Vzostup.

A aj keď si vlastné plány nerobím, veď už niekoľko rokov žijem svoju „službu“ a robím, čo mi zhora ukážu či prikážu 🙂 zostala som pri spísaní úspechov uplynulého roka. Moja duša a samozrejme aj ego potrebujú vidieť, že aj keď bol možno ťažký rok, ale stálo to za to. Síce srdcom to viem, ale vidieť to napísané je hojivý balzam na dušu. Odporúčam to aj Vám, uvidíte ten rozdiel.

Ja som si minuloročné udalosti spísala do týchto kategórii:

Aké AHA momenty som zažila
Tu je zoznam situácií a udalostí, ktoré boli prekvapujúce a rozšírili mi obzor.

Čo ma posilnilo
Situácie s inými ľuďmi, kde som sa cítila zradená a zranená. Činy (ego-trip) iných, ktoré sa ma dotkli veľmi bolestivo, no vypracovala som to zo seba a tak som sa posunula frekvenčne vyššie.

Prekvapenia a zázraky, ktoré sa udiali nečakane (a pozdvihli ma)
Sem patrí každá radostná situácia, šťastné chvíle, ktoré dodajú energiu a pozdvihnú frekvenčnú úroveň duše. Je vhodné si ich ukotviť (zapísať), aby sme si ich hlbšie uvedomili a prípadne sa k nim v spomienkach vracali ako k liečivým energiám v čase, keď nám bude zas ťažko.

Úspechy (príp. ciele), ktoré som dosiahla
Sem spisujem dosiahnutie plánov a cieľov (napr. dovolenka pri mori), alebo také úspechy, ktoré síce neboli ani v pláne, ale prekonala som samú seba, vystúpila som z komfortnej zóny, či spravila niečo, za čom som samú seba dokázala uznať.


Poznámka, aby nedošlo k nedorozumeniu 🙂
Samozrejme, plány a ciele si dávam aj na tento rok. No nie sú fixné a netrvám na nich silou mocou. Tvorím si ich s prianím, že ak je to na mojej ceste k Svetlu, tak prosím anjelov a všetkých mojich pomocníkov, aby sa to tento rok uskutočnilo. Napríklad: Tento rok by som si priala plávať s delfínmi. Budem sa o to organizačne usilovať, riešiť kde, kedy s kým, no ak to nevyjde, zoberiem to s ľahkosťou, lebo budem vedieť, že to tento rok to nemám zažiť – lebo Boh ma chce mať niekde inde.